Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czego słuchacie oprócz Metalliki ?

Go down 
+19
Thorn Within
Mental
Phanto\M/
Michał
Djura
josie
ashley1512
kamila
daub
nefaria
Kuba
taternik
madzia21081991
Igor
Olaf
Lilith Rose
Lejsu
Artur
Piotrek
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptySob Sty 31, 2009 11:24 am

Czyli najmniej frontsajdowe numery Laughing
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptySob Sty 31, 2009 1:34 pm

Olaf napisał:
Czyli najmniej frontsajdowe numery Laughing
Hehe, no pewnie tak Razz Kiedyś słuchałem innych ale mnie nie przekonywały Wink
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 32
Registration date : 27/01/2009

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptySob Sty 31, 2009 3:53 pm

Piotrek napisał:
Jeżeli chodzi o Frontside to podobają mi się cztery piosenki : "Wybraniec" Wspomnienia jak relikwie" "Nieodwracalny" i "Naszym przeznaczeniem jest płonąć" Wink
buuuuuuuuuziol:***Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptySob Sty 31, 2009 4:23 pm

Hehe, dziękuje Wink A więc wnioskuje że koleżanka albo raczej metallizna siostra gustuje w podobnych piosenkach jeśli chodzi o Frontside Wink Ja ich szanuje, mają wielu fanów ale jakoś zbytnio ich muzyka do mnie nie przemawia więc podoba mi się tyle ile napisałem Very Happy
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptySob Sty 31, 2009 6:26 pm

No bo Frontside jest dla wybranych Razz Imo najlepszy polski band,technicznie nie są jacyś cudni,ale kocham ich za to,że są Razz Ale uważam,że Wybraniec czy Nieodwracalny nie powinny powstać,bo oni nie są stworzeni do grania tego.Ale Naszym Przeznaczeniem to wiadomo <3
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 32
Registration date : 27/01/2009

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptySob Sty 31, 2009 6:36 pm

lubię Cię, Olaf.

Nieodwracalny jest cudowny!!! "Naszym przeznaczeniem..." już w ogóle I love you
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptySob Sty 31, 2009 8:05 pm

Tylko,że ja napisałem,że Nieodwracalny mi nie podszedł,ale spoko Razz A naszym przeznaczeniem...wiadomo <3
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 32
Registration date : 27/01/2009

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptySob Sty 31, 2009 8:12 pm

ja wiem,wyraziłam tylko swoje zdanie,jak niezrozumiale to przepraszam Wink
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptySob Sty 31, 2009 9:00 pm

Aha,to spoko myślałem,że myślałaś,że ja też uważam,że jest fajny i napisałaś stąd,że mnie lubisz Smile Pokręcone,ale zrozumiałe Smile
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptySob Lut 27, 2010 5:08 pm

To ja się rozpiszę też Very Happy
Vesania, Behemoth, Acid Drinkers, Kat, Morbid Angel, Dies Irae, Baphometh, Hate, Nile, Vader, Virgin Snatch, Cannibal Corpse, Black River, Azarath, Slayer, Armagedon, Lost Soul, Testament Iron Maiden, Decapitated, Turbo, Hunter, Dimmu Borgir, Immortal, Marilyn Manson, In Flames, Judas Priest, Machine Head, Testor, Black Sabbath, Mercyful Fate, Ozzy Osbourne, Burzum, Six Feet Under (głównie covery ACDC) i coś tam jeszcze Very Happy
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptyCzw Kwi 08, 2010 9:27 pm

Teraz glownie Megadeth!!!Razz
Powrót do góry Go down
Mental

Mental


Liczba postów : 33
Age : 27
Location : Kostrzyn nad Odrą
Registration date : 20/06/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptyNie Cze 20, 2010 8:48 pm

Oprócz Metalliki słucham jeszcze: Megadeth, Pink Floyd, Ac Dc, Slayera a czasem O.N.A.
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptyNie Cze 20, 2010 8:51 pm

Ja gdy nie słucham metalliki to zwykle nic nie słucham Very Happy ale jak już słucham to czegoś innego z wielkiej czwórki lub black sabbatu.
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptyNie Cze 20, 2010 8:53 pm

Ostanio tyle się tych bandów namnożyło że nie chce mi się wymieniac Razz
Powrót do góry Go down
STA1KER_pl

STA1KER_pl


Liczba postów : 18
Age : 29
Location : Chernobyl
Registration date : 26/10/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptyWto Paź 26, 2010 9:37 pm

Dużo reggae- najwięcej Boba Marleya (inne Jamajczyki i amerykańce nie przypadają mi do gustu jak on), dużo też polskich wykonawców (Ras Luta, Mesajah, Vavamuffin czy Junior Stress). Polecam też fanom metalu, mimo, iż Polacy często używają sampli pod podkład, miast instrumentów.
Do tego- kocham muzykę klasyczną. Vivaldiego oraz soundtracki z filmów (mój faworyt to "Władca Pierścieni" [i jako film również]). A jak się zjaram, to daft punk.

Z Metalu i Rocka nie chce mi się wymieniać- do rana byście czytali.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/GigaGausser?feature=mhum
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptySro Paź 27, 2010 5:46 pm

nono... muzyka klasyczna. uczyłeś się gdzieś grać na gitarze czy samouczek?
Powrót do góry Go down
STA1KER_pl

STA1KER_pl


Liczba postów : 18
Age : 29
Location : Chernobyl
Registration date : 26/10/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptySro Paź 27, 2010 8:23 pm

Od samego początku samouk. I jak można się domyślić- przez to nie jestem tak wyćwiczony, jak powinienem (choć wg. mnie nauczyciel, który uczy gry na gitarze człowieka kochającego metal, powinien schować się w domu i nie wymyślać więcej takich pierdół- bo co to ma znaczyć, że te anarchię nabywa się przez kogoś, a nie samemu?). Np.: duże trudności z małym palcem, nie znam żadnej skali (kiedy improwizuje, działam na własnych chyba), mała wiedza nt. teorii. Ale plusem przez głupote i determinację do bycia "The best" jest to, iż potrafię więcej, niż moi rówieśnicy gierni (gram już rok- gitarowe urodziny w październiku). A to dlatego, że od samego początku patrzę na mistrza- Bucketheada- i pragnę być lepszym od niego. Oby się udało...
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/GigaGausser?feature=mhum
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptyCzw Paź 28, 2010 5:09 am

A Na jakim sprzęcie grasz?
Powrót do góry Go down
STA1KER_pl

STA1KER_pl


Liczba postów : 18
Age : 29
Location : Chernobyl
Registration date : 26/10/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptyCzw Paź 28, 2010 6:02 pm

"Gitara" firmy Lindo (V-ałka)- szajs jakich na ziemi mało, niestety, więc nie ma mowy o jakimś poważnym graniu na koncertach czy coś (ale w szkole można tym pyknąć). Mam też 2 piece- 10w firmy Silvertone (również crap) i 30w nieznanej firmy (nie ma żadnego napisu). Szkoda, ale grać można (i uczyć się grać- również). Czasem pożyczam od kolegi multiefekt Digitecha RP90.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/GigaGausser?feature=mhum
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptyPią Paź 29, 2010 3:39 pm

lepszy od Bucketheada? no to ćwicz i ćwicz kto wie... Very Happy Wielkie ambicje masz
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptyPią Paź 29, 2010 4:37 pm

Ja życzę powodzenia Twisted Evil
Powrót do góry Go down
STA1KER_pl

STA1KER_pl


Liczba postów : 18
Age : 29
Location : Chernobyl
Registration date : 26/10/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptySob Paź 30, 2010 8:13 am

Muszę być lepszy. Umrę jak mi się nie uda. I czy ktoś będzie wróżył dobrze czy źle, ja będę dążył do mojego celu, po trupach. Kurde.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/GigaGausser?feature=mhum
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptyPon Lis 01, 2010 9:44 am

po trupach?? to będę wiedział żeby się od ciebie z daleka trzymać Razz będzie bezpieczniej dla mnie
Powrót do góry Go down
STA1KER_pl

STA1KER_pl


Liczba postów : 18
Age : 29
Location : Chernobyl
Registration date : 26/10/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptyNie Lis 21, 2010 9:43 pm

Jarając, pijąc wino samoróbke i grając na ukuleli u mojego kumpla, wyczaiłem nowego artystę. Śpiewał sobie Drążek jakąś magiczną (na zjaraku to aż światełka w powietrzu widziałem- fajna faza, co^^?) piosenkę, co okazało się utworem "Dash me away" oraz "My Lady" pana Alboroziego (Włoch, który wypierniczył na Jamajkę). No i od wczoraj mam kolejnego super gościa w kolekcji. Polecam.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/GigaGausser?feature=mhum
Mati

Mati


Liczba postów : 5
Age : 28
Registration date : 29/11/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptyWto Gru 21, 2010 11:52 pm

Odnośnie tematu to ja słucham tak;
Megadeth
Pink Floyd
Iron Maiden
Slayer
The Doors
The rolling stones
i parę innych nie znanych zespołów Smile
a no i jeszcze Sepultura Razz
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptyPon Gru 27, 2010 4:04 pm

System Of A Down
Megadeth
Anthrax
Rammstein
KSU
Kazik/Kult
Perfect
Black Sabath
Iron Maiden
i trochę KoRn
Powrót do góry Go down
kiki13003

kiki13003


Liczba postów : 3
Registration date : 28/12/2010

Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 EmptyWto Gru 28, 2010 2:49 pm

ja po za Metallic'ą słucham takich zespołów jak:
Nightwish
Apocaliptyca
System of A Down
UnSun<polski zespól, ale spiewają po angielsku .Moim zdaniem jeden z lepszych>
Ueickap<pewnie nikt z was tego nie kojarzy>
Evanesence
High and mighty colours <jestem wielbicielka ich piosenek w języku japońskim>
Rammstein<tzw. odstraszacz dzieci>
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Czego słuchacie oprócz Metalliki ?   Czego słuchacie oprócz Metalliki ? - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Czego słuchacie oprócz Metalliki ?
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Ballady Metalliki
» Liryka Metalliki
» Nowy album Metalliki?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Inne zespoły-
Skocz do: