Forum MetallicaArt

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj  

Share | 

Suicide & Redemption

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
drwal44

Liczba postów : 5
Registration date : 05/10/2008

PisanieTemat: Suicide & Redemption   Wto Paź 07, 2008 11:22 am

A jak wam sie podoba ten instrumentalny kawalek?Czesto go slucham,szczegolnie w drodze do pracy,bo dodaje mi powera!I jak wchodze do pracy i jak widze te smutne geby ogladajace teledysk jakiejs weselnej smetnej kapely,a ja z Metallica na uszach to sobie mysle;ludzie wy nie wiecie chyba co to prawdziwa muza!Musze wam powiedziec ze muza szczegolnie rockowa z UK to tragedia .Wszystko kompletnie na jedno kopyto.so Metallica rules!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Piotrek
Moderator Forum

Liczba postów : 1060
Registration date : 10/12/2007

PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Wto Paź 07, 2008 1:13 pm

Ta" instrumentalka" jest genialna - co tu dużo mówić Hell YEAH! Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Igor

Liczba postów : 1062
Registration date : 11/02/2008

PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Wto Paź 07, 2008 6:36 pm

Kawałek jest fantastyczny, co nie zmienia faktu że Call of Ktulu zostaje jak na razie niekwestionowanym liderem Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
splitter

Liczba postów : 9
Registration date : 04/10/2008

PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Wto Paź 07, 2008 8:42 pm

J.w. / moc okrutna !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Artur
Admin

Liczba postów : 169
Registration date : 09/12/2007

PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Sro Paź 08, 2008 12:35 am

Czysta poezja. Kompozycja godna wielkiego uznania. Jest bardzo klarowny i niesamowicie ciężki. Przyjąłem go z wielkim entuzjazmem. Jak już kiedyś napisałem uwielbiam ambitne i długie utwory. Irytują mnie bardzo dobre kawałki gdy są za krótkie. Trzeba je czesto przewijać żeby się nimi nacieszyć. Ten utwór jest idealny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.metallica.org.pl
Olaf

Liczba postów : 745
Registration date : 28/12/2007

PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Sob Paź 11, 2008 10:05 am

Kawałek wieje nudą,ale i tak daję mu 9/10 a już wyjaśniam dlaczego?
Bo to co się dzieje w 3.40 zwaliło mnie z nóg...odlatuje po prostu.Chociażby dla tego motywu warto tej piosenki nie przewijać Embarassed Coś niesamowitego i potem jest już tylko coraz lepiej przez najbliższe 3 minuty,potem niestety znów wieje nudą,ale to nie zmienia faktu 9/10
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
splitter

Liczba postów : 9
Registration date : 04/10/2008

PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Czw Paź 16, 2008 7:28 pm

Odnośnie tego kawałka, to powiem krótką historyjkę z ostatnich dni. Słuchałem dosyć głośno tego numeru wraz z moim dzieckiem ( 6 lat ), i córcia po przesłuchaniu poprosiła o ponowne puszczenie, a za wyjątkowo pochlebną recenzję niech świadczy opinia, że: "to jest tylko troszkę mniej fajne od RATM" ( raga protiw maszinie - ulubiona muza mojej pociechy) Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Trzeszcz

Liczba postów : 93
Registration date : 16/08/2008

PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Pon Paź 20, 2008 1:22 pm

Olaf napisał:
Kawałek wieje nudą,ale i tak daję mu 9/10 a już wyjaśniam dlaczego?
Bo to co się dzieje w 3.40 zwaliło mnie z nóg...odlatuje po prostu.Chociażby dla tego motywu warto tej piosenki nie przewijać Embarassed Coś niesamowitego i potem jest już tylko coraz lepiej przez najbliższe 3 minuty,potem niestety znów wieje nudą,ale to nie zmienia faktu 9/10

Zgodze się z Olafem... monotonia jest... szczególnie początek i koniec... ale solo Jamesa o którym wspomniał Olaf powala... ja się tam rozpływam... i fajnie ze ten motyw ciągnie się dalej i powtarza w solówce Hammeta... po pierwszym przesłuchaniu puściłem sobie ten utworek właśnie od tego momentu... to mi się podoba Very Happy

a czy ktoś słuchał wersji z Guitar Hero?? bo jak dla mnie James daje rade z szybką solóweczką (w oryginale pierwsza część tej szybkiej solówki tez jest jego do 6.18 do 6.48)
a solówka Kirka z wersji GH tez jest inna i mysle ze nie tak dobra... fajnie ze jest więcej kaczki ale na końcu troszke się rozchodzi z muzyką :/

na koniec powiem ze porządna robota Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Michał

Liczba postów : 541
Registration date : 24/02/2009

PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Nie Mar 22, 2009 1:09 pm

Kawałek nie przypadł mi do gustu. Troche nudny, wolę Oriona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
qba90

Liczba postów : 19
Registration date : 24/11/2008

PisanieTemat: hmm   Nie Mar 22, 2009 1:34 pm

jedyne co mi przychodzi na mysl po piatej minucie sluchania to smutna mysl ze kawalek bedzie trwal jeszcze 4 min... Sad brakuje mi czegos w stylu to live is to die albo orion kiedy sluchasz tych kawalkow czujesz napiecie bo nie wiesz co sie wydarzy za chwile i dlatego to arcydziela, a suic&rede usypia troche... Neutral sorry
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Suicide & Redemption   Today at 2:08 am

Powrót do góry Go down

Suicide & Redemption
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1