Forum MetallicaArt

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj  

Share | 

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Igor

Liczba postów : 1062
Registration date : 11/02/2008

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Wto Lut 17, 2009 2:38 pm

W szkole słuchałem Megadeth a teraz Pink Floyd Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek
Moderator Forum

Liczba postów : 1060
Registration date : 10/12/2007

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Sro Lut 18, 2009 10:46 am

A u mnie dzisiaj nowa płyta Nickelback "Dark Horse" Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lars_ulrich46

Liczba postów : 135
Registration date : 19/02/2009

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Sob Lut 21, 2009 1:59 pm

Zanim poznałem Metallicę słuchałem bardziej rocka. Tak więc: POD, i wiele innych.
Gdy poznawałem już Metallicę oglądając ich teledyski na Youtube stwierdziłem że to wielki zespół. I tak sobie ściągnąłem część tych które oglądałem na youtube, lecz chwilę słuchałem i na chwilę odstawiłem Metallicę na bok. Słuchałem różnych zespołów. Nagle znowu mnie podkusiło by obejrzeć jeszcze inne filmiki(teledyski) Metallici. Postanowiłem sobie ściągnąć jeszcze inne piosenki. I znowu słuchałem tylko Metallicę. Ale znowu ich odstawiłem. I wtedy w tym czasie się zapoznawałem m. in. z zespołem Megadeth. Nagle mój młodszy brat postanowił ściągnąć wszystkie ich albumy. Zaczął je puszcać a ja się w nie wsłuchiwałem. Na początku mnie do nich nie ciągło. Lecz potem postanowiłem sobie je skopiować(od brata) i tak od teraz na razie cały czas słucham w kółko tylko Metallicę.
Tak skończyła się moja historia.

PS. Mój brat słucha nie tylko Metallici ale również zespołów z "Wielkiej Czwórki" Slayera i Megadetha.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Igor

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Sob Lut 21, 2009 2:28 pm

Hueh i mnie od rana: ZZ Top --> Coma --> Nirvana --> Megadeth --> Deep Purple Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek
Moderator Forum

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Sob Lut 21, 2009 3:34 pm

lars_ulrich46 napisał:
Zanim poznałem Metallicę słuchałem bardziej rocka. Tak więc: POD, i wiele innych.
Gdy poznawałem już Metallicę oglądając ich teledyski na Youtube stwierdziłem że to wielki zespół. I tak sobie ściągnąłem część tych które oglądałem na youtube, lecz chwilę słuchałem i na chwilę odstawiłem Metallicę na bok. Słuchałem różnych zespołów. Nagle znowu mnie podkusiło by obejrzeć jeszcze inne filmiki(teledyski) Metallici. Postanowiłem sobie ściągnąć jeszcze inne piosenki. I znowu słuchałem tylko Metallicę. Ale znowu ich odstawiłem. I wtedy w tym czasie się zapoznawałem m. in. z zespołem Megadeth. Nagle mój młodszy brat postanowił ściągnąć wszystkie ich albumy. Zaczął je puszcać a ja się w nie wsłuchiwałem. Na początku mnie do nich nie ciągło. Lecz potem postanowiłem sobie je skopiować(od brata) i tak od teraz na razie cały czas słucham w kółko tylko Metallicę.
Tak skończyła się moja historia.

PS. Mój brat słucha nie tylko Metallici ale również zespołów z "Wielkiej Czwórki" Slayera i Megadetha.
Ta opowieść nadaje się do tematu "Wasz początek" bardziej więc tam ją przenoszę Wink A u mnie dzisiaj przede wszystkim na przemian dwie płyty Virgin Snatch "In the Name of blood" i "Act of Grace" Very Happy Thrash'em all Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
josie

Liczba postów : 121
Registration date : 27/01/2009

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Pią Lut 27, 2009 7:41 pm

Frantic - Metallica
Polowanie na wielbłąda - Myslovitz
ta piosenka mnie nastraja tak smutno,że musiałam się rozruszać "Frantic",ale tak się napaliłam na film "Duże zwierzę",że nie mogę jej przestać słuchać lol!

a tak w ogóle,dla fanów trip-hopu Wink polecam twórczość Tricky'ego. naprawdę super: http://www.youtube.com/watch?v=9IkP876hDRY
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Igor

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Pią Lut 27, 2009 8:18 pm

Rano w szkole Cannibal Corpse a teraz ACDC! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
josie

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Pią Lut 27, 2009 11:32 pm

Igor napisał:
Cannibal Corpse
są w stanie postawić na nogi największego muła na świecie,dają radę Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Issues

Liczba postów : 170
Registration date : 29/02/2008

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Sob Lut 28, 2009 10:13 am

Pearl Jam i płytka "Ten" Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Igor

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Sob Lut 28, 2009 4:39 pm

Alicja i album The Dirt. Dziś na spokojnie. Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek
Moderator Forum

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Sob Lut 28, 2009 5:17 pm

Igor napisał:
Alicja i album The Dirt. Dziś na spokojnie. Wink
Z tą "spokojnością" to bym troche polemizował, wszakże Alice In Chains wg wielu to heavy metalowy zespół ukryty pod parasolem Grunge'u Wink Który wymiata oczywiście Very Happy A u mnie za chwile Thrash Metal Made in Poland a więc nowo poznany przeze mnie zespół Testor i płyta "Next stop Insanity" Thrash'em all Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
josie

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Sob Lut 28, 2009 9:22 pm

http://www.youtube.com/watch?v=Zy3fJ8Nmzyw
Lita Ford & Ozzy Osbourne - Close my eyes forever

słucham nieprzerwanie od paru dni Wink, świetne na wieczorne,samotne spacery
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek
Moderator Forum

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Wto Mar 31, 2009 9:25 am

A u mnie dzisiaj Trivium i moja ulubiona płyta "Ascendancy" Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Igor

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Wto Mar 31, 2009 5:02 pm

Motorhead, Motorhead a potem trochę Motorhead'a Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lars_ulrich46

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Sro Kwi 01, 2009 8:16 am

Ostatnio słucham trochę Slipknotu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Michał

Liczba postów : 541
Registration date : 24/02/2009

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Czw Kwi 02, 2009 7:45 pm

A ja jakoś ostatnio słucham Ironów i Metallicy, Slayera, Motorhead
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek
Moderator Forum

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Pią Kwi 03, 2009 8:41 am

A u mnie dzisiaj Bullet for My Valentine i płytka "Scream Aim&Fire" Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Igor

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Pią Kwi 03, 2009 2:52 pm

Od rana Kill Em All a teraz koncert z Glasgow Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lars_ulrich46

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Nie Kwi 05, 2009 5:02 pm

Corrosion Of Conformity i piosenka "Albatross"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Michał

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Nie Kwi 05, 2009 5:42 pm

A ja teraz całe Death Magnetic przesłuchuje, nie wiem czemu ale tak mi sie zdaje żeto jest Masster2 bo The Was Just Your Life to w zasadzie Battery, End Of The Line to jakby Master, Broken,Beat& Scarred to tak jakby The thing should not be, The day That never comes to troche do Sanitarium podobne, Alll Nightmare Long to podobne do Disposable Heroses, Cyidance podobne do Lepper Mesiash, niestety Sucide nie jest porównywalne do Oriona, a my Apocalypse tez troche z damge inc sie kojarzy Very Happy
Też tak macie??? Question
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Igor

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Nie Kwi 05, 2009 6:46 pm

Dla mnie DM jest bardziej podobne do AJFA. Posłuchaj sobie po kolei każdego utworu, na przemian. Wiesz, Life/Blackened, Line/Justice, Broke/Beholder Wink

EDIT

W zasadzie, DM to zbiór tego, co było najlepsze w metallice Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
josie

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Pią Kwi 10, 2009 10:11 pm

cały album "Tan" Kultu. uwielbiam "Konsumenta"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lars_ulrich46

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Sob Kwi 11, 2009 9:07 am

Spit It Out Slipknota i Constant Motion Dream Theater Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Igor

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Pon Kwi 13, 2009 6:15 pm

Rap alternatywny czyli Afro Kolektyw Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Introverder

Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

PisanieTemat: -   Sob Kwi 25, 2009 3:38 pm

W ostatnich dniach zespół Nevermore, a szczególnie płyta "Nevermore" grupy, którą słuchałem w ciągu ostatnich dni jakieś.. 11 razy Very HappyRazzWink, hehe SmileWink, chyba mam zresztą małą "zajawkę" Very HappyRazz, na twórczość grupy, bo w sumie zacząłem słuchać ponownie grupy wczoraj lekko po północy, a skończyłem po 6 z okładem Very HappyRazz (śmiech) Very Happy:D..Wink,

a oprócz tego Jethro Tull i album "This Was" (debiutancki, bluesowy album grupy..)

oraz Zeppelini począwszy od "jedynki" po "Houses Of The Holy" SmileRazzWink.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Michał

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Nie Kwi 26, 2009 9:39 am

A u mnie od jakiegoś czasu już leci Czarny Album i Bulleci Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek
Moderator Forum

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Nie Kwi 26, 2009 10:15 am

A u mnie dziś tak jak i wczoraj leci dyskografia Huntera Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
lars_ulrich46

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Nie Kwi 26, 2009 12:16 pm

Metallica i Megadeth na zmianę Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Introverder

PisanieTemat: -   Nie Kwi 26, 2009 1:57 pm

A u mnie Jethro Tull i pogodna płytka "Stand Up" Smile.

A tutaj coś dla posłuchania Smile:

http://www.youtube.com/watch?v=Hm0XT2cqzLI – “A New Day Yesterday”,

http://www.youtube.com/watch?v=iWJgJkVL0xM – “Bouree”,

http://www.youtube.com/watch?v=gLRNq1uhpAc – “Fat Man” (Monachium 1983),

http://www.youtube.com/watch?v=4OpQZJwC9fM – “For A Thousand Mothers”.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Igor

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Pon Kwi 27, 2009 8:58 am

Od rana Pink Floyd. Smile Najpierw Ciemna Strona Mocy a teraz Zlepek Cegieł Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Introverder

PisanieTemat: -   Pon Kwi 27, 2009 11:16 am

A u mnie wczoraj jeszcze Jethro Tull i płyta "Aqualung". A tutaj macie wybrane najlepsze utwory z płytki SmileRazzWink. Możesz kogoś uda mi się przekonać do muzyki panów Very HappyRazzWink:

http://pl.youtube.com/watch?v=QqZmtq5LhFo – “Aqualung” (Live) - ABSOLUT PIĘKNA, można słuchać kilka razy z rzędu, a się nie nudzi SmileWink,

http://www.youtube.com/watch?v=dh0woT7NkKI – “My God” (Live – genialna solówka na flecie, cudowne wykonanie SmileRazzWink),

http://pl.youtube.com/watch?v=O-Zt40qu9vc&feature=related – “Wind Up” (02/10/1977) - klasyka SmileWinkRazz..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
josie

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Sro Lip 15, 2009 6:50 pm

dziś Anthrax!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Igor

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Sro Lip 15, 2009 9:25 pm

U mnie 28 lipca Very Happy Hell yeah! A w głośnikach Nuclear Assault z albumem Game Over Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek
Moderator Forum

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Czw Lip 16, 2009 9:29 am

A u mnie od kilku dni na przemian lecą płytki Metalliki i Slayer'a Hell YEAH! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
josie

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Czw Lip 16, 2009 6:31 pm

Igor napisał:
U mnie 28 lipca Very Happy Hell yeah! A w głośnikach Nuclear Assault z albumem Game Over Wink
wybierasz się? jeżeli tak, to zazdroszczę Smile
dziś (chociaż nie przepadam za reggae) TABU
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Igor

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Sob Lip 18, 2009 10:37 pm

No pewnie, że się wybieram Very Happy

Obecnie AC/DC a przedtem Caught In a Mosh, koncertówka Wąglików Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Seb@

Liczba postów : 20
Registration date : 20/07/2009

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Pon Lip 20, 2009 9:58 pm

a u mnie praktycznie cały czas leci BLACK ALBUM Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
josie

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Wto Lip 21, 2009 3:48 pm

Seb@,masz plusika ;d

dziś Hypocrisy "All turns black"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Issues

Liczba postów : 170
Registration date : 29/02/2008

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Wto Lip 21, 2009 4:22 pm

a u mnie teraz leci Robert Gawliński-Trzy noce z deszczem Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Michał

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Wto Lip 21, 2009 5:28 pm

U mnie leci Virgin Snatch, album Act Of Grace. Moim zdaniem najlepszy krążek zespołu Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?   Today at 10:30 am

Powrót do góry Go down

Co szumi/dźwięczy/łupie/dudni :P:));) w Waszych głośnikach?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next