Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The Day That Never Comes

Go down 
+14
Ernest82
UnnamedFeeling
GrayFox
Piotrek
madzia21081991
gliner
ashley1512
Olaf
Issues
Trzeszcz
Kuba
Artur
Igor
Lejsu
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptyNie Sie 24, 2008 5:18 pm

No więc teraz moje wrażenia po wysłuchaniu kolejnej nowej piosenki Metalliki, a więc tak, piosenka ogólnie jest bardzo fajna, mimo tego że początkiem przypomina mi brzmienie typu "Load" ale to może przez wokal James'a (który oczywiście jest genialny) a potem to już Ride The Lightning i skojarzenia z tą płytą a więc miazga na zawołanie Very Happy Ojj Nasza Metallica da czadu tą nową płytą ale mam nadzieje że kolejne piosenki będą jeszcze szybsze i jeszcze mocniejsze Hell YEAH!!
Powrót do góry Go down
GrayFox

GrayFox


Liczba postów : 28
Age : 31
Location : Poznań
Registration date : 16/08/2008

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptyCzw Sie 28, 2008 5:00 pm

Dla mnie rewelacja! Cudny kawałek ^^ Dzięki za link
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptyPią Sie 29, 2008 10:05 am

Kawałek MIAŻDŻY!!

HHHHHHHEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLL YYYYYYEEEEEEEAAAAAAAAAAHHHHHHH!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
UnnamedFeeling




Liczba postów : 4
Age : 29
Registration date : 04/08/2008

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptyPią Sie 29, 2008 4:42 pm

Kiedy słuchałam tego pierwszy raz to myślałam że padnę i do premiery nie dotrzymam, jak to słyszę to chce mi się płakać i achhh... a jak słyszę że ktoś gada że Metallica skończyła się na Black Albumie, albo Kill'em All i krytykuje St.Anger mam ochotę podejść i zasadzić mu kopa z glana, jak usłyszą Death Magnetić wszytsko odwołają i będą przyznawać rację tym którzy uważają, że Metallica to Bogowie muzyki i zawsze nimi zostaną (może zdanie bez sensu ale ciągle jestem w wielkim szoku więc bredzę od rzeczy. Trudno)
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptyPią Wrz 05, 2008 5:28 am

Czemu nikt nie wspomniał o teledysku? Razz

http://pl.youtube.com/watch?v=Mlahvvymkxc
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptyPią Wrz 05, 2008 4:19 pm

Piosenka super ale teledysk beznadziejny, nie podoba mi się w ogóle...Mogli się lepiej postarać wg mnie, no ale cóż, nie wszystko musi być doskonałe, najważniejsze że sama piosenka jest extra Very Happy
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptyPią Wrz 05, 2008 4:33 pm

No teledysk nie jest najlepszy, ale ważna jest muzyka Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptyPią Wrz 05, 2008 6:46 pm

Jedyne co mi się podoba w teledysku to sceny z chłopakami w kurzu Razz
Powrót do góry Go down
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptySob Wrz 06, 2008 4:18 pm

Krótki film jest zajebisty. Razz
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptySob Wrz 06, 2008 6:31 pm

no... szału nie ma, a ta scena z gościem przy samochodzie i z tą muzułmanką? dziwna... ale spoko jak czterech sie tak kurzy Very Happy
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptyNie Lis 02, 2008 5:08 pm

Kochane ludziska musicie to zobaczyć. Ostra jazda w studio. Mnie zwala z nóg.
https://www.youtube.com/watch?v=bMW0_XxKdzs&feature=related
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptyPon Lis 03, 2008 11:02 am

No no, ciekawe wykonanie Met Bracie Very Happy Wink
Powrót do góry Go down
Ernest82




Liczba postów : 1
Age : 41
Registration date : 23/11/2008

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: The day that never comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptyNie Lis 23, 2008 7:39 pm

Co do płyty uważam, że jest ok. Jestem na plus. Moim zdaniem Metallica przymierza się by zrobić płytę przekrojową, by stworzyć coś co będzie echem poprzednich dokonań. The day to taki wg mnie wstęp. To taki zaczątek. Mamy bowiem nawiązanie do okresu Ride chociażby w solówkach. Mamy nawiązanie do load i reload - Unforgiven 3. Metallica gra mocno. Chwilami ma takie tzw przeskoki na mocne rasowe cięzkie brzmienie. Niestety bardzo mocne momenty są chwilowe. Są wycinkiem wirtuozerii. Co do płyty to muszę rzec, że Metallica nie rdzewieje. Bas brzmi porządnie. Lars już nie wali w gary jak na Saint Angerze. James przykłada się do śpiewania. Kirk bierze się za solówki znów. Chłopaki z USA wzięli się do roboty. Ta płyta to jakby próba sięgnięcia do kanonów ich starych nagrań. Próba ich odświeżenia lecz z mniejszym potencjałem. Metallica nie rdzewieje. I mam nadzieję, że nagrają jeszcze płyty lepsze. Bo Day jest na plus. Bo był po Saint. A co będzie po Day??? Czy podniosą jeszcze poprzeczkę? Bo wszak od początku mieli ją wysoko. Z tym że w pewny momencie przekombinowali...
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptyWto Mar 03, 2009 5:28 pm

Mnie TDtNC podoba się najbardziej na DM, chociaż co ja bluźnię, cały album super ale The Day to czysta trash'owa poezja dla uszu Very Happy
Nadchodzi nowa epoka Metallicy, boje się następnego albumu Razz
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptyWto Mar 03, 2009 6:57 pm

Ja też Laughing Jeżeli Hetfield albo Urlich powiedzą, że następny album będzie metalową operą, albo albumem instrumentalnym to padnę na kolana i ucałuję ziemię po której stąpają Laughing
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptySro Mar 04, 2009 4:06 pm

A ja bym się do Ciebie przyłączyła xD
Metalowa opera... Zaj*bisty pomysł.
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptySob Mar 07, 2009 8:05 pm

hmm, nie wypowiadałam się jeszcze o the day that never comes...oj tka, pamiętam jak z Lockerem się cieszyliśmy i łzy szczęścia, hehehe Very Happy co nie?^^ teraz, patrząc troche mniej emocjonalnie, kawałek nadal porusza Smile chociaz i tak górą będą dla mnie stare albumy, ale co tu mówić, chłopaki wymietli Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptySob Mar 07, 2009 8:07 pm

Fakt... ach kiedy byliśmy młodzi... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptySob Mar 07, 2009 8:58 pm

Bardzo udana ballada(jeśli tak mogę określić tą piosenkę), spoko teledysk, może nie najlepszy tak jak już wcześniej wspomniano, ale nie teledysk jest najważniejszy. Chociaż...
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptySob Mar 07, 2009 10:18 pm

No,szczerze mówiąc to czego innego spodziewałam się po teledysku, ale jak już powiedziano liczy się muzyka Smile
Gwoli sprawiedliwości w klipie są fantastyczne ujęcia zespołu w tym kurzu.
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 EmptySob Mar 07, 2009 11:51 pm

chyba muszę bliżej się przyłożyć do death magnetic ;]
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Sponsored content





The Day That Never Comes - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Day That Never Comes   The Day That Never Comes - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
The Day That Never Comes
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: