Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Arch Enemy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Arch Enemy Empty
PisanieTemat: Arch Enemy   Arch Enemy EmptyWto Sie 26, 2008 2:46 pm

Co sadzicie o Arch Enemy? Jesli nie znacie to warto sie zapoznac. Damski growl jest naprawde bardzo ciekawy Rolling Eyes Mi bardzo podba sie utwór " My apocalypse" ... Nie, to nie jest zerzeniete od Mety Laughing chcociaz w pewnym momencie, ostra nakurwianaka zostaje przerwana, wchodzi wolna czytsaa solówka, a potem wolna przesterowana solówka....... sprawia wrazenie zywcem wyjetego z mastera scratch
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Arch Enemy Empty
PisanieTemat: Re: Arch Enemy   Arch Enemy EmptySro Sie 27, 2008 3:28 pm

Kurde Kuba nie poznaje Cię?To naprawdę Ty? Wink Arch Enemy...no co tu pisać konkretne skandynawski melodic death i jeszcze z Angelą na wokalu <3 Mrrrr ^^ Ja nie wiem jak to ta kobieta robi <3 Mistrzostwo...a ich technika też nie wymaga komentarza!Po prostu rządzą.Świetna praca perkusji jeszcze lepsza współpraca gitar i te solo-cud miód po prostu!Ubóstwiam w każdej postaci.Trzeba jeszcze pamiętać,że Arch Enemy to już kapela ze sporym stażem muzycznym.Kiedyś grali z innym wokalistą przez co muzyka wcześniejsza i obecna to dwie zupełnie inne bajki,ale obie uwielbiam xD Kawał zaje...muzyki!A to solo zaliczam do mojego najlepszego jakie słyszałem :]

http://pl.youtube.com/watch?v=y6Ux54B7W5E

Ja odpływam!! <3
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Arch Enemy Empty
PisanieTemat: Re: Arch Enemy   Arch Enemy EmptySro Sie 27, 2008 7:51 pm

Ha nie poznajesz mnie ,bo po raz kolejny okazuje sie , ze wcale nie jestem taka " młoda dupa" Laughing lol!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Arch Enemy Empty
PisanieTemat: Re: Arch Enemy   Arch Enemy Empty

Powrót do góry Go down
 
Arch Enemy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Inne zespoły-
Skocz do: