Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czego słuchacie oprócz Metalliki ?

Go down 
+19
Thorn Within
Mental
Phanto\M/
Michał
Djura
josie
ashley1512
kamila
daub
nefaria
Kuba
taternik
madzia21081991
Igor
Olaf
Lilith Rose
Lejsu
Artur
Piotrek
23 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 15, 2007 5:29 pm

Ja oprócz Metalliki słucham takich zespołów jak :
Bullet for My Valentine, Disturbed, Evanescence,Trivium, Hunter, Coma, PtakY, Dżem, Alice In Chains, Jerry Cantrell, Milczenie Owiec, Staind, happysad, Godsmack, CKY, Anthrax, Eternal Decision, Forbidden, Piersi, Creed, Red Hot Chilli Peppers, Seether, Linkin Park, Story of the year , SUM 41, Hinder, IRA, KSU, The Offspring, Dream Theater, DragonForce, Within Temptation ,Horrorscope, Whorehouse, troche Opetha Virgin Snatch i Farben Lehre jeszcze; )
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 15, 2007 7:20 pm

Oprócz Metalliki słucham: Tool, A Perfect Circle, Alice In Chains, Jerry Canrtell, Faith No More, Nine Inch Nails, Queens Of The Stone Age, Sepultura, Machine Head, Megadeth, Korn, Slipknot, The Cure, Depeche Mode, Staind, Soundgarden, Illusion, Rage Against The Machine i kilka innych...
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyNie Gru 16, 2007 4:02 pm

Ja słucham też:
Black Sabbath, Pink Floyd, Pink Floyd, Rage Against The Machine, Led Zeppelin, Megadeth, Rob Zombie, Iron Maiden, Ozzy Osbourne, Red Hot Chili Peppers, Disturbed, Voivod, Jimi Hendrix, Tencious D i parę innych jeszcze.
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 3:59 pm

Iron Maiden, Megadeth, Anthrax, Black Sabbath, Dżem, Disturbed, Slayer, Evanescence i wiele wiele innych
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 4:53 pm

Hmm?? Wszelkiego rodzaju odmiany rocka i metalu (z kilkoma wyjątkami). Ubóstwiam zarówno zespoły metalcorowe, thrashowe, aż do klimatów red hotów Razz jednym słowem (no właściwie dwoma) muzyka gitarowa Razz
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 5:11 pm

ooo, BRAVO, dobrze ujete:) muzyka gitarowa:)
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 9:25 pm

Hehe, no ja też słucham "szeroko pojętej muzyki gitarowej" żeby nie było Razz Very Happy
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 9:27 pm

O Piotrek!!Witam ja Ciebie Twisted Evil Twisted Evil Ale tu fajnie Cool No to co wszyscy słuchamy szeroko pojętej muzyki gitarowej,a łączy nas Metallica Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 9:30 pm

jesli o mnie chodzi to nawet baaaardzo szeeeroko pojeta muzyka gitarowa:)
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 9:41 pm

Olaf napisał:
O Piotrek!!Witam ja Ciebie Twisted Evil Twisted Evil Ale tu fajnie Cool
Hehe, witam Cię Olaf Wink Mówiłem Ci że tu jest fajnie, co prawda na razie jest mało ludzi ale....z czasem będzie więcej Very Happy W końcu łączy nas Metallica więc musimy się dobrze rozumieć Wink To tyle tzw "offtopa" Razz
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 9:57 pm

hah, sami znajomi widze:P
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 10:00 pm

A no z Piotrem się znamy Twisted Evil On mnie tu zwerbował!!Kurde czuję się tu jak na gg! Embarassed Embarassed Oj już widzę jak Admin przyjdzie jak mnie pogna Embarassed Embarassed
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 10:01 pm

Heh, no patrz, tez mnie zwerbowal Razz no to prawda, we wszystkie strony, hulaj dusza piekla nie ma Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 10:04 pm

O to Ty się z Piotrem się znasz?? Cool No to my się już wszyscy znamy Razz
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 10:05 pm

Czy znam?? no jaaasneee:D Mój metoziomuś Razz W koncu trafilam na tak zakreconych gosci z Meta jak ja Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 10:07 pm

Pozytywnie zakręconych Razz Razz
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 10:22 pm

no a jakzeby inaczej Very Happy tylko pozytywnie Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 10:24 pm

Olaf napisał:
Pozytywnie zakręconych Razz Razz
No dokładnie Hell YEAH! Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 10:26 pm

Ty do tych pozytywnych sie nie zaliczasz Razz nie no joke xDxD
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 10:28 pm

Lilith89 napisał:
Ty do tych pozytywnych sie nie zaliczasz Razz
Udam że tego nie widziałem Razz
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Gru 29, 2007 10:28 pm

Heh:D oj buzka:*
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyPon Lut 11, 2008 10:49 pm

No to tak:
1. Iron Maiden
2. Rage Against The Machine
3. Nirvana
4. Linkin Park
5. Slipknot
6. Pearl Jam
7. Muse
8. DragonForce (troche)
9. Korn
10. AFI
11. Gang Starr (Rap)
12. Motorhead
13. Limp Bizkit
14. The Killers
15. ZZ Top
16. Green Day
17. Radiohead
18. U2
19. White Stripes
20. System of a Down
21. The Exis
22. Living Color
23. Band of Horses
24. Die Toten Hosen
25. Rammstein
aa i jeszcze Red Hot Chilli Peppers i Santany (kocham go za kawałek Black Magic Woman) i Rolling Stones'ów (Paint in Black ... miód)
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySob Lut 23, 2008 11:33 am

No Santana i Stonesi to klasyka panie Locker:) tak samo zreszta jak Clapton dla mnie i Scorpionesi Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptySro Lut 27, 2008 6:38 pm

"Here I Am... Rock you like a hurricane..." ehh... klasyk i świetny kawałek Wink A Stonesów szanuję za to co zrobili dla muzyki rockowej i że dalej trzymają poziom (choć Mick Jagger trochę mnie zawiódł podczas wykonywania Paint in Black). Nic nie przebije widoku 65 letniego dziadka szalejącego przy bębnach. Razz

Wspomniałaś o Claptonie... z legend gitary godni uwagi są także Eric Johnson, Slash i Tom Morello (tak to legenda... przynajmniej dla mnie Razz ). Ale to co powiedziałem jest chyba oczywiste... Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyWto Mar 11, 2008 2:47 pm

no Slash jak najbardziej Very Happy ehh ten jeko kapelusik i okularki ^^ a tak serio mówiąc to wieelki talent, ta gitarka koi zmysły Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyWto Mar 11, 2008 5:42 pm

Ale i tak Slash Kirkowi mógłby buty czyścić co najwyżej Razz No a co do tematu to mi ostatnio doszło Machine Head oczywiście Wink
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyWto Mar 11, 2008 5:46 pm

Wiesz na Twoim miejscu był bym bardziej obiektywny Wink Slash to genialny Gitarzysta, gra o wiele dłużej od Kirka i mógłby go paru rzeczy spokojnie nauczyć Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyWto Mar 11, 2008 6:47 pm

czy nauczyć? myślę że nie... aha, i mój drogi, to Kirk jest starszy Very Happy a zaczął grac w podobnym wieku co Kirk Very Happy więc warto sprawdzić parę rzeczy zanim się powie kto dłużej gra Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyWto Mar 11, 2008 9:40 pm

Kirk jest lepszy od Slasha i tyle Razz
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyWto Mar 11, 2008 10:25 pm

Łojezus... myślałem, że Slash i Guns 'N Roses zaczynali wcześniej niż Meta Shocked Sory mój błąd Wink Człowiek się przez całe życie uczy... Very Happy Co nie zmienia faktu, że Slash to jeden z moich ulubionych wioślaży Smile
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyPią Mar 14, 2008 3:02 pm

No slash jest genialnym wioślarzem Twisted Evil Uwielbiam go za riff do kawałka Don't Cry Very Happy Poezja...wiem,wiem,że proste,ale za to jakie!! Cool
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyPią Mar 14, 2008 3:14 pm

Posłuchaj solówki (czyt. wiem, że słuchałeś, ale jest zajebista po prostu) November Rain Cool
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyPią Mar 14, 2008 4:04 pm

No ba...november też klasyk,co by się nie napisało to zaje...w końcu gunsi Twisted Evil No,ale i tak najbardziej kocham Don't Cry Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyPią Mar 14, 2008 4:21 pm

No o November Rain nawet nie trzeba pytać ^^ Don't Cry i Knocking on heavens door także nie Very Happy Slash jest niesamowity, ale Kirk pobija wszystko Very Happy hah, a co do tej długości grania to... - ja zawsze mam racje ^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyPon Mar 17, 2008 3:15 pm

Ja tam mam w pewnym sensie "po bracie bliźniaku" "wstręt" do Gunsów Razz Bo Kurt Cobain (a mój brat to fan Nirvany) nie lubił Axl'a bo to gwiazdeczka była od zawsze a Kurt tak samo jak mój brat i ogólnie wielu ludzi nie lubi takich "gwiazdeczek" które tylko robią dużo rzeczy na pokaz a tak było z Axl'em właśnie, a jak wiadomo On obok Slasha to wizytówka "Guns N' Roses" - a ja jako fan Metalliki powiem tak, Kirk Hammett był wielkim fanem Gunsów, i być może nadal jest, ale kiedyś Metallica pojechała w trase z Gunsami i chcieli jeszcze wziąć Nirvane ze sobą ale Kurt powiedział "Z Metalliką zagramy o każdej porze, na każdej scenie, ale nie postawie nogi tam gdzie Axl" Ale wracając do Kirka to Kirk podczas tej trasy przekonał sie że słowa Kurta i ogólna opinia na temat Axl'a i całego zespołu "GN'R" nie była przesadzona, bo "Gunsiki" się bardzo popisywali i pokazywali Metallice że ich miejsce jest za Nimi a nie przed, rozmawiali tylko wtedy i fotografowali sie z Metą kiedy chciał tego ich menadżer a gdy nie chciał to to były takie dwa oddzielne obozy, mimo że Metallica nie chciała tego, no ale cóż....To taka "nutka" historii ode mnie Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyPon Mar 17, 2008 4:08 pm

no to Metallica była tak traktowana tez przez Rolling Stonesów...Jagger robił z siebie taką gwiazdeczkę i robił z Metalliki drugorzędny zespół Smile a co do Axl'a ... no cóż, sława ma swoje prawa, ale zaprzeczyć się nie da że jego kawałki będą na zawsze w historii muzyki i nigdy nie przeminą... ma niepowtarzalny głos, który uwiódł miliony ludzi Smile
Ale to w sumie nie powinno przeszkadzać w byciu człowiekiem Smile Axl to Wielki gościu i tak zostanie Smile Kurt oczywiście też Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyPon Mar 17, 2008 4:18 pm

Heh, no co prawda to prawda, Guns N'Roses osiągnęli dużo w muzyce, dużo do niej wnieśli i tego nie można podważyć Wink Ale i tak ich nie słucham Razz Ale jedna piosenka mi sie podoba a mianowicie "Welcome to the Jungle" Wink
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyPon Mar 17, 2008 6:41 pm

Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyPon Mar 17, 2008 7:31 pm

myślę że ciężko porównać te dwa zespoły, nawet to lekki nietakt, bo obydwa są tak wielce zasłużone i tak wielce inne... i obydwa zasługuja na szacunek: )
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? EmptyPon Mar 17, 2008 10:53 pm

Dokładnie, Metallica i Guns N' Roses to dwie zupełnie inne bajki Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? Empty

Powrót do góry Go down
 
Czego słuchacie oprócz Metalliki ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ballady Metalliki
» Liryka Metalliki
» Nowy album Metalliki?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Inne zespoły-
Skocz do: