Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?

Go down 
+17
Mental
kkozak23
Seb@
Michał
lars_ulrich46
Djura
nefaria
josie
rad's
Olaf
Piotrek
Issues
Trzeszcz
Lejsu
ashley1512
Igor
Introverder
21 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptySro Sie 27, 2008 6:53 pm

To co wyżej Razz, może zacznę:

"One" z "S&M", podoba mi się to wykonanie Razz.. Ogólnie przesłuchuję "S&M" sobie SmileWink.
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptySro Sie 27, 2008 6:58 pm

Gronowy nabijacz postów ale mogę napisać: Turn The Page
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptySro Sie 27, 2008 9:21 pm

Mi to prawdę mówiąc zwisa czy mam 1 post czy 1000, jak mawiał James Hedfield: "So fucking what?!" Razz (jak dla mnie można by parametr zliczania postów wstrzymać na offtopy, ale to tylko moja propozycja i nie wiem czy się da technicznie zrobić Razz).

Temat utworzyłem z myślą poznania Waszych aktualnych "bestów", tego co Wam aktualnie w duszy gra, dzielenia się tym i po prostu dzięki temu lepszej wymiany, dzielenia się swoimi zasobami...

Na dziś mogę Wam polecić składankę Nirvany "Sliver: The Best Of The Box", b. udane wydawnictwo, które zawiera całkiem ciekawy i zróżnicowany materiał + wiele utworów niedostępnych dotychczas na oficjalnych wydawnictwach (no wiele z nich jest na zestawie "With The Lights Out", który jest jednakże cholernie drogi.. :/ - 300 zeta czy coś takiego :/) (pomijam wtórny obieg i bootlegi - w przypadku kochanego zespołu co oryginał, to oryginał): "Heartbreaker", "Mrs. Butterworth", "Clean Up Before She Comes", "Blandest", "Ain't It Shame" (rozwalił mnie ten kawałek RazzSmileWink), "Opinion" (super fajna, prosta pioseneczka - Kurt występujący w lokalnej stacji radiowej...), "Old Age" (ciekawa, jest to odrzut z sesji, z której utwory trafiły na album "Nevermind") (naprawdę nie wiem czemu utwór ten ostatecznie nie trafił na płytę już wtedy), "Oh The Guilt" czy "Do Re Mi", gorąco zachęcam i polecam, jeśli ktoś nie słyszał... Smile Wink
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyCzw Sie 28, 2008 1:54 pm

Turn The Page, One, Hero Of The Day, Die, die My Darling
Powrót do góry Go down
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyCzw Sie 28, 2008 2:01 pm

Metallica - My Apocalypse
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyCzw Sie 28, 2008 9:03 pm

MetallicA prawie caly czas ale najwiecej leciało dzisiaj z płytki St. Anger, no i My Apocalypse do tego jeszcze obejzałem se koncercik z 2003 roku z Rock Am Ring... do tego jakiś Dżem i Sztywny Pal Azji...

jeszcze się osłuchuje z piosenką Rockowiec zespołu Cree... taka lajtowa rockowo-bluesowa piosenka i robimy covera tego utworku z zespołem Very Happy Razz

no jeszcze mamie musiałem Madonne puścić Very Happy:D xD Razz i Michaela Jacksona (ale tego to sam lubie posłuchac Very Happy )
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyPią Sie 29, 2008 10:58 pm

A ja w przekroju dnia słuchałem (oprócz Metallici i jej 2 nowych kawałków) słuchałem jeszcze The Offspringa ("Americanę"), trochę Nirvany ("Sliver: The Best Of The Box"), Shaggiego ("hotshot") a także Black Sabbath (album: "Sabbath, Bloody Sabbath") czy coś pominąłem, możliwe, ale jak to się mówi skleroza nie boli Razz.

A teraz leci u mnie "Reload" Razz..

I nawiasem mówiąc wiele innych rzeczy bym dzisiaj przesłuchał, gdyby nie fakt, że doba jest krótka i ma tylko 24 godziny, a to stanowczo za mało Razz.
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptySob Sie 30, 2008 11:10 am

Dezerter- Musisz byc kims Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptySob Sie 30, 2008 1:11 pm

Postanowiłem sobie urządzić Justice madley Laughing
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptySob Sie 30, 2008 2:44 pm

Big Cyc - Ballada o smutnym skinie

"...nałóż czapkę skinie"
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptySob Sie 30, 2008 4:51 pm

Heh mi teraz leci cały soundtrack do "Pick of Destiny" Very Happy
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: -   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptySob Sie 30, 2008 8:07 pm

Black Sabbath - "Master Of Reality" Smile Wink
i Metallica - "Load" (wiem, co mówiłem o "Loadzie" Razz , ale po prostu u mnie potrzeba było duużo czasu, żeby przyzwyczaić się do tej płytki.. Wink. Nadal uważam, że Metallica miała co najmniej kilka lepszych Razz, ale "Loada" też da się posłuchać WinkSmile)

Opinia lekarska: u pacjenta stwierdzono chroniczne uzależnienie od metalu, drugie studium uzależnienia, siostro 200 jednostek Valium i obserwować.. Razz Laughing Wink Smile;

Guns'N'Roses - "Appetite For Destruction" Razz Wink i tym razem pojedyńcze utwory:

Elton John - "Sacrifice" http://pl.youtube.com/watch?v=2i6_s0Rcn24,

Nightwish
- "Bye Bye Beautiful" http://pl.youtube.com/watch?v=hTdhXxxWREo&feature=related,

Nightwish - "Sleeping Sun" (piękny kawałek i piękne krajobrazy, wokalistka ma piękny, operowy niemalże głos Razz;)Smile - słuchałem tego 2 razy RazzVery Happy;)) https://www.youtube.com/watch?v=gmDWvGKLzBE,

Freddy Mercury/Queen - "We Will Rock You" oraz "We Are The Champion"(Live) (hołd dla Boskiego Freddiego, którego od tylu lat już nie ma z nami) http://pl.youtube.com/watch?v=zBUJztI884M, a teraz coś polskiego RazzSmileWink:

Anna Szalapak - "Oczy tej małej" (piękna piosenka SmileWink)
https://www.youtube.com/watch?v=SlII86GH_R4;

Tori Amos - "Raspberry Swirl" (prawdziwe cudo RazzVery Happy;))
http://pl.youtube.com/watch?v=5yIVVmhUwBM.


----------- Nadszedł nowy dzień Razz;):

Akira Yamaoka - Silent Hill Original Soundtrack Razz
Powrót do góry Go down
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyNie Sie 31, 2008 2:10 pm

Coldplay - Yes
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyNie Sie 31, 2008 3:42 pm

poprzednio - Coma - System
teraz - Slipknot - Psychosocial (Album Version)
zaraz - najpewniej Blackened
Powrót do góry Go down
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyNie Sie 31, 2008 5:31 pm

u mnie teraz non stop leci Mandatory Metallica, a aktualnie The Unforgiven
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyNie Sie 31, 2008 8:55 pm

Dzisiaj obleciałem soundtracki ze wszystkich Metal Gear Solid i sie zatrzymałem przy:

MG i MG2:
Chasing the Green Beret
Level 1 Warning

MGS:
Main Theme
Encounter
Enclosure

MGS2:
Main Theme
Tanker Incident
Yell Dead Cell

MGS3:
Main Theme
Battle In The Jungle
The Fear
Old Metal Gear
Debriefing

takze się nasłuchałem... polecam naprawde dobry soundtrack Very Happy jak to z KONAMI Very Happy z Silent Hilla tez mega Very Happy (konami to wogole chyba najlepsze robi... takie co się pamieta na lata i one ruszają sercem... idzie się przy nich np rozpłakać... (przy niektórych scenach z obojętnie której części Metal Gear Solid to poprostu nie mozna powstrzymac łez... )

ogolnie to większość utworków robionych przez Harrego Gregsona-Williamsa takze to juz powinno zachęcić - autor soundtrack'u do np The Rock (pl. Twierdza)

no do tego jeszcze szła dzisiaj Metallika losowe utworki i Megadeth...
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: -   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyPon Wrz 01, 2008 12:53 am

takze się nasłuchałem... polecam naprawde dobry soundtrack Very Happy jak to z KONAMI Very Happy z Silent Hilla tez mega Very Happy (konami to wogole chyba najlepsze robi... takie co się pamieta na lata i one ruszają sercem... idzie się przy nich np rozpłakać... (przy niektórych scenach z obojętnie której części Metal Gear Solid to poprostu nie mozna powstrzymac łez... ) --> No, muza z Konami jest niesamowita, tak jak mówisz "wrywa" się w pamięć każdemu Very Happy Twisted Evil Wink, nie do podrobienia.. To jeden z przykładów na to, jak duży wpływ na klimat w grze może mieć muzyka, a najlepszy soundtrack moim zdaniem pochodzi z drugiej części gry ("SH"), jest tam wiele kawałków, które mogłyby spokojnie lecieć w radiu jako hity (hity w tym dobrym niszowym znaczeniu, nie "shity" Razz;)). Tworzyło to właśnie taką senną, a jednocześnie atmosferę, potęgującą sam wygląd Cichego Wzgórza Razz, osobiście nie wiem dlaczego, ale zawsze wolałem "SH2" od "SH1". Pewnie jakiś wpływ na to miało to, że swoją przygodę zacząłem nietypowo, bo od "dwójki" Razz, ale myślę, że i tak "dwójka" jest najlepsza i basta Razz;), tak zresztą sądzi spora rzesza fanów serii.. (przynajmniej podobno).

Przede wszystkim ta muzyka niesamowicie oddaje uczucia, każda nuta wywołuje uczucie a to nostalgii, a to niepokoju (dudniące gdzieś w oddali czy to młoty czy coś takiego Razz), a to właśnie uczucie pewnej ospałości (podkreślam pozornej), by za chwilę zaatakować nas kakofonią dźwięków Razz;):0, także jest miodzio.. Do moich ulubionych motywów z "SH2" należy kawałek:

1/30 "Theme Of Laura" (tytułowa piosenka),
2/30 "White Noiz",
3/30 "Forest" (2 i 3 w podobnym tonie/klimacie, lekko sennym, smutnym, melancholijnym),
5/30 "Ordinary Vanity" (piosenka moim zdaniem doskonale utożsamiająca klimat całej gry),
6/30 "Promise (Reprise)" (zapadający mocno w pamięć fragment na pianinie, dźwięki niczym krople spadającego deszczu..),
9/30 "Heaven's Night" (typowo klubowy, wyciszający kawałek, w każdym razie ja go b. lubię),
10/30 "Alone In The Town" (muzyka towarzysząca nam kiedy wchodzimy do starej kręgielni i słyszymy rozmowę Laury z Eddie'm, kiedy też dowiadujemy się o ile mnie pamięć nie myli paru interesujących faktów z życia Eddiego Razz),
13/30 "The Day Of Night" (jedyne o co można by się kłócić w wymienionych powyżej utworach jest fakt (w większości), że są one dosyć podobne i w podobnej tonacji),
16/30 "Fermata In Mistic Air" (uwielbiam ten kawałek, to jest po tym, kiedy James spotyka w więzieniu na dole Marię, wyj. zapadający w pamięć motyw muzyczny (aż do walki z Eddie'm),
22/30 "Laura Plays The Piano" (kwintesencja silenskowatości:P),
24/30 "True" (głęboko zapadający w pamięć kawałek, muzyka towarzyszy nam w hotelu (chyba po obejrzeniu kasety, ale nie jestem pewien, bo wieki temu grałem w "dwójkę"Razz) i jest to b. ciekawy motyw.. głęboko wypełniony smutkiem, melancholią.. jeden z moich ulubionych, z tęsknymi "postękiwaniami" skrzypiec w tle + ciche beaty w tle i rytmiczna gra na pianinie Razz;)),
25/30 "Betrayal" (scena po tym jak Maria zostaje po raz wtóry przebita przez Piramidogłowego (a było tam nawet 2-óch), jest to kawałek, który towarzyszy samej walce, z tym, że w późniejszym etapie mojej przygody z "SH2" rzadko miałem okazję usłyszeć go w pełni, bo walka zwykle trwała niewiele ponad 20 s. Razz, dźwięki w tym utworze doskonale imitują ruchy PH-wych moim zdaniem (dźwięk uderzanego ostrza ich "malutkiej brzytwy" o podłogę )),
26/30 "Black Fairy" (w spalonym hotelu przed walką z 2PH),
27/30 "Theme Of Laura(Reprise)",
29/30 "Panissimo Epilogue" (muzyka towarzysząca nam przy tablicy wyników Razz, kolejny ciekawy motyw).

W sumie dużo tego jest, ale duużo jest chwytliwych motywów z tej części gry..
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyPon Wrz 01, 2008 6:06 am

Tilt-O! Jaki dziwny, dziwny, dziwny Very Happy

A ostatnio to coś często słucham zespołu Armia Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyPon Wrz 01, 2008 8:55 am

a w Mandatory Blackened
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyPon Wrz 01, 2008 9:12 am

A u mnie teraz leci płytka Virgin Snatch "Art of lying" Twisted Evil Thrash'em all Very Happy Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyPon Wrz 01, 2008 11:08 am

Noo no muzyka z Silent Hilla i MGS'a zacna rzecz Very Happy Mi się też podobają soundtracki do szczególnie do Guns of Patriots i osty do takich perełek jak Bioshock albo któryś z FF'ów też dają radę! A obecnie w głośnikach smęci mi Hendrix i jego kawałek "Hey Joe"... zaraz poleci Wind Cries Mary... Wink
Powrót do góry Go down
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyPon Wrz 01, 2008 11:32 am

Coldplay - Viva La Vida, a później Coldplay - Violet Hill
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: -   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyPon Wrz 01, 2008 3:08 pm

Mamaa uu uuu uu", RazzVery Happy to u mnie leci i oczywiście Freddy Mercury Very Happy Razz Rolling Eyes Wink - "Greatest Hits" (part I/CD 1) - to była moja pierwsza fascynacja muzyczna, więc trudno żebym czasem nie posłuchał sobie dobrego, zacnego Queenu Razz, z niezapomnianym Freddie'm Razz.

I "Bohemian Rhapsody" Very Happy;) - uwielbiam ten kawałek, rozwala mnie za każdym razem Very Happy, "Another One Bites The Dust" (uwielbiam ten kawałek:P;)) i jest tu też "We Will Rock You" - hehe, pamiętam kiedy oglądałem "Obłąkanego rycerza" to tam była taka komiczna scena, kiedy Heath Ledger wjeżdżał na turniej (w zastępstwie swojego wąchającego od spodu kwiatki mistrza Razz Laughing) i wszyscy wystukiwali w rytm tego kawałka . Very Happy Wink Razz.. Wszystkie kawałki są przednie, jak tu nie lubić Queenu Razz: "Killer Queen", "Fat Bottomed Girl:P", "Bicycle Race" Wink i inne.. ;

Queen "Greatest Hits" (part II/CD 2) - "A Kind Of Magic", "Under Pressure", "Radio Ga Ga" i nie ma sensu co wymieniać dalej, bo cała płyta Razz;);


The Doors "In Concert" (2CD) - komentarz zbędny Razz.
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyPon Wrz 01, 2008 6:32 pm

Jeżeli mówimy o alternatywnej muzyce: do polecam gorąco album Damien Marley - Welcome To Jamrock - jeżeli kogoś interesuje regge tak jak mnie to powinien wpaść w ekstazę Smile Poza tym - John Lee Hooker - Chill Out i obydwie składanki Blues & Soul wydane pod banderą The Long Island Music Company Wink Jak ktoś lubi nu-metalowe i rapcorowe brzmienie to chyba nie muszę przedstawiać Limp Bizkit - Greatest Hitz Pozdrawiam!!
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: -   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptySro Wrz 03, 2008 11:24 am

Metallica i płyta "St. Anger"
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptySro Wrz 03, 2008 3:08 pm

Iron Maiden Madley - drugie CD słkadanki Best of the Beast a aktualnie: Hallowed Be Thy Name
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptySro Wrz 03, 2008 4:11 pm

Metallica i album ...And Justice For All
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptySro Wrz 03, 2008 9:05 pm

CYANIDE
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyCzw Wrz 04, 2008 11:04 am

Album Death Magnetic - nie wytrzymałem i wczoraj w nocy ściągnąłem Sad Ale płytę obowiązkowo kupuję!!
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyCzw Wrz 04, 2008 2:05 pm

mnie kusi... ale wytrzymuje (narazie)

Megadeth - Last Words
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyCzw Wrz 04, 2008 2:22 pm

Metallica - "St. Anger" ciąg dalszy Razz , poza tym wpadła w moje łapy stara płyta-składanka zgrywana z sieci, którą postanowiłem "odkurzyć" (aż dziw bierze, że gdy wsadziłem ją do napędu i odpaliłem to zaczęła odtwarzać... Razz Wszystkie inne płytki spod znaku LG mogę co najwyżej używać obecnie w charakterze podstawek pod kubki Razz - ale spoko, mam z 10 sztuk, kupiłem bo innych nie było Razz):

Alanis Morissette - "Ironic" - wiem trochę stare i "przeleciane", ale to był mój jeden z ulubionych kawałków i nadal jest Razz;)Smile co jeszcze tam jest na tej płytce;

Nirvana - 1/4 części koncertu "MTV Unplugged In NY" Razz, kto nie ma niech zaraz zasysa Razz,

Nirvana - klip do utworu "You Know You're Right",

Nirvana - klip "Heart-Shaped Box"

Nirvana - klip "Come As You Are",

Nirvana - klip "Lithium",

Nirvana - "Rape Me" (z "SNL"),

Al Yankovic - "Smells Like Teen Spirit" (parodia Razz;)Smile),

Nirvana - "Smells Like Teen Spirit" (oryginał) i to na razie tyle WinkRazz.
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyCzw Wrz 04, 2008 3:45 pm

A u mnie oczywiście Nasza Metallica i najnowsza płytka "Death Magnetic" Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyCzw Wrz 04, 2008 7:33 pm

Cyanide ;]
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyPią Wrz 05, 2008 5:16 am

U mnie w odtawarzaczu na poranek przygotowałem sobie:

As Blood Runs Black - Allegiance
Bring Me The Horizon - Count Your Blessings
Faust Again - Hope Against Hope
Sacrificium - Escaping The Stupor
Vader - XXV

A po tym pewnie dalej kolejny dzień z Death Magnetic xD
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: -   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyPią Wrz 05, 2008 3:04 pm

"Garage Inc." Metallici - 1/2 CD - dopiero się osłuchuję, ale już mi sie podoba SmileWink. Leci u mnie cały czas..Razz
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyPią Wrz 05, 2008 4:17 pm

A u mnie dzisiaj miks piosenek zespołów Horrorscope i Virgin Snatch a więc Thrash po polsku Hell YEAH!! Very Happy
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyPią Wrz 05, 2008 4:40 pm

A ja dostałem od koleżanki składankę z utworami "legend" polskiego punk rocka: KSU, Armia, siekiera, tilt etc. Zajebiste utworki i właśnie tym się teraz rozkoszuje xD
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptyPią Wrz 05, 2008 6:43 pm

Death Magnetic... ! od początku do końca
Powrót do góry Go down
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptySob Wrz 06, 2008 4:21 pm

Mandatory Metallica (Blackened)
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? EmptySob Wrz 06, 2008 6:40 pm

The Day That Never Comes...

a potem za pewne Cyanide Very Happy;D:D jak mi sie to podoba... Cyanide i All Nightmare Long najlepsze z tych sześciu co na stronce Mety są (pozostałych nie słyszałem)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty
PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach? Empty

Powrót do góry Go down
 
Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Off Topic-
Skocz do: