Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ulubiony tekst z utworów Metalliki

Go down 
+20
Michał
umbro666
lars_ulrich46
outlawtorn
Ryba
josie
Sulak fan
taternik
Djura
qba90
Doris
ashley1512
Trzeszcz
Maciek
Lejsu
Igor
Kuba
Olaf
Lilith Rose
nefaria
24 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyWto Cze 10, 2008 8:35 am

Może być to cały utwór bądź wybrane wersy- chodzi mi o te słowa, które trafiły do was najbardziej;)

Ja mam dwa typy: cały utwór Wherever I may roam- jest dla mnie jak (ulubiony mój z reszta) film Easy Rider, symbolem całkowitej wolności, ducha niczym nie skrępowanego, czyli tego wszystkiego czego pragnę w życiu najbardziej;)

Nr 2 to dwa wersy z For whom the bell tolls: "take a look to the sky just before you die it`s the last time you will"- obiecuję sobie, że przed śmiercią będę o tym pamiętac;)
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyWto Cze 10, 2008 1:19 pm

ejj, mój ulubiony to też "take a look to the sky just before you die it`s the last time you will" Razz no i ewentualnie tekst "To live is to die"
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyWto Cze 10, 2008 4:07 pm

hehehe;) ja czasami w stanie nieokiełznania temperamentu mam ochotę powiedzieć a nawet wykrzyczeć paru osobom: DIE BY MY HAND albo YOU WILL BE DYING A THOUSAND DEATHS- ale się powstrzymuję, żeby nie było, że agresywna jestem;P
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyWto Cze 10, 2008 8:36 pm

ja też ale co tam ^^ agressive woman Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyPią Cze 13, 2008 4:58 pm

Dla mnie unforgiven Rolling Eyes Cudny tekst no i oczywiście nothing bez dwóch zdań!Miłość jest piękna Embarassed
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyPią Cze 13, 2008 8:27 pm

"never opened myself this way" to są najbliższe mi słowa z nothing else matters i rzeczywiście miłość jest piękna Embarassed
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyPią Cze 13, 2008 8:38 pm

jesli chodzi o Nothinga to już pierwsze zdanie mnie powaliło...i jest bardzo bliskie mi "So close no matter how far
Couldnt be much more from the heart"
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyPią Cze 13, 2008 8:43 pm

Umierać z tymi słowami na ustach to coś niesamowitego wielki szacunek dla dziadka Hetfielda, tylko człowiek o niesamowicie rozumny byłby w stanie takimi wersami pożegnać świat!!!!!
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyPią Cze 13, 2008 8:55 pm

to fakt, mówisz o moim cytacie czy twoim?? zresztą, obydwa są bardzo wartościowe
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyPią Cze 13, 2008 9:04 pm

o twoim, z tego co pamiętam tylko 4 pierwsze wersy były wypowiedziane przez dziadka Jamesa
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyPią Cze 13, 2008 9:16 pm

mhm Smile no fakt, aż ciarki przechodzą jak sie czyta ten tekst///
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptySob Cze 14, 2008 5:43 am

i łezka kręci się w oku...
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptySob Cze 14, 2008 8:52 am

fakt, kręci... dlatego może to najlepszy kawałek jaki stworzono jak dla mnie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptySob Cze 14, 2008 11:37 am

Tez gdzies czytalem,ze pierwsze 4 wersy sa ostatnimi slowami jakie wypowiedzial dziadek Jamesa. Kurde... miał gość łeb na karku... Cool James chyba po dziadku odziedziczył mądrość...
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptySob Cze 14, 2008 10:33 pm

patrzcie, tyle lat z olbrzymim zapałem pochłaniam informacje, aby zaspokoić mój metallicowy głód, i ciągle dowiaduję się czegoś nowego, nie wiedziałam, że to tekst dziadka Jamesa Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyNie Cze 15, 2008 7:41 am

Cały tekst nie... Tylko pierwsze 4 wersy. Ale swoją drogę, te 4 wersy musiały Jamesa zainspirowac do napisania calego tesktu. Więc chyba można powiedziec, ze po częsci to teskt dziadka Jamesa. Wink

Odnosnie ciekawostek związanych z nothingiem, to powiem jeszcze, ze nasz kochany frontman napisał go z myślą o swojej dziewczynie, jednak nie była to jakas wielka milośc, związek szybko sie rozpadł, wiec teraz utwór dedykowany jest wszytkim fanom. Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyNie Cze 15, 2008 7:47 am

no wiem wiem że 4 wersy, w domyśle tak napisałam Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyNie Cze 15, 2008 9:00 am

Jest taka fajna publikacja nazywa się Metallica-Antologia tekstów i przekładów:) jest tam wszystko o inspiracjach James`a;)
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyNie Cze 15, 2008 9:06 am

Hehe witam nową koleżankę, witam po długiej przeprowadzkowej nieobecności Wink Moje ulubione wersy:

I'm your dream, make you real
I'm your eyes when you must steal
I'm your pain when you can't feel
Sad but true

Fortune, fame
Mirror, vain
Gone insane
but the (i w tedy tłum śpiewa
MEMORY REMAINS!
(yeah!)

So let it be written
So let it be done
To kill the first born pharaoh's son
I'm creeping death

Chyba tyle ;]
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyNie Cze 15, 2008 10:35 am

but memory remains...powinniśmy o tym pamiętać Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyNie Cze 15, 2008 10:47 am

Tym tesktem powinien się kierowac kazdy muzyk, który rozpoczna kariere... Wink
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyNie Cze 15, 2008 12:26 pm

to coś jak parafraza: exegi monumentum aere perennius;) nie da się ukryć Metallica wzniosła sobie pomnik nawet trwalszy od tytanu, który przez wszystkie kolejne pokolenia będzie młodym ludziom przypominał o przełomie jaki się dokonał w muzyce!! Powiem tak : Metallica jest jak obrazy Dali`ego, może się podobać lub nie ale nigdy nie pozostawia obojętnym i wstyd jej nie znać! a jeśli coś takiego można powiedzieć o zespole to znaczy, że jest on wielki:)
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyNie Cze 15, 2008 1:02 pm

Nefaria.... powiem jedno.... wale pokłon Wink
Powrót do góry Go down
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyNie Cze 15, 2008 5:09 pm

Using what I want
To get what you want


Here I go now
Here I go into new days
Here I go now
Here I go into new days I'm pain, I'm hope, I'm suffer
Here I go into new days


Old habits reappear
Fighting the fear of fear
Growing conspiracy
Everyone's after me
Frayed ends of sanity
Hear them calling
Hear them calling me


fearless Wretch
insanity
He watches
lurking beneath the sea
great Old One
forbidden site
He searches
Hunter of the Shadows is rising
immortal
in madness You dwell


orac całe "Metal Militia" i "No Remorse"
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyPon Cze 16, 2008 8:56 am

zapomniałam o najważniejszym:

Life, it seems, will fade away
Drifting further every day
Getting lost within myself
Nothing matters, no one else

I have lost the will to live
Simply nothing more to give
There is nothing more for me
Need the end to set me free

Things aren't what they used to be
Missing one inside of me
Deathly lost, this can't be real
Can not stand this hell I feel

Emptiness is filling me
To the point of agony
Growing darkness taking dawn
I was me, but now he's gone

No one but me can save myself, but it's too late
Now I can't think, think why I should even try

Yesterday seems as though it never existed
Death greets me warm, now I will just say goodbye, *Goodbye*

to są najsmutniejsze i swego czasu najbliższe mi słowa
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyPon Cze 16, 2008 9:18 am

ja na prawdę nie wiem co się dzieje z tym światem:/ a propos Fade to black to właśnie przed chwilą zobaczyłam cover wykonany przez zespół Apoptygma Berzek! nie mam nic przeciwko muzyce elektronicznej czy nawet techno, niech sobie tam każdy słucha co chce- ale to!!! To już jest profanacja, z reszta oceńcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=ur5p7n9l5RM
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyWto Cze 17, 2008 1:44 pm

To dzisiaj może kawałek, które nie ma zbyt długiego tekstu ale dla nas fanów jest wyjątkowy z jednego względu- chyba już wszyscy wiedzą o który utwór chodzi;)
To live is to die - jedyny utwór nie napisany przez James ale przez świętej pamięci Cliff`a.
Jednak nie o tym chcę mówić a o tym co wczoraj mi powiedział mój chłopak na temat To live is to die- może to banalne, może każdy z was już dawno to odkrył ale mnie tak interpretacja uderzyła całą swoją prostotą a przez to wspaniałością, niezwykłością i mistyką. Otóż Patryk powiedział: "ten kawałek nieodzownie kojarzy mi się z życiem!
Długo się nad tym zastanawiałam i zadawałam sobie mnóstwo pytań jak choćby: czemu na końcu i początku jest akustyk i ten sam riff? ale teraz już wiem, ,bo to jest jak wkraczanie do nowego świata zarówno- śmierć jak i życie to wstęp na nieznaną ścieżkę, początkowa melodia jest właśnie alegorią tego pierwszego momentu kiedy zaczyna się coś nowego, trochę jakby strach więcej fascynacja i zaciekawienie, uczucia na razie jeszcze spokojne i ułożone. Potem zaczyna się ciężki gitarowy riff kiedy życie zmywa nam z oczu dziecinną naiwność i pokazuję, że jest ono karkołomną i żmudną drogą (riff ten przewija się przez cały kawałek) ale też różnorodną z chwilami szczęścia i rozpaczy, wzruszeń i załamań, chwil uniesienia i bolesnych upadków. Na różnych swoich etapach zaskakuje nas czym innym i odkrywa przed nami swoje tajemnice. Tak samo zbudowany jest ten utwór, każda jego część jest zupełnie inna a mimo wszystko łączy się w harmonijną całość. Całe życie!!

Wiem, że słowa mówią o czymś ciut innym ale dla mnie ten utwór od dzisiaj zostanie już na zawsze refleksją nad życiem:)


Ostatnio zmieniony przez nefaria dnia Wto Cze 17, 2008 2:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyWto Cze 17, 2008 2:25 pm

Nefario... twój chłopak ma u mnie jabola, czy tam soczek, zalezy co woli. Przekaz mu odemnie, ze jest naprawde madrym człowiekiem. Będziesz miała z niego pocieche Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyWto Cze 17, 2008 8:34 pm

nefaria napisał:
to coś jak parafraza: exegi monumentum aere perennius;) nie da się ukryć Metallica wzniosła sobie pomnik nawet trwalszy od tytanu,

hah, no toż to żywa legenda Smile i naprawdę ludzie nie wiedzą co tracą nie znając tego, bo ograniczaja se słowami " tego nie tknę, to metal...a exegi monumentum sie na pamięć uczyłam tak apropos Razz

nefaria napisał:

Wiem, że słowa mówią o czymś ciut innym ale dla mnie ten utwór od dzisiaj zostanie już na zawsze refleksją nad życiem:)

Masz świętą racje...on mówi o całym żywocie człowieka w paru zdaniach a muzyka ukazuje to wszystko...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Maciek

Maciek


Liczba postów : 59
Age : 31
Location : Proślice
Registration date : 17/06/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptySob Lip 19, 2008 8:01 pm

ulubiony tekst? oczywiście mama said "Son, your life's an open book
Don't close it 'fore it's done
The brightest flame burns quickest" i Nothing Else Matters
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptySob Lip 19, 2008 8:46 pm

Dobre są też wersy Some Kind of a Monster. Te zwrotki "This is the (...) that (...)" wymagały pomysłowości...
Powrót do góry Go down
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyNie Lip 20, 2008 10:09 am

"Using what I want to get what you want" z Sweet Amber no i oczywiście całe The Thing That Should Not Be i Frayed Ends of Sanity.
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyWto Lip 22, 2008 10:38 am

niektóre wersy z lepper messiah są też ciekawe...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyPon Sie 18, 2008 2:01 pm

A mi tam sie widzi utworek Escape (słyszy się głosy ze ten utworek jest do dupy i często się o nim zapomina... a mi się podoba w ch*j...) i tekst:

Out for my own out to be free
One with my mind they just can't see
No need to hear things that they say
Life is for my own to live my own way

cały tekst jest dobry ale refren tkwi mi w głowie
żyć po swojemu, nie patrząc na innych... i to jest dobre

następne to:

Justice is lost
Justice is raped
Justice is gone
Pulling your strings
Justice is done

nie ma sprawiedliwości... no coż... często tak bywa...

i jeszcze wykrzyczane:

I need to set my anger free
SET IT FREE

to tez spoko trafia jak jeszcze sie wkurze na cos to lubie posłuchać i pośpiewać... i idzie się wyładować
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyPią Sie 22, 2008 6:14 pm

No life till leather
We are gonna kick some ass tonight
We got the metal madness
When our fans start screaming
It's right well alright
When we start to rock
We never want to stop again

i

cały nothing

i

oczywiście To Live Is To Die - utwór w całości napisany przez ŚP Cliff'a
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyPią Sie 22, 2008 10:22 pm

Ej czekaj z którego utworu jest ten pierwszy cytat? :] Bo nie skojarzyłem zbytnio geek
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptyPią Sie 22, 2008 11:35 pm

doszedł cytat:

Love is a four letter word
And never spoken here
Love is a four letter word
Here in the prison
I suffer this no longer
I put it into
This I swear!
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptySob Sie 23, 2008 9:46 am

Igor napisał:
Ej czekaj z którego utworu jest ten pierwszy cytat? :] Bo nie skojarzyłem zbytnio geek

to jest z Hit The Lights
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptySob Sie 23, 2008 9:58 am

Bez kitu.... Shocked Muszę się wsłuchać... ale mogłem przypuszczać, że to z Kill 'Em All bo Hetfield jeszcze wtedy nic specjalnego nie potrafił napisać Wink
Powrót do góry Go down
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki EmptySob Sie 23, 2008 5:43 pm

No i klasyka z Whiplash:

Bang your head against the stage like you never did before
Make it ring, make it bleed, make it really sore
In a frenzied madness with your leather and your spikes
Heads are bobbing all around, it's hot as hell tonight
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiony tekst z utworów Metalliki   Ulubiony tekst z utworów Metalliki Empty

Powrót do góry Go down
 
Ulubiony tekst z utworów Metalliki
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ulubiony album
» Ulubiony Teledysk

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: