Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nowy album Metalliki?

Go down 
+10
Kuba
MasterofGuitaR
Zappożerca
Igor
Olaf
Lilith Rose
Asiek
Piotrek
Lejsu
Artur
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyCzw Lut 28, 2008 3:55 pm

hah, taaa ukelele'm all Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyCzw Lut 28, 2008 4:44 pm

Ujawnienie tracklisty przed premierą płyty jest równie prawdopodobne jak to, że James wykopie Roba z zespołu i przywróci do życia Cliffa Razz Laughing

Czyli trzema słowami mówiąc: Wszystko jest możliwe Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyCzw Lut 28, 2008 7:31 pm

No w koncu ktos Piotrkowi uswiadomil ze nie jest to mozliwe zeby sie zgadzalo ^^Razz:P dlatego sie zakladalam o zgrzewke piwa:P
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyCzw Lut 28, 2008 9:28 pm

Lilith89 napisał:
No w koncu ktos Piotrkowi uswiadomil ze nie jest to mozliwe zeby sie zgadzalo ^^Razz:P dlatego sie zakladalam o zgrzewke piwa:P
Hmm, no zobaczymy czy się będzie zgadzać czy nie, jak się będzie zgadzać to będzie fajnie a jak nie to cóż....ja na pewno nie będe inwestował w Twój rozwój piwny Razz
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPią Lut 29, 2008 8:12 pm

sasasa, cos ty taki sknera;P
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPią Lut 29, 2008 9:49 pm

Lilith89 napisał:
sasasa, cos ty taki sknera;P
Hmmm Question Oki, nie będe robił offtopu....
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyWto Mar 11, 2008 1:23 pm

Jeśli wierzyć zapewnieniom członków Metalliki, ich najnowsze dzieło ukaże się jesienią. - Właśnie kończymy - przekonuje Lars Ulrich. - Planujemy pracować jeszcze 6 tygodni. Płyta powinna ukazać się we wrześniu. Materiał powstaje w Los Angeles pod okiem Ricka Rubina.

- Jak na razie bardzo mi się podoba - kontynuuje perkusista. - Nie zamierzam zachwalać i zapewniać, że nagraliśmy najlepsze i najcięższe dzieło w historii, ale jest naprawdę dobrze, a trzeba pamiętać, że jestem najsurowszym krytykiem naszej muzyki.
A więc Crying or Very sad Sad No oczywiście poczekam no ale ile można....
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyWto Mar 11, 2008 2:44 pm

no tak jak mówiłam że wrzesień Smile cierpliwości, Lars zachwala...zobaczymy ^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyWto Mar 11, 2008 5:12 pm

Jak Lars juz zachwala to powinno byc naprawde dobrze Very Happy Smile
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyWto Mar 11, 2008 5:44 pm

No pożyjemy, poczekamy i zobaczymy....W kwietniu wyjdzie nowy Testament, w czerwcu nowe Disturbed więc tak czy siak będe miał czego słuchać Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyWto Mar 11, 2008 6:42 pm

no, to koniec biadolenia moi drodzy, wole poczekać i uzyskać naprawde niezłą muzykę!
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 7:08 am

Ej no kurde w marcu miała być ta gra gdzie miał być nowy song Crying or Very sad I co cały czas nie ma?Wie ktoś może co jest? Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 10:42 am

Ehh, no ja nic o tym nie wiem, nic o tej grze nie słychać Crying or Very sad A jak ona sie miała nazywać ?
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 11:13 am

Nie mam pojęcia, ale jakieś nieoficjalne źródła podają, że na soundtacku Guitar Hero IV ma znaleść się nowa Metallica Rolling Eyes Tyle, że premiera przewidziana jest na czerwiec 2008 Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 11:42 am

Hmmmm...ja słyszałem o grze Rock Band,więc sam już teraz nie wiem...no nic trzeba czekać!
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 3:12 pm

ludzie drodzy!! płyta Mety będzie nie wcześniej niż we wrześniu więc nie ma co marudzićRazz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 4:11 pm

Nie zdziwiłbym się gdyby ta płyta się jednak ukazała później niż we wrześniu, bo z Metalliką to nigdy nic nie wiadomo niestety, no ale jak czekamy to czekamy Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 4:19 pm

no taaaa, mówili że najwcześniej wrzesień ^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 5:51 pm

Mam nadzieje że Oni dużo mówią i dużo robią Wink Bo jak na razie wychodzi na to że dużo mówią a z tym robieniu można by było podyskutować....
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 6:34 pm

Meta napewno nas nie zawiedzie. Z ta premiera albumu tak leca w kulki, bo pewnie boja sie rekacji fanów po takim kuble zimnej wody, jakim były recenzje po wydaniu St. Anger.
Ich postawa na medal nie zasługuje co prawda. Mogli od początku mówic, ze labum pojawi sie we wrzesniu Suspect
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 6:40 pm

no sa dwie opcje : albo chcą zrobić naprawdę najlepszy krążek na świecie albo zwlekają bo się bojąVery Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 6:44 pm

Mam nadzieję, że to pierwsze Razz
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 7:23 pm

A ja mam nadzieję,że przyjdzie nam ją odsłuchać przed trasą Twisted Evil Wiem jestem naiwny,ale po co zaczynają trasę promującą płytę skoro płyta jeszcze nie wyszła...a po trasie chyba już im się do studia nie będzie chciało wracać? lol!
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 7:38 pm

Mam nadzieje że będzie tak jak mówisz Olku Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 8:02 pm

oni kantują i gadają jak wiatr wieje Razz raz tak , raz tak Smile
P.S. jej, ale mam kaca Sad drunken

AHAA!!! I GDZIE DO CHO*ERY CIężKIEJ JEST CHATBOX??????
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyNie Mar 30, 2008 8:37 pm

Kurde jak będzie płyta przed koncertem to stawiam wam wszystkim piwa Razz Albo chociaż nie bo Agatka widać ma dość Razz Musiało być ostro,ja w czwartek byłem na urodzinach kolegi to też poszalałem za dużo Sad
No właśnie gdzie się podział box? Shocked
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 7:16 am

no tak, 18tka brata to było ciężko, a to z tymi piwami stawianymi przez ciebie to się pożegnam bo nie wydadzą płyty ^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 8:58 am

Kiedyś chyba James powiedział że zamierzają pracować nad płytą jeszcze 4 bądź 6 tygodni więc jakby nie patrzeć płyte by skończyli najpóźniej pod koniec kwietnia (bo ta wypowiedź była już jakiś czas temu) więc nie rozumiem tego po cholere czekać aż do września skoro jeszcze tylko tyle czasu mają nad nią pracować, tak długo ? Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 12:28 pm

W każdym bądź razie, Metallica nie powiedziala jeszcze ostatniego słowa... Wink
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 12:41 pm

I miejmy nadzieję do 2020 nie powie Very Happy
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 12:58 pm

Ja tam mam nadzieję, że nigdy nie powie... Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 3:35 pm

Dla mnie Metallica może nie mówić "ostatniego słowa" nawet i dłużej niż do 2020 roku byleby nagrywali dobre płyty ale jeśli ich nowa płyta będzie beznadziejna to mogą skończyć "swoją działalność" na drugi dzień po wydaniu płyty, nie chciałbym żeby mój ulubiony zespół "rozmieniał sie na drobne"....
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 5:37 pm

Dobrze to ująłeś... Cool
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 7:21 pm

Metallica to Master i nie może się skończyć!! nie może!!! buu!!! no a co do ich pracy to za te 4 czy 6 miesięcy mieli skończyć pracę nad nagrywaniem, później dochodzi składanie wszystkiego, oczyszczanie dźwięków i inne techniczne bzdury, które też ciut trwają Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 7:35 pm

Kiedyś w Bravo ( tfuuuu, wypluć to, aż wstyd ,ze to czytalem) czytalem o jakimś metalowym zespole( skoro napisano o nim w Bravo to możliwe, ze byl to zespól "metalowy"), o ktorym Brawao napisalo: " Są dobrymi kandydatami na następców Metallicy". Maiełm ochote wtedy podrzec tego szmatławca, przepraszam bardzo ,ale Metallica następców nie potrzebuje, a i nie sądzę, czy znalazł by się zespół, kótry byłby godzien dostąpić tego zaszczyty, i czy mielby tyle dumy, zeby powiedziec:" Jesteśmy następcami Metallicy". Cool
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 7:44 pm

oj chyba jedne z najsławniejszych zespołów nowszego pokolenia nie są w stanie wypowiedzieć tego, że sa godnymi następcami Mety...nie tylko ze względu na to że muzycznie podnieśli poprzeczkę tak wysoko, ale dlatego, że są żywą legendą i twórcami tego gatunku...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 8:23 pm

Te wszystkie "nowe" zespoły (czyt. powstałe najwcześniej w '95) nie mają wiele do powiedzenia moim zdaniem. Może poza małymi wyjątkami...
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 9:11 pm

Za drugą bądź nową Metallice uważa się chociażby Trivium Wink
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2008 10:03 pm

Tia... Rolling Eyes Mimo, iż to dobra kapela wątpie czy to będzie Ten Który Zastąpi Wielką Metallicę Wink
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 EmptyWto Kwi 01, 2008 9:22 am

LoCker napisał:
Tia... Rolling Eyes Mimo, iż to dobra kapela wątpie czy to będzie Ten Który Zastąpi Wielką Metallicę Wink
Hmm, no kto wie kto wie Wink Trivium ma wszelkie predyspozycje do tego aczkolwiek wiadomo że Metallica była jedna i drugiej nie będzie ale "nową Metalliką" Oni zostali okrzyknięci już dawno Very Happy A uwielbienie Trivium dla Metalliki jest wielkie, ale to tak samo jak Machine Head (nowa płytka "The Blackening" na wzór "Master of Puppets") i Bullet for My Valentine, zresztą, jest wiele kapel na które muzyka Metalliki ma wielki wpływ Wink Ale osiągnięcia Metalliki i wpływ na muzykę rockową i metalową są ogromne i będzie trudno im dorównać...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy album Metalliki?   Nowy album Metalliki? - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Nowy album Metalliki?
Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Ballady Metalliki
» Liryka Metalliki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: