Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jubileusz " Teraz Rock"

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Jubileusz " Teraz Rock" Empty
PisanieTemat: Jubileusz " Teraz Rock"   Jubileusz " Teraz Rock" EmptyPią Cze 27, 2008 4:17 pm

Z okazji ukazania się w sierpniu 200 numeru "Teraz Rock" czaspismo wystąpiło z prośbą o wytypowanie zespołu, lub wykonawcy , który powinien zostac opisany w jubilueszowym numerze. Oczywiście przystąpiłem do działania.
Oto mój płomienny e-mail Cool :

Witam. Albo raczej.... Ave, jak to mówią rockmani. No, ale uprzejmości nigdy za wiele. Na wstępie powiem, ze mam na imie Kuba i mam 15 lat. Mimo mlodego wieku, muzyką, która stanowi filar mojej egzystencji jest rock. W erze komercyjnego kiczu, takiego jak pop, czy techno, ciężko jest się przebić takiej gazecie, jak " Teraz Rock", dlatego chćę Wam bardzo podziękować za Waszą działalność, która ( przynajmniej tak myślę) pomaga ludziom takim jak ja odnaleźć się w tym komercyjnym ścieku, jakim jest obecny przemysł muzyczny.
Odwalacie kawał dobrej roboty, pisząc o ROCKOWYCH zespołach, wychodząć na przeciw castingowej papce, za to należą się wam pokłony.
No, ale przejdźmy do rzeczy. W czerwcowym numerze " Teraz Rock" preczytałem o jubileuszu, jaki niedługo będzie obchodziło to pismo.
Z całym przekonaniem uważam, ze 200 numer należy poświęcić bogom Trashu- Metallice. No właśnie bogom trashu, a czasopismo nazywa się " Teraz Rock"... hmmm.. jednak wydaje mi się, ze Metallica osattnimi laty ma coraz więcej wspólnego z hard rockiem. No, ale mniejsza o to.
Mojemu ulubinemu zespołowi, należy się to, chocby dlatego, ze we wrześniu ukaże się ich nowa płyta, także trzeba przypomnieć fanom o tym jakim genialnym zespołem są. Zwłaszcza, ze ostatni artykuł dotyczący Metallicy ukazał się w waszym czasopiśmie w 2003r., gdy zespół zebrał doś niepochlebne recenzje za St.Anger. Będzie dobrze, jesli blask dawnej ( i obecnej po wsze czasy) świetności zostanie im przywrócony w sierpniowym numerze. Nie dajmy umrzeć Metallice!!!

Z wyrazami szacunku, Kuba. \m/(^_^)\m\

P.S. Przepraszam, ze nie zmieściłem się w jednym
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Jubileusz " Teraz Rock" Empty
PisanieTemat: Re: Jubileusz " Teraz Rock"   Jubileusz " Teraz Rock" EmptyPią Cze 27, 2008 4:36 pm

Hmm, ciekawa inicjatywa, i myślę że spokojnie Artykuł o Metallice w "Teraz Rock" mógłby się ukazać Wink ale jedna uwaga którą i Oni mogą Ci zwrócić jeśli Ci odpiszą a mianowicie "Thrash" a nie "Trash" Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Jubileusz " Teraz Rock" Empty
PisanieTemat: Re: Jubileusz " Teraz Rock"   Jubileusz " Teraz Rock" EmptyPią Cze 27, 2008 7:17 pm

no ja z pisownią thrash już się nauczyłam:D a co do pisma do teraz rock to gratuluje ci Kubo Smile może wszyscy powinniśmy posłać?Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Jubileusz " Teraz Rock" Empty
PisanieTemat: Re: Jubileusz " Teraz Rock"   Jubileusz " Teraz Rock" EmptyPią Cze 27, 2008 9:02 pm

Heh, tekst Kuby (oprócz tej literówki) jest bardzo dobry więc wyślijmy ten tekst i podpiszmy "Najbardziej oddani fani Metalliki" Very Happy Razz
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Jubileusz " Teraz Rock" Empty
PisanieTemat: Re: Jubileusz " Teraz Rock"   Jubileusz " Teraz Rock" EmptyPon Cze 30, 2008 8:10 am

nieee, to musi ich zasypać lawina takich listów Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Sponsored content





Jubileusz " Teraz Rock" Empty
PisanieTemat: Re: Jubileusz " Teraz Rock"   Jubileusz " Teraz Rock" Empty

Powrót do góry Go down
 
Jubileusz " Teraz Rock"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Metallica - Remember Tomorrow na "Maiden Heaven"
» Bob Rock
» Rock Am Ring '08/'09

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: