Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 All Nightmare Long

Go down 
+13
Michał
Mniszek
ruda77
drwal44
GrayFox
Piotrek
Olaf
Lejsu
madzia21081991
Trzeszcz
Igor
ashley1512
Artur
17 posters
AutorWiadomość
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyWto Wrz 09, 2008 3:31 am

Napiszcie jak odbieracie All Nightmare Long, bo mnie osobiście ten utwór rozwala mózg, w pozytywnym znaczeniu oczywiście. Takiej jazdy nawet się nie spodziewałem. Metallica wynagrodziła nam to długie wyczekiwanie. Jak myślicie, opłacało się zaczekać?
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyWto Wrz 09, 2008 12:06 pm

Yeah!!!

Według mnie utwór zwala z nóg!!
właśnie na to czekałam!
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyWto Wrz 09, 2008 12:57 pm

No proste... thrashowa masakra panie i panowie Wink Ale ja zawsze muszę mieć jedno małe "ale" więc po refrenie spodziewałem się czegoś innego ;D
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyWto Wrz 09, 2008 1:29 pm

juz nie wymyślaj Razz xD All nightmare Long jest najlepsze (jak dla mnie) Very Happy
Powrót do góry Go down
madzia21081991

madzia21081991


Liczba postów : 148
Age : 32
Location : okolice Rzeszowa
Registration date : 17/04/2008

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyWto Wrz 09, 2008 5:44 pm

jak dla mnie ten utwór jest jednym z najlepszych z tej zajebistej plyty Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyWto Wrz 09, 2008 6:46 pm

Razem z The Judass Kiss najlepsze na płycie.

HUNT YOU DOWN WITHOUT MERCY
HUNT YOU DOWN ALL NIGHTMARE LONG

cudo, piękne
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptySro Wrz 10, 2008 6:07 am

Najlepszy song na Death Magnetic Wink
Najlepszy song od czasów ...and justice for all Wink
Na pewno jeden z najlepszych utworów w twórczości Metallicy!

Panie i Panowie!Chociażby dla tego refrenu było warto czekać na tą płytę Smile Return Of The King \m/
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptySro Wrz 10, 2008 1:16 pm

Czy ja jestem jakiś pier*olniąty bo dalej nie czaję, że się tak zachwycacie Nightmare'em? scratch Dobry, szybki kawałek, ale żeby od razu ogłaszać go najlepszym od czasów And Justice... hmmm... w sumie... to chyba i racja! Very Happy Najlepszy kawałek od czasów Beholdera i Blackened?
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptySro Wrz 10, 2008 4:57 pm

Igor napisał:
No proste... thrashowa masakra panie i panowie
Dokładnie, zgadzam się w 100% Very Happy Thrash'em all Very Happy
Powrót do góry Go down
GrayFox

GrayFox


Liczba postów : 28
Age : 31
Location : Poznań
Registration date : 16/08/2008

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyNie Wrz 14, 2008 6:51 pm

Nie muszę mówić, że utwór wyczepisty Very Happy
Powrót do góry Go down
drwal44

drwal44


Liczba postów : 5
Location : Liverpool
Registration date : 05/10/2008

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyNie Paź 05, 2008 10:18 pm

na poczatek chcialem sie przywitac bo jestem tu nowy ale stronke widzialem juz wczesniej.dzis sluchalem po kilka razy tego kawalka.w sumie to caly czas slucham Death Magnetic w drodze do pracy i w pracy tylko plytke caly czas wyciagam z auta do domu.normalnie wymiata az jaja urywa!
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyNie Paź 05, 2008 10:35 pm

Hello Drwalu. Witam serdecznie na forum. Mam nadzieję że Ci się tu spodoba. Jeśli jesteś wielkim miłośnikiem twórczości Metalliki to zapraszam do dyskusji. Tak poza tym Drwalu z mista Liverpool to my się nie znamy? Ze zdjęcia dałbym sobie obciąć to i owo że znamy się i to długo hehehehe. Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
drwal44

drwal44


Liczba postów : 5
Location : Liverpool
Registration date : 05/10/2008

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyPon Paź 06, 2008 8:39 am

Znamy !Pewnie ze tak.Widzialem stronke jeszcze w stanie surowym,kiedys mi ja pokazywales Smile Powiem krotko;jest tu wszystko czego jeszcze nie wiedzialem o Metallica.Super! Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyWto Paź 07, 2008 12:34 am

No siemka kumplu. Widzisz jakie miłe spotkanie. Faktycznie, Ty pamiętasz początki mojej strony. Od tamtej pory rozbudowałem ją niewyobrażalnie. No i forum. Cieszę się że tu zajżałeś. Mam nadzieję że zabawisz z nami na dłużej bo mamy tu już okazałe grono znawców gatunku i samej Metalliki. Ludziska zakręcęni pozytywnie. Mam nadzieję że zaraziłeś się Metą tak jak my. Napisz Stary Byku które kawałki, płyty wywalają Cię w kosmos. Oczywiście napisz w odpowiednich, stworzonych tematach. Pozdrawiam raz jeszcze. A i jeszcze masz super fote, jakbyś w jakimś studio siedział. Poza tym zapraszam Cię za ocean na koncert Mety na który się wybieram. Bilecik już posiadam i czeka na wielki dzień. A zapraszam Was wszystkich hehehehe. Pozdro dla wszystkich forumowiczów.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
ruda77

ruda77


Liczba postów : 16
Age : 46
Location : Gliwice
Registration date : 11/10/2008

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyPon Paź 13, 2008 9:35 pm

Jak pierwszy raz słuchałam DM, zwróciłam uwage na ten utwór, spodobał mi sie najbardziej - moment w którym James wchodzi z wokalem (jakże magnetycznym zresztą) jest czaderski ! tempo zawrotne, moc z niego bije ogromna !! Słowa potwierdzają talent i ogromną wyobraźnię Jamesa ...
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyPon Paź 13, 2008 9:43 pm

To jest jedna z tych piosenek która pozwoliła Nam - "Thrasherom" (chociaż nie wiem czy mogę tak o sobie w 100%) powiedzieć, złapać troche "świeżego powietrza" dlatego i moją uwagę zwróciła na początku ta piosenka najbardziej - a to że jest genialna pod każdym względem to nikomu nie trzeba powtarzać Wink
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyPon Paź 20, 2008 12:19 pm

...Ta piosenka mnie kopnęła na początku... ale po N-tym przesłuchaniu płytki... nie jest dla mnie najlepsza... jest mega w pyde ale najbardziej lubie THE JUDAS KISS...
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyPon Lis 03, 2008 11:06 am

Być może kolejnym teledyskiem będzie właśnie "All nightmare long" z tego co wiem Very Happy No i to było COŚ bo to w pełni thrash metalowa piosenka a Metallica do takiej nigdy teledysku nie zrobiła a więc mam nadzieje że jeśli "ANL" będzie teledyskiem to klip będzie powalał tak samo jak piosenka Hell YEAH!! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Mniszek




Liczba postów : 11
Registration date : 30/11/2008

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyNie Lis 30, 2008 11:46 pm

Witam,

Wlasciwie to zarejestrowałem się aby zapytać o opinie na temat jednej książki o czlonkach metallicy o ktorej przeczytalem na stronce ale jak zobaczylem ten temat... : )

Jak dla mnie All njghtmare long to świetny kawałek żeby się naładować energia płynącą z tej muzyki.
A wyobrażacie sobie jak to musi brzmieć na koncercie !!!

Jak grali w maju w Polsce to po koncercie byłem zdania, że teraz można już umierać... po przesłuchaniu DM i usłyszeniu ANL doszedłem do wniosku, że sie myliłem... KONIECZNIE muszę to usłyszeć na żywo : )

Pozdrawiam,
Mniszek
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyPon Gru 01, 2008 10:47 am

No no, All Nightmare long jest świetny Very Happy Thrash'em all Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyCzw Lut 26, 2009 8:45 pm

Jak usłyszałem ten kawałek to gacie z podniety napełniłem. Mówiąc krótko, CUD i dlatego nigdy nie usłyszycie tego w radiu jak i reszty Mety Very Happy
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyCzw Lut 26, 2009 10:17 pm

Ja aż tak nie reagowałam ale przyznaję,że ANL wymiata na całej lini. Jak prawie wszystkie zresztą utwory na DM. Teraz juz nie mam ulubionego bo prawie wszystkie są dla mnie genialne.
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 32
Registration date : 27/01/2009

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptySob Mar 07, 2009 6:18 pm

oddałam swoje serce All nightmare long I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you Very Happy

POEZJA!
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptySob Mar 07, 2009 8:49 pm

Michał napisał:
i dlatego nigdy nie usłyszycie tego w radiu jak i reszty Mety Very Happy


Wiesz Michał ja usłyszałem ten kawałek w radiu.

Ogólnie kawałek bardzo udany. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyNie Mar 08, 2009 10:00 am

W jakim radiu Shocked ??? W trójce?
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyNie Mar 08, 2009 10:26 am

All Nightmare Long mnie wymiotło...ale ciut przesada że najlepszy kawałek od czasów Justice Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyNie Mar 08, 2009 10:27 am

W all Nightmare long bardzo mi sie podoba wokal Jamesa ale teldysk, ble ble Razz
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyNie Mar 08, 2009 10:29 am

no fakt, z teledyskiem się nie pofarciło Smile ale utwór na poziomie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyNie Mar 08, 2009 11:42 am

Nie wiem czemu, ale to ONE, TWOO wyzwala we mnie chęć trzepania głową przez dalszą część utworu Wink Świetne jest intro, oparte na rytmach flamenco Very Happy Buduje nastrój tego utworu.
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyNie Mar 08, 2009 11:48 am

Zgadzam sie ze Wszystkimi Przedmówcami którzy wychwalają "All nightmare long" Smile To była chyba pierwsza piosenka z nowej płyty która zwróciła moją uwagę szczególniej Hell YEAH! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyNie Mar 08, 2009 2:32 pm

Michał napisał:
W jakim radiu Shocked ??? W trójce?


Na Złote Przeboje leciała ta piosenka.
Też byłem zdziwiony że Metallica leci w radiu

PS. Nie jestem pewny ale chyba też słyszałem the day that never comes.

W trójce słyszałem tylko the unforgiven.
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyNie Mar 08, 2009 6:09 pm

Z metalu w radiu slyszalem tylko linkin papraka lol!
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyNie Mar 08, 2009 6:38 pm

Ostatnio słyszałam Enter Sandman w radiu Smile
No i na radiu zet czy rmf często leci badziewny cover The unforgiven,ale to jest masakra
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long EmptyPon Mar 09, 2009 5:37 pm

[quote="Djura
No i na radiu zet czy rmf często leci badziewny cover The unforgiven,ale to jest masakra[/quote]


To niewiadomo coś wykonujące ten cover tylko się pogrążyło, bo kto chciałby słuchać takiej maszkary jak ona - blee!!
Wiadomo oryginał najlepszy. cheers Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





All Nightmare Long Empty
PisanieTemat: Re: All Nightmare Long   All Nightmare Long Empty

Powrót do góry Go down
 
All Nightmare Long
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» METALLICA- single, promo,live

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: