Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Death Magnetic -Guitar Hero Version-

Go down 
+5
Issues
Igor
Djura
James'Girl
GrayFox
9 posters
AutorWiadomość
GrayFox

GrayFox


Liczba postów : 28
Age : 31
Location : Poznań
Registration date : 16/08/2008

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptyWto Lut 24, 2009 10:51 am

Ostatnio zraziłem się do nowego albumu Mety przez fatalny mastering ;/ wiec pobrałem z internetu wersje z gry guitar hero. Brzmi znacznie lepiej choć miejscami jest jeszcze niedopracowana! Jak chcecie mogę podać linki do rapida tylko nie wiem czy Admin nie będzie miał nic przeciwko Smile
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptyWto Lut 24, 2009 5:00 pm

Zakładam, że wszyscy kupiliśmy płytę (ja nawet dwie - trumienkę i polska wersję do samochodu), więc myślę, że nie popełnimy przestępstwa ściągając wersję GH z Internetu. Wink
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptyWto Lut 24, 2009 7:16 pm

Czy mówisz o tej trumience,którą widziałam dzisiaj w Empiku i kosztowała 400 zł?
Co w niej takiego jest? Ja mam tylko płytę,a na GH nie mam sprzętu xD
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptyWto Lut 24, 2009 8:47 pm

Też mam tą trumnę Very Happy Digipack z CD DM, Demo Magnetic, Making Magnetic, Flaga z trumną, plakat, smycz, koszulka i platynowe konto do Mission Metallica czyli Death Magnetic od kuchni Very Happy Super sprawa. Czy wy też macie taki trzask w My Apocalypse gdzieś w środku utworu? Pytanie do posiadaczy oryginalnego CD Laughing
Powrót do góry Go down
GrayFox

GrayFox


Liczba postów : 28
Age : 31
Location : Poznań
Registration date : 16/08/2008

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptyWto Lut 24, 2009 8:57 pm

A ja akurat trumienki nie mam Sad tylko oryginalnego CDka!
Co do tego trzasku ja żadnego nie słyszę scratch

P.S. Macie tu linki do tej wersji DM z Guitar Hero
http://rapidshare.com/files/156270917/_Metallica_-Death_Magnetic__z_Guitar_Hero_3_Rip_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/156289249/_Metallica_-Death_Magnetic__z_Guitar_Hero_3_Rip_.part2.rar
Igor sprawdź z tą wersją
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptyWto Lut 24, 2009 9:40 pm

Cholera ja chcę trumienkę... Tylko dlaczemu taka droga? Prędzej to wycofają ze sprzedaży zanim ja zbiortę taka gotówkę Sad
Powrót do góry Go down
GrayFox

GrayFox


Liczba postów : 28
Age : 31
Location : Poznań
Registration date : 16/08/2008

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptySro Lut 25, 2009 10:53 am

Nie przejmuj się u mnie w Poznaniu w empikach jest tego wuchta Smile a ja narazie nie mam planów na trumienkę tylko nową gitarę rabbit
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptySro Lut 25, 2009 11:26 am

A ja też mam trumnę Very Happy Tata kupił ;p teraz przynajmniej mam gdzie spac ( Shocked )

A jeśli chodzi o wersje z GH to nie sciagam Very Happy Razz
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptySro Lut 25, 2009 2:18 pm

No no, muszę powiedzieć że wersja Death Magnetic z GH jest taka hmm...inna, ani gorsza, ani lepsza, ale może taka łatwiejsza w odbiorze wg mnie, chociaż te "Death Magnetic'owe" łomoty (nie z Giutar Hero) również mi pasują Hell YEAH! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptyCzw Lut 26, 2009 6:20 pm

Piotrek napisał:
No no, muszę powiedzieć że wersja Death Magnetic z GH jest taka hmm...inna, ani gorsza, ani lepsza, ale może taka łatwiejsza w odbiorze wg mnie, chociaż te "Death Magnetic'owe" łomoty (nie z Giutar Hero) również mi pasują Hell YEAH! Twisted Evil

podpisuje się pod tym Very Happy
Powrót do góry Go down
GrayFox

GrayFox


Liczba postów : 28
Age : 31
Location : Poznań
Registration date : 16/08/2008

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptyPią Lut 27, 2009 9:44 pm

Nie które kawałki brzmią lepiej wg mnie np. Judas Kiss Very Happy ale to moje zdanie! Metallica wymiata i nie ma znaczenia jak zmiksuja album Wink
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptyPią Lut 27, 2009 10:42 pm

GrayFox napisał:
Metallica wymiata i nie ma znaczenia jak zmiksuja album Wink
Nic dodać nic ująć Hell YEAH! Thrash'em all Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptySro Mar 11, 2009 6:31 am

jest jak jest i jest dobrze, więc po co cudować z GH? mi nie przeszkadza normalna wersja i jest dobrze Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptySro Mar 11, 2009 10:16 am

Lilith Rose napisał:
mi nie przeszkadza normalna wersja i jest dobrze Smile
Mi również nie przeszkadza, wręcz przeciwnie Wink Ale dzięki temu poznałem dwie wersje płyty i jestem bardziej happy hehe Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptySro Mar 11, 2009 12:33 pm

no ja nie poznałam i mi do szczęścia nie potrzeba ^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptySob Mar 14, 2009 8:34 am

Ja mam oryginał oczywiście,digi pack zwykły ^^ Czyli tak pośrodku,bo polską wersją się brzydzę,a trumienka za droga..ale i tak nagrałem sobie wersje GH i jej słucham i od razu buźka się ciszy jak słychać "normalnie"dajmy na to zakończenie TDNC ;p
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptySob Mar 14, 2009 8:36 am

hmmm, to lepsze?
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptySob Mar 14, 2009 8:50 am

No,chyba nie uważasz masteringu normalnej wersji za dobry? oO Mnie razi wręcz,a ta wersja jest taka fajna,wygładzona niby,ale wszystko płynnie i czysto brzmi ..osobiście polecam Agata Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptySob Mar 14, 2009 9:42 am

jakoś zawsze uważałam że metal w jakimś stopniu nie powinien być wygładzony, dopracowany i czysty, dlatego może Kill jest tak dobra płytą Smile no ale jak polecasz to będę musiała porównać Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
GrayFox

GrayFox


Liczba postów : 28
Age : 31
Location : Poznań
Registration date : 16/08/2008

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptySob Mar 14, 2009 9:47 am

Każdemu może podobać się inna wersja. Normalna jest Trash Metalowa o ta z GH trochę mniej. Mi się podobają tylko niektóre kawałki z tej czystszej wersji np. Judas Kiss.
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- EmptySob Mar 14, 2009 11:02 am

Lilith Rose napisał:
jakoś zawsze uważałam że metal w jakimś stopniu nie powinien być wygładzony, dopracowany i czysty, dlatego może Kill jest tak dobra płytą
Zgadzam sie z Agatką w 100% aczkolwiek wersja Death Magnetic z GH również mi się podoba jak już wspominałem Wink Ale muszę powiedzieć że jak słuchałem tej wersji z GH to zaczęło mi brakować tej PIERWSZEJ wersji płyty Very Happy To Heavy (Thrash) Metal a nie rurki z kremem Razz Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic -Guitar Hero Version-   Death Magnetic -Guitar Hero Version- Empty

Powrót do góry Go down
 
Death Magnetic -Guitar Hero Version-
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Guitar hero: Metallica
» Creeping Death

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: