Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 totalna porażka!!!!!!!!

Go down 
+23
lars_ulrich46
Phanto\M/
ruda77
Introverder
Michał
Lilith Rose
Natalia
umbro666
nefaria
Ryba
josie
Andrzej91
Kuba
Olaf
ashley1512
Doris
James'Girl
Piotrek
Igor
Artur
Issues
Djura
madzia21081991
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptySob Mar 14, 2009 9:44 pm

To może Ty zrobiszgrowl a ja boczne chórki w refrenie ? xD
Powrót do góry Go down
madzia21081991

madzia21081991


Liczba postów : 148
Age : 32
Location : okolice Rzeszowa
Registration date : 17/04/2008

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyNie Mar 15, 2009 9:51 am

mi pasuje:D:D lol!
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyWto Kwi 28, 2009 7:46 pm

Kurcze. Nie mogę wytrrzymać, ta szmata jest wszędzie. Ostatnio szukałem w googlech obrazó (chciałem zrobic tapetke Unforgiven), wpisuje tytuł a tu mi się wyświetla ta ździra. Wielkie halo że jakaś szmata usiłuje grać Mete. Niedość że jest brzydsza od krowiego gówna to jeszcze ma głos jakby jej do gardła ktoś się zlał. Powinna siedziec w więzieniu za takie chamstwo. Chętnie bym jej dał takiego kopa, żeby już nie myslała o graniu Metallicy.
Kto jest ze mną Very Happy
A tego jak ona to odegrała nie mogę skrytykować bo nie wysłuchałem nawet 10 sekund.
Powrót do góry Go down
Introverder




Liczba postów : 46
Registration date : 23/08/2008

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: -   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyWto Kwi 28, 2009 8:53 pm

A słyszał z Was ktoś ten cover, normalnie nie tylko scyzoryk, ale siekierka otwiera się w rękach Very Happy:P;):

https://www.youtube.com/watch?v=MMYmG6drFsY - dla tych co nie poznali, bo mogli nie poznać co to za utwór Very Happy:P, powiem, że jest to spuszczone w kiblu Chop Suey zespołu System Of A Down - kara śmierci czy stos - zgadzam się Very Happy:P;).

I też nie wytrzymałem do końca, bo ta muzyka (w wykonaniu rzecz jasna tej pani Very Happy:P;)) rani moje uszy Very Happy:P;).

Właściwie to gorzej niż cover.. gorzej też niż profanacja, obedrzeć ją żywcem ze skóry i bez znieczulenia Very Happy LOL RazzVery Happy;), a następnie oblać kwasem i obsypać twarz wapnem i puścić po kole Very Happy:P;), by następnie jeszcze dogorywającą w męczarniach przejechać pomalutku walcem Very Happy:P LOL, a gdy już będzie po wszystkim rozstrzelać, poćwiartować siekierą mojego wujka i spalić Very Happy:P;) (śmiech), a to co zostanie wystrzelić w kosmos Very Happy (śmiech) w kierunku Słońca LOL Very Happy:P;).
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 6:21 pm

co najgorsze moja siostra usłyszała Unforgivena w wykonaniu tej pani i mówi:Aga,, zobacz, Unforgiven, jak fajnie zrobiony!! po czym był wielki mój wrzask xD a ona skwitowała to tekstem: o w końcu nie jest źle skoro Metallica to zaakceptowała"
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 11:42 am

Introverder napisał:
A słyszał z Was ktoś ten cover, normalnie nie tylko scyzoryk, ale siekierka otwiera się w rękach Very Happy:P;):

https://www.youtube.com/watch?v=MMYmG6drFsY - dla tych co nie poznali, bo mogli nie poznać co to za utwór Very Happy:P, powiem, że jest to spuszczone w kiblu Chop Suey zespołu System Of A Down - kara śmierci czy stos - zgadzam się Very Happy:P;).

I też nie wytrzymałem do końca, bo ta muzyka (w wykonaniu rzecz jasna tej pani Very Happy:P;)) rani moje uszy Very Happy:P;).

Właściwie to gorzej niż cover.. gorzej też niż profanacja, obedrzeć ją żywcem ze skóry i bez znieczulenia Very Happy LOL RazzVery Happy;), a następnie oblać kwasem i obsypać twarz wapnem i puścić po kole Very Happy:P;), by następnie jeszcze dogorywającą w męczarniach przejechać pomalutku walcem Very Happy:P LOL, a gdy już będzie po wszystkim rozstrzelać, poćwiartować siekierą mojego wujka i spalić Very Happy:P;) (śmiech), a to co zostanie wystrzelić w kosmos Very Happy (śmiech) w kierunku Słońca LOL Very Happy:P;).


Niestety,słyszałam to i od tamtego dnia już nie będę taka sama...
Awryja któregoś razu zabrała się także za Metallikę i to w ich obecności https://www.youtube.com/watch?v=5eePzpU6gp4&translated=1 polecam popatrzeć sobie na miny chłopaków...


Odnośnie młodszej siostry to wczoraj usłyszałam lepszy numer z ust znajomej "cholernie mi się podoba piosenka The Unforgiven Stephanie Heinzmann"
Powrót do góry Go down
ruda77

ruda77


Liczba postów : 16
Age : 47
Location : Gliwice
Registration date : 11/10/2008

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyCzw Kwi 30, 2009 12:24 pm

nie moge - moze Ci w radiu robią to celowo - żeby nas noo, że tak powiem delikatnie powkurzac, albo zapłacił im bogaty tatus panny jak jej tam Hainzmann ...? przecież ostatnio to jest na porządku dziennym - jak masz tatuska - to spełniają sie Twoje marzenia !!! świat oszalał !!!

Ale na szczęście MY wiemy co dobre i jedyne w swoim rodzaju \m/

pozdrawiam wszystkich

ps. nic wiecej nie powiem na temat "tej" pani - bo wszystko juz zostało powiedziane - zgadzam sie z Wami !!!
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyCzw Maj 21, 2009 3:36 pm

tylko mnie ściska, że Metallica to zaakceptowała...nasuwa mi się jedno stwierdzenie...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyCzw Maj 21, 2009 4:21 pm

Mogliby by ją potraktować jak napstera
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyNie Maj 24, 2009 11:06 am

hmm, komercja?
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyPią Maj 29, 2009 5:43 pm

http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,92331,5686975,Metallica___Death_Magnetic__nadeszla_Nudnollica_.html
To dopiero porażka, ta pierwsza recenzja jest napisana przez jakiegoś debila. Gościu apisłą że Metallica to starsi zmęczeni panowie.
Takich powinno się torturować kablem od pilota Very Happy
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyPią Maj 29, 2009 5:47 pm

omg świat spada na psy
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyPią Maj 29, 2009 5:56 pm

Nie pochlebiaj takim debilom. Ja bym powiedział że świat schodzi na dresiarzy.
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyPią Maj 29, 2009 6:32 pm

Jeśli chodzi o tą hitlerowską dziwkę to nie da się tego opisać. Powinni ją od razu do obozu koncentracyjnego wjebać. Zniszczyła dobre imię tej piosenki. Jeśli chodzi o tego pojeba co napisał tą żałosną historyjkę to trzeba wieszać, wieszać i jeszcze raz wieszać... tak jakby powiedział nasz kochany prezydent. lol!
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyPią Maj 29, 2009 6:48 pm

O sama prawda ^^
Ale prezydent powiedział by gęgę albo coś
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptySob Maj 30, 2009 5:45 am

lars_ulrich46 napisał:
Jeśli chodzi o tą hitlerowską dziwkę to nie da się tego opisać. Powinni ją od razu do obozu koncentracyjnego wjebać.

Haha, ale się zapędy nazistowskie w tobie odezwały, heh^^

A co do artykułu...po prostu żal czytać...ten co to napisał jest żygoholik za to, albo pojeboholik
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyNie Sty 24, 2010 2:56 pm

Issues napisał:
Taa... natknąłem się na to wczoraj.... Brak słów, gdybym miał okazje spotkać się z "tym" twarzą w twarz to zapewne już nie długo gnił bym w pudle za "zabójstwo z wyjątkowym okrucieństwem" Mad

no nie uznali by to za zabójstwo w afekcie i uniewińli by cie Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyNie Sty 24, 2010 9:55 pm

Ja już o "tej pani" zapomniałem a Wy przypominacie znowu Razz Z czasem doszedłem do tego że szkoda se nerwy zatruwać jakąś hitlerówką
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyCzw Sie 12, 2010 9:51 am

Mało tego że Meta zaakceptowała tą szwabkę. Ona nagrywała The Unforgiven z ich błogosławieństwem i uważają że to jest jeden z najlepszych coverów ich utworu. Osobiście uważam że wokal faktycznie jest lepszy, ale cała reszta nie
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptySro Sie 18, 2010 9:01 pm

Osobiście uważam że ta samica niemca ma głos jak kastrowany źrebak i należy traktowac ją tak jak kibel - olac.
Powrót do góry Go down
Wolf

Wolf


Liczba postów : 7
Age : 31
Location : Gdzieś W Polsce :-)
Registration date : 05/03/2011

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptySob Mar 05, 2011 6:42 pm

Djura napisał:
Jedyne covery Mety,które akceptuję,a nawet bardzo lubie robi Apocalyptica

Tu się zgadzam.

Apocalyptica robi bardzo dobre, że tak powiem zajebisssssste covery Metalliki.

A co do tego to szkoda słów.
Syf kiła i mogiła

I jeszcze jak napisał Michał "ta samica niemca ma głos jak kastrowany źrebak"
stuprocentowa racja
Powrót do góry Go down
adajs

adajs


Liczba postów : 29
Age : 28
Registration date : 19/03/2011

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptySob Mar 19, 2011 4:58 pm

Ludzie na prawdę nie chcę was bardziej wkurzać ale mam naprawdę złą wiadomość...
TEGO JEST WIĘCEJ
Evil or Very Mad

http://w966.wrzuta.pl/audio/66vF0Oz1Ynp/acid_drinkers_-_nothing_else_matters_metallica_cover

Nigdy nie odsłuchałem tego do końca, po pierwszej minucie po prostu NIE MOGŁEM tego słuchać dalej...
LUDZKA GŁUPOTA I BRAK GUSTU NIE ZNAJĄ GRANIC Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyNie Mar 20, 2011 12:19 pm

ale to jest acid drinkers
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyNie Mar 20, 2011 12:27 pm

Akurat Acidzi zrobili ten cover ok. Refren wyszedł zajebiście, co do zwrotki to najnormalniej jaja sobie robią. Tak samo zrobili z Seasons In The Abyss bo jaki ses jest w graniu kultowych kawałków tak jak w oryginale? Trochę fantazji i już coś wychodzi.
Powrót do góry Go down
adajs

adajs


Liczba postów : 29
Age : 28
Registration date : 19/03/2011

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptySob Mar 26, 2011 4:22 pm

Nie mam nic przeciwko Acid Drinkers no ale bez jaj...

Ten utwór jest nie do podrobienia czy przerobienia nawet przez najlepszego muzyka
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptySob Mar 26, 2011 8:10 pm

Michał napisał:
bo jaki ses jest w graniu kultowych kawałków tak jak w oryginale? Trochę fantazji i już coś wychodzi.

W pełni popieram ale równie dobrze można by było powiedzieć to samo o tej niemieckiej brzydkiej pani.
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyNie Mar 27, 2011 8:29 am

W sumie tak ale ona to nie Acidid Drinkers więc jej podziękujemy. A sam Nothing to przecież słaby kawałek Razz
Powrót do góry Go down
adajs

adajs


Liczba postów : 29
Age : 28
Registration date : 19/03/2011

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyPon Mar 28, 2011 5:17 pm

Cytat :
Nothing to przecież słaby kawałek

To że to balladą nie znaczy że jest słaby
Moim zdaniem kawałek jest genialny, choć różni się od ostrego stylu Mety
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyWto Mar 29, 2011 3:44 pm

A moim zdaniem jest dupny, Fade To Black bije go o głowę.
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptySro Mar 30, 2011 9:34 am

Moim zdaniem jest dobry a solówka wręcz genialna.
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyCzw Mar 31, 2011 6:31 pm

Arvil zagrała i zaśpiewała jeszcze dobrze. Zobaczcie to https://www.youtube.com/watch?v=Bg2gZfF4iSI&NR=1

Nothing jest słaby. Fade to Black, The Day, One, Welcome Home biją go o dwie głowy
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 28
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyPią Kwi 01, 2011 9:26 am

Snoop dog sobie jaja zrobił.
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptySob Kwi 02, 2011 6:28 am

A mówiąc dalej o MTV Metallica Icon to co sadzicie o tym?
https://www.youtube.com/watch?v=Q2F5piurv-0&feature=related
Powrót do góry Go down
adajs

adajs


Liczba postów : 29
Age : 28
Registration date : 19/03/2011

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptySob Kwi 02, 2011 7:47 pm

No może tak nie odstrasza jak inne próby podrobienia Metallicy.
Oczywiście od oryginału lepsze nigdy nie będzie to wiadomo.
Po przesłuchaniu tego klipu można zauważyć jak kiepski głos ma ten wokalista. Może w rapie i hip-hopie tego nie słychać ale wolne ballady to już wymagający styl
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 EmptyPon Kwi 04, 2011 8:58 am

to było nwet na swój sposób ciekawe. Takie ... inne
Powrót do góry Go down
Sponsored content





totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: totalna porażka!!!!!!!!   totalna porażka!!!!!!!! - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
totalna porażka!!!!!!!!
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: