Forum MetallicaArt

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj  

Share | 

Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Phanto\M/

Liczba postów : 217
Registration date : 17/05/2009

PisanieTemat: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Wto Kwi 06, 2010 7:48 pm

Otóż, chciałbym poruszyć temat związany z zespołami takimi jak DIamond head,Motorhead,Venom,Iron Maiden ,Misfitsitp Który zespół według was najbardziej przyczynił się do twórczości Metalliki? Który zespół najbardziej wam się podoba?

Według mnie na pierwszym miejscu DIamond head i Maideni..
Mój ulubiony band z powyższych: Diamentowa głowa!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Michał

Liczba postów : 541
Registration date : 24/02/2009

PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Sro Kwi 07, 2010 3:50 pm

Misfits Wink Gdyby nie ten zespół to nie nagraliby 3 zajebistych coverów. Po za tym (wiem że gadam jak maniak:P) Misfits to był ulubiony band Cliffa, a więc zespół ten wywarł duży wpływ na Metallicę. Oprócz tego Diamond Head ze świetnym Am I Evil? no i oczywiście Ironi. Wyczytałem też w Sprawiedliwości Dla Wszystkich że w czasach Loadów (blee Razz) dużo wzorowali się na Deep Purple i Pink Floyd Wink A Venom to inna bajka, chociaż również miał wpływ na Metę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Phanto\M/

PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Sro Kwi 07, 2010 5:15 pm

No jak ja kiedys obczailem i przeczytalem gdzies ze ulubionym lub jednym z ulubionych bandow Cliffa byl Misfits to zaczalem ich sluchac(oczywiscie tylko tego starego Misfitsz Danzigiem poczatek 80 lat) ..Kosmos!! Najlepsze jest We are 138,Halloween,Last Carees
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thorn Within

Liczba postów : 297
Registration date : 20/01/2010

PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Sro Kwi 07, 2010 6:39 pm

a ja czytałem i to z resztą wiadomo że kirrk ulubiony artysta to Jimi Hendrix
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
szumi207

Liczba postów : 11
Registration date : 04/06/2010

PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Sob Cze 05, 2010 7:32 am

Myślę, że jednym z dość ważnych, co nie raz podkreśla James mówiąc na koncertach, przed piosenką tego zespołu : "Now, we're going to play the song, of band, which inspire our music". Tym zespołem jest oczywiście Queen, a coverem jest jakże świetnie wykonana przez Metę piosenka - "Stone Cold Crazy"...you know!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://ja.gram.pl/szumi207
Phanto\M/

PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Sob Cze 05, 2010 9:37 pm

ostatnio mam fazę na Queen,szczegolnie kawalki Princes of the Universe , Gimme the Prize , Show must go on Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thorn Within

PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Sob Cze 05, 2010 11:25 pm

o może później też sobie queen posłucham
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Michał

PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Nie Cze 06, 2010 8:15 am

A ja nie Razz Nie lubię Quena i nie polubię Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thorn Within

PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Nie Cze 06, 2010 7:18 pm

http://www.youtube.com/watch?v=RMWwOgeg2nA&playnext_from=TL&videos=YFZW-NKG2y4 dobre ale jakoś pierwszy raz widzę jamesa śpiewającego bez gitary
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Michał

PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Nie Cze 06, 2010 7:48 pm

Phantom dawał kiedyś link, gdzie James biegał bez gitary i śpiewał z publicznością Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thorn Within

PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Nie Cze 06, 2010 7:58 pm

z chęcią bym to zobaczył
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Phanto\M/

PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Pon Cze 07, 2010 1:22 pm

http://www.youtube.com/watch?v=OQYPzHTXGh0
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^   Today at 2:11 am

Powrót do góry Go down

Bandy , które wywarły wielki wpływ na brzmienie Mety^^
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1