Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Najlepszy basista

Go down 
+15
qba90
James'Girl
Ryba
Djura
lars_ulrich46
nefaria
kamila
taternik
Igor
MasterofGuitaR
Olaf
Lilith Rose
Lejsu
Piotrek
Artur
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyPon Cze 02, 2008 4:48 pm

haha, rasista jeden ;] no ja teraz sobie ściągam "Cliff'em all" do kolekcji, jej, chyba się porycze jak na końcu leci Orion i foty Cliffa SadSad
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyWto Cze 03, 2008 8:50 am

No no, ten film "Cliff'em all" jest extra, no ale wiadomo, o jednym z najlepszych basistów świata Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyWto Cze 03, 2008 6:32 pm

no właśnie w tej chwili oglądam i ryczę...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
kamila

kamila


Liczba postów : 58
Age : 29
Location : Otwock
Registration date : 04/07/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:48 am

No oczywiście Cliff Burton king !! Najlepszy ( ja dla mnie) basista a musiał odejść Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
kamila

kamila


Liczba postów : 58
Age : 29
Location : Otwock
Registration date : 04/07/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:49 am

Piotrek napisał:
No no, ten film "Cliff'em all" jest extra, no ale wiadomo, o jednym z najlepszych basistów świata Wink



Podasz mi adres strony na której mogę obejżeć ten filmik.
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 11:06 am

kamila napisał:
Podasz mi adrs strony na której mogę obejżeć ten filmik.
Hmm, ja to ten film ściągałem z netu a nie oglądałem na stronie Wink Ale na youtube jest ten film w częściach jak widzę
https://www.youtube.com/watch?v=WWz7Ntpngto
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 3:13 pm

ja zawsze płaczę jak bóbr na tym filmie Sad
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptySob Lip 12, 2008 7:24 pm

[*][*][*]
Nic dodać nic ująć Sad
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 8:46 pm

Z basistów Metallici:
1.Cliff Burton
2.Jason Newsted
3.Rob Trujillo
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 9:26 pm

Napiszę jeszcze co o nich myślę.
1. Cliff Burton - no pierwszy basista Metallici. Mieli szczęście, że go mieli już w pierwszym składzie aż do dnia kiedy zdarzył się straszny wypadek. Szanuję go za duży wkład do zespołu i współautorstwo niektórych riffów na gitarze basowej.
2. Jason Newsted - drugi basista Metallici. Już na pierwszej płycie pokazał co potrafi. Ogólnie człowiek, który lubi się wyszaleć na scenie. Jak dla mnie jest także dobrym wokalistą co pokazał w piosence Seek And Destroy śpiewając na koncercie pierwszą zwrotkę.
3. Rob Trujilo - trzeci obecny basista Metallici. Jak dla mnie bardzo dobry basista. Bardzo mi się podoba jego styl grania na gitarze basowej na tzw. "kolanie". Na koncertach wydaję być się trochę śmieszny, ponieważ robi tzw. "kółka".

No to tyle.

POZDRO!!!
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyPon Lut 23, 2009 9:15 am

Jak dla mnie najlepszym basistą Mety był oczywiście Cliff Burton. Jego wkład muzyczny i osobowość sprawiły,że po 22 latach po śmierci dalej jest pamiętany i kochany przez fanów.
Co do Jasona.... był dobrym basistą,ale mnie nie przekonywał.Robił wrażenie takiego niesympatycznego. Swoją drogą początkowo pozostali członkowie zespołu trochę go gnoili, bo dołączył do nich po wielkiej tragedii. Nie pogodzili się ze smiercią Cliffa.
Roberta lubię, podoba mi się jego styl gry i widać że dobrze dogaduje się z chłopakami.Nie przeszkadzają mi jego miny na scenie, bo zwracam uwagę na grę i jeśli dobrze gra to może się szczerzyć jak chce xD
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyPon Lut 23, 2009 3:36 pm

Jason był na pewno najbardziej charyzmatycznym basistą... sprawiał wrażenie takiego... pewnego siebie, tego co robi i ogólnie pewien swojej zajebistości Laughing Cliff był takim uśmiechniętym wirtuozem, trochę hipisowatym, pełnym energii. A o Robercie to nie wiem tak naprawdę co powiedzieć... sprawia takiego "hejj jestem Robert, basista Metallici... tak TEJ Metallici... ee daj spokój... no tak tak wiem... mhm..." ale na scenie to inny koleś ;D
Powrót do góry Go down
Ryba

Ryba


Liczba postów : 13
Age : 31
Location : Łowicz
Registration date : 02/02/2009

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyWto Lut 24, 2009 10:25 am

Cliff jak zaczynał to jeszcze się porządnie nie rozkręcił....szkoda..a Jason ogólnie jakos mnie pod koniec wkurzał, bo nie wkładał serca w to co robił, ale jego wokal rozpierd*la mózgi a i gra była zajebista...za co szacun..
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyWto Lut 24, 2009 5:08 pm

A ja nie lubię porównywania basistów Metalliki. Właściwie czasem nawet wkurzaja mnie dyskusje, który z nich był lepszy. Evil or Very Mad

Uważam, że każdy z nich był/jest fantastycznym basistą w swoim rodzaju. Każdy z nich był/jest zupełnie inny, miał/ma inne zalety, inny styl gry i inne zachowanie na scenie.

Ja tak samo lubiłam Cliffa, lubiłam (nadal lubię) Jasona i lubię obecnie Roberta.

Podsumowując, według mnie Metallica zawsze miała (i nadal ma) wspaniałych basistów. Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 8:09 am

Djura napisał:
Co do Jasona.... był dobrym basistą,ale mnie nie przekonywał. Robił wrażenie takiego niesympatycznego.

Ło matko, grzeszysz ^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyNie Mar 08, 2009 6:21 pm

Łaaaa proszę mnie nie bić!!
Niestety nie miałam okazji poznać Metalliki za czasów Jasona,a pierwsze czego się o nim dowiedziałam to że odszedł z zespołu i to w jakiej atmosferze się to odbyło,więc trochę mnie zraziło.
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyPon Mar 09, 2009 9:48 am

ale po tym, że go wyrzucili, nie możesz twierdzić że był niesympatyczny xD bo akurat Jason moim zdaniem miał sto razy większy kontakt z widownią niż Rob Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyPon Mar 09, 2009 8:00 pm

Nie twierdzę że BYŁ NIESYMPATYCZNY tylko że NA MNIE ROBIŁ TAKIE WRAŻENIE.
Szanuję go jako basistę i doceniam to co zrobił dla Metalliki.
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyPon Mar 09, 2009 8:49 pm

Szczególnie niesympatyczny był podczas Live Shit...

"Now, the Big Fat Motherfucker, called the Thing... That Should Not Be..."

Obejrzyj sobie np. doodle z paryża, teksasu itp. Jays miał świetny kontakt z publiką Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyWto Mar 10, 2009 5:26 am

no zawsze miał ;] święta racja Igor Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptySro Mar 11, 2009 10:16 am

Poza tym, czy Rob powiedział kiedyś słowo do mikrofonu? Wink Poza podziękowaniami?
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptySro Mar 11, 2009 12:34 pm

skądże, pewnie że nie...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptySro Mar 11, 2009 8:00 pm

Może się wstydzi? Very Happy lol!
Powrót do góry Go down
qba90

qba90


Liczba postów : 19
Age : 33
Registration date : 24/11/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: bassist   Najlepszy basista - Page 2 EmptySro Mar 11, 2009 10:15 pm

oczywiscie o nieobecnych nie powinno sie dyskutowac ale pozwole sobie na to, najlepszym byl C.B. , mysle ze nie ma co do tego watpiliwosci zaluje tylko ze moge zobaczyc jego przepelnione dusza, sercem i niesamowitym headbang'iem numery tylko na youtube, byl samoukiem ale nie przeszkadzalo mu to stac sie wirtuozem... szacunek, apropo roba (nazwiska pozwole sobie nie pisac Smile ) jego image idealnie komponowal sie z ozzy'm ale niestety nijak nie moge sie przyzwyczaic do jego osboy w obecnym skladzie choc jako do muzyka nie mozna miec zastrzezen, naprawde ciezkie i tluste brzmienie co wazne duzo wlasnej inwencji wiec chyba meta na nim muzycznie nie stracila
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:38 am

zawsze mówiłam, że muzycznie jest okey... fakt - o Cliffie mogę wiedzieć tyle co przeczytam i zobaczę na youtube...ale był w pełnym tego słowa znaczeniu Oryginałem przez duże O. Do Jasona mam sentyment i duże wieloletnie przywiązanie, przede wszystkim dał się poznać trochę bardziej...będąc w Chorzowie brakowało mi Jasona...bo koncert ten wyglądał by zupełnie inaczej, jak każdy z Jasonem...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 8:14 am

A w ogóle Jason co teraz robi?Prosperuje ta jego kapela w ogóle?
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 8:23 am

No coś tam podobno grają...
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 8:24 am

Jakiś jazz Laughing
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 8:25 am

Nie, podobno są "szybsi i grają ciężej niż Metallica"... przynajmniej wg. Jaysa. Cóż jak dla mnie to czwórka 45 letnich amatorów rocka Wink
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 8:26 am

Garaż?Czy nagrywają regularnie albumy?
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 8:38 am

trochę taka błazenada...nawet nie wiem co oni tam tworzą..
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 5:49 pm

Nawet koncertują ponoć Laughing
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptySob Mar 14, 2009 6:45 pm

Po weselach Laughing
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 6:36 pm

umca umca ^^ ok, nie śmiejmy się, to w końcu wielki Jason... Sad
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 6:38 pm

Ta Wielki Jason w malutkim zespole. Szkoda ze juz z Metą nie zagra, bardzo lubie jego bas
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 7:52 pm

Ciekawe czy zaproszą go na wprowadzenie do Rock & Roll Hall of Fame
Byłoby co najmniej dziwne gdyby tego nie zrobili.
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 7:53 pm

pewnie tak, skoro z tego co wiem Mustaine byl zaproszony...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 8:45 pm

Tak, Mustaine był zaproszony ale o Jasonie ani widu ani słychu.
To byłoby chamskie z ich strony, nie zaprosić człowieka,z którym odnosili chyba największe sukcesy i z którym jednak grali te 14 lat. Tego się nie da ominąć i nieważne w jakiej atmosferze i okolicznościach (jak dla mnie nie do końca jasnych) się rozstali.
Powrót do góry Go down
qba90

qba90


Liczba postów : 19
Age : 33
Registration date : 24/11/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: :O   Najlepszy basista - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 8:46 pm

widze ze wszyscy tesknimy za jasem, ale jak to zobaczylem... BEZ KOMENTARZA: https://www.youtube.com/watch?v=dlYp21Ow1Ms NO PYSZNE... Razz
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 8:50 pm

Taaa jego mina w pewnym momencie wyrażała "A ja mam piwo,a wy nieee Razz" xD
Coraz bardziej przekonuję się do gościa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Najlepszy basista - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Najlepszy basista   Najlepszy basista - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Najlepszy basista
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Najlepszy Cover
» Najlepszy koncert Metallicy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: