Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:

Go down 
+7
Djura
nefaria
Artur
taternik
Trzeszcz
Piotrek
Igor
11 posters
AutorWiadomość
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyPią Wrz 19, 2008 1:33 pm

...METALLICA! Tak, nasz kochany zespół przyjedzie do Warszawy w przyszłym roku na przełomie kwietnia i maja jako zwycięscy konkursu na zespół, który zagra na 65-tej rocznicy Powstania Warszawskiego Razz Na razie to tyle informacji, kiedy bilety będą w sprzedaży, po ile itp. jeszcze nie wiadomo.

Za cynk podziękowania Pannie Lilith a tu macie link: http://www.fotka.pl/klan/4108/Metallica/

Hmm napisałem posta pod wpływem niesamowitych emocji: tu macie inny link: http://www.zw.com.pl/artykul/286875.html

Cholera a tu kolejny: http://www.zw.com.pl/gwiazdanapowstanie/

Z góry przepraszam Wink
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptySob Wrz 20, 2008 9:05 am

No jakby Metallica zagrała w Wawie to nie ma siły żeby mnie tam nie było Very Happy
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptySob Wrz 20, 2008 8:40 pm

ewrybady do Warszawy Very Happy oby ich ściągneli jakoś cudem...
Powrót do góry Go down
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyPią Paź 03, 2008 6:16 pm

Miło miło oczywiscie mnie nie zabraknie
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyWto Paź 07, 2008 2:48 am

Miłoby było znowu ich gościć w Polsce. Na całe szczęście Metallica lubi grać u nas, bo wiedzą że znamy się na muzie hehehe.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 37
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyWto Paź 07, 2008 5:31 pm

o srogości! na załączonym przykładzie widzimy społeczną tendencję, bardzo pożądaną w dobie współczesnego kiczu i tandety, do zwracania się, głownie na płaszczyźnie muzyki, w stronę dobrego pier*******a (jakkolwiek nieparlamentarny zwrot ten jest określeniem jak najbardziej fachowym). Tym samym serce zaczyna przepełniać nadzieja, że nie tylko giganci trash`a ale również inne zespoły z tendencji nazwanej powyżej, będą coraz szerzej doceniane, czego niewątpliwym efektem będzie poprawa samopoczucia oraz standardu życia w naszym kraju albowiem nie jest tajemnicą, że nie tylko literatura ale również muzyka jest kulturowym wyznacznikiem poziomu rozwoju mentalnego i estetycznego danej grupy społecznej. Tak więc śmierć Dodzie, ukłon Metallice i do zobaczenia w Warszawie!!!! bounce
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyWto Paź 07, 2008 6:33 pm

Ale zrozumcie... wyniki były sfałszowane przez hakerów xD Metallica raczej nie przyjedzie jako gwiazda powstania. Co nie zmienia faktu, że proszę o to Sammaela i modlę się o to do Hendrixa.
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyCzw Paź 09, 2008 2:04 pm

Jeżeli przyjadą z okazji 65-lecia wybuchu Powstania Warszawskiego to będzie to nie na wiosnę, a końcem lipca. Koncert upamiętniający zawsze rozpoczyna obchody powstania.Wiem bo byłam juz dwa razy. Poza tym do tej pory wejścia były za darmo,więc jeśli tak będzie to już boję się tych tłumów jakie będą próbowały się tam dostać(Park Wolności jest malutki, w tym roku było 8 tys. osób i było trochę ciasno)
Mimo wszystko czekam i jeśli przyjadą to mnie nie zabraknie.
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyCzw Paź 09, 2008 2:46 pm

no mnie tez raczej nie zabraknie Razz
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyPią Paź 10, 2008 1:41 pm

pieprzycie ludzie, aż szkoda czasem czytać , każdy pisze "mnie nie zabraknie, a jak co do czego był Chorzów to każdy nagle nie mógł...heh, oczywiście nielicznym się udało za co chwała, więc ludzie...czyńcie a nie gadajcie...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyPią Paź 10, 2008 2:42 pm

Jeżeli napradwe wystąpią to muszę dorwać bilety Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyPią Paź 10, 2008 9:16 pm

Ja mogę powiedzieć że bardzo bym chciał tam być jeżeli zagra moja Metallica w "mojej" Warszawie ale w związku z tym że życie jest takie a nie inne to nic nie obiecuje, bo nie zawsze chcieć znaczy móc....
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptySob Paź 11, 2008 9:30 am

W Warszawie mnie na pewno nie zabraknie ^^ Kasę już mam odłożoną ^^
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyNie Paź 12, 2008 2:00 pm

Do tej pory wejścia na tą imprezę-Koncert upamiętniający rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego) były ZA DARMO.
Czy teraz też tak będzie?
Mam nadzieję,że tak.
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyNie Paź 12, 2008 7:35 pm

wątpię w to że będzie za darmo bo na Metallice by potrzeba było strasznie dużo kasy więc nie wiem jak to będzie.
Oczywiście, chciałabym żeby było za darmo ale to mało możliwe.
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyNie Paź 12, 2008 8:20 pm

Każdy by chciał.Chyba jednak wprowadzą jakieś opłaty, również w celu ograniczenia liczby publiczności ponieważ metalowa brć w liczbie np. 20 tys. rozwaliłaby Park Wolności do szczętu.
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 37
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyWto Paź 14, 2008 2:12 pm

Wraca Lilith wejściem smoka!Smile i tak trzymać mała:*
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: EmptyCzw Paź 16, 2008 6:20 am

nie wraca, po prostu roznosi mnie jak czytam takie bzdurki Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Sponsored content





Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty
PisanieTemat: Re: Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:   Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...: Empty

Powrót do góry Go down
 
Panie i panowie... a za chwilę wystąpi...:
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: