Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Których utworów nie lubicie?

Go down 
+13
ruda77
Trzeszcz
Issues
ashley1512
Kuba
kamila
Igor
MasterofGuitaR
Olaf
Lilith Rose
Piotrek
Lejsu
Artur
17 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyPon Gru 24, 2007 10:09 pm

Których utworów nie lubicie???
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyWto Gru 25, 2007 6:27 pm

Chyba nie ma takich. Wszystkie mi się podobają - jedne mniej inne bardziej.
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyWto Gru 25, 2007 6:48 pm

Dokładnie, u mnie jest tak samo jak u kolegi wyżej Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySro Gru 26, 2007 7:46 pm

Haha, to nie pytanie dla fanów Metallici ;] Kocham wszystkie piosenki, w końcu...jak można ich nie lubić? Very Happy Sa utworki któe ciut mniej przypadły mi do gustu ale też je lubie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySob Gru 29, 2007 9:16 pm

Oj mi się dużo utworów nie podoba, ale reszta jest na takim poziomie, że wszystko z nadwyżką nadrabia!! Nie lubię większości utworów z płyt LOAD i ReLoad...i to chyba tyle!! St.Anger ma słabe punkty, ale nie żeby je tu wymieniać!! Pierwsze 5 płyt sa boskie w całości więc nie mam co o nich złego napisać!! Więc tylko oba loady (choć z 3-4 utwory są dobre z nich)
Powrót do góry Go down
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyWto Mar 11, 2008 10:23 pm

Nie ma takich Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySro Mar 12, 2008 2:29 pm

no, i bravo dla Ciebie chłopie Very Happy:D
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySro Mar 12, 2008 5:15 pm

Dziekuje, dziekuje Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySro Mar 12, 2008 5:41 pm

MasterofGuitaR napisał:
Nie ma takich Very Happy
Hehe, spokojnie spokojnie, poczekajmy na nową płytę lol! Ale tak poważnie to nie ma dla mnie takich piosenek nadal i mam nadzieje że w przyszłości również nie będzie Wink
Powrót do góry Go down
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySro Mar 12, 2008 5:53 pm

Ja mysle ze nowy album bedzie jednym z lepszych albumow i nadal nie bedzie takich utworow ktore by mi sie nie podobaly. Very Happy Dla prawdziwego fana(to ja oczywiscie Very Happy ) Metallicy nie bedzie takiej piosenki ktora by mu sie nie podobala Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySro Mar 12, 2008 6:36 pm

otóż to Smile dla prawdziwego fana nie ma takiej piosenki której sie nie lubi Very Happy każda jest inna i powinno się ją postrzegać jako coś nowego, eksperyment Smile ale technicznie każde są świetne Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySro Mar 12, 2008 10:00 pm

Zgadzam się z Wami w całej rozciągłości Waszych wypowiedzi hehe Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyCzw Mar 13, 2008 5:52 am

hehe, i wyszłeś z tego z ogromną ręką ^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyCzw Mar 13, 2008 10:47 am

Hehehe, chyba "obronną ręką" Razz
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyPią Mar 14, 2008 5:56 am

no to też Very Happy żeby nie robić offtopu : Wszyystkie kawałki Mety są the best! każda z osobna i wszystkie w kupie ^^ inne i niepowtarzalne Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyPią Mar 14, 2008 3:25 pm

Może niektóre odstają trochę od normy ale tak zgadzam się z Panną Lilith Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyPią Mar 14, 2008 4:14 pm

no bo ze mną się zawsze trzeba zgadzać Panie LoCker ^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
kamila

kamila


Liczba postów : 58
Age : 29
Location : Otwock
Registration date : 04/07/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyPon Lip 14, 2008 12:38 pm

Artur napisał:
Których utworów nie lubicie???


ja to wrzystkie uwielbiam ! jedne bardziej a drugi mniej...
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyPon Lip 14, 2008 8:30 pm

Ostatnio mi się tylko straaaaasznie Enter Sandman znudził bo iTunes mi pokazuje, że już 81 razy tego posłuchałem od ostatnich 6 miesięcy... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
kamila

kamila


Liczba postów : 58
Age : 29
Location : Otwock
Registration date : 04/07/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyPon Lip 21, 2008 12:00 pm

Chmmm... Enter sadman to mi sie chyba igdy nie znudzi ! ( mimo tego ze slucham tego z 3 razy dzienni) sunny
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyPon Lip 21, 2008 1:33 pm

no bo ja nie wiem jak Sandman mógłby się znudzićVery Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyPon Lip 21, 2008 7:12 pm

A ja sie teraz upajam albumem S&M.... Mmmmm poezja... szczególnie sie zachwycam " Minus Human"... ta linia melodyczna... noi tekst.... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyPon Lip 21, 2008 7:14 pm

no S&M nawet moja ograniczona muzycznie mama przesłuchała i jej się podobało Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyWto Lip 22, 2008 8:42 am

Nikt chyba nie powiedział jakich utworów nie lubi: Więc ja: Escape, Fight Fire with Fire i Purify Wink
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyWto Lip 22, 2008 10:12 am

Jak można nie lubić Fight Fire with Fire? Grzech ciężki masz Igor Laughing
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyWto Lip 22, 2008 10:30 am

no nie, grzech Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyWto Lip 22, 2008 10:50 am

Tak samo jak z Escape... Człowieku tu pójdziesz to rockowego piekła Laughing
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyWto Lip 22, 2008 11:52 am

Nie lubię i możecie mnie cmoknąć Razz
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySro Sie 20, 2008 2:24 pm

ja tam jedne lubię mniej, drugie bardziej ale jak słucham, to wszystkich piosenek po kolei
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySro Sie 20, 2008 9:59 pm

Ja lubię każdy utwór Metki <3 chciałbym być oryginalny i napisać coś innego ale sie nie da Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyCzw Sie 21, 2008 3:04 pm

wszycho jest dobre... ale Igor z tym Escape i FFWF przesadziłeś.... Escape to wogole jeden z moich ulubionych... (czemu oni tego live nie zagrają...)
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyCzw Sie 21, 2008 4:10 pm

No z tego co wiem to dużo ludzi czepia sie Escape... a przeciez to bardzo dobry utwór i w refrenie ma taka fajan linie melodyczna: tam da da dam, tam dada dam... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyCzw Sie 21, 2008 5:42 pm

@Trzeszcz - w Fight Fire nie podoba mi się sposób śpiewania Hetfielda. Tyle. Akustyczny wstęp jest fajny, linia melodyczna też, ale wokal po prostu NIE Smile
Powrót do góry Go down
ruda77

ruda77


Liczba postów : 16
Age : 46
Location : Gliwice
Registration date : 11/10/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySro Paź 15, 2008 8:28 pm

Choć jestem bezkrytyczna wobec twórczości M. to jednak nie przepadam za utworami w których James krzyczy , ale tak bardzo krzyczy, wręcz sie drze, nie slychać wtedy jego prawdziwgo głosu - nie potrafie sie skupić przy słuchaniu - prosze nie ganić mnie, ale mówie np. o st. anger - choć ogólnie to lubie tez te płyte, lubie Some Kind of Monster, Invisible Kid ... aż puszcze se płytke ze studia ;-)

pozdr.

a RTL jest moją ulubioną !!

take a look to the sky just before you die ...
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySro Paź 15, 2008 8:57 pm

Swego czasu nie lubiłam So What ale teraz już nie ma takiej piosenki, której bym definitywnie nie lubiła
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptyCzw Paź 16, 2008 9:07 am

Ja bym mógł napisać że nie podoba mi się płyta St.Anger zbytnio ale to było dawno i teraz już mi w miarę do gustu przypadła więc nie wymienie raczej żadnej piosenki Razz Wink
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySob Sty 17, 2009 3:48 pm

Hmm! Cóż! ...
Nie będę oryginalna, bo napiszę, że również lubię wszystkie utwory Metalliki. Jedne mniej, drugie bardziej.
Kiedyś (ale to było baaardzo dawno) nie lubiłam KEA, bo nie mogłam się przekonać do wokalu Jamesa na tej płycie, ale już się przekonałam Laughing .
Mogę tylko powiedzieć, że najmniej podoba mi się Metal Militia. Nie wiem dlaczego, nie potrafię wytłumaczyć, ale coś jest w tym utworze, że jest on u mnie na ostatnim miejscu w trórczości Metalliki.


ruda77 napisał:
Choć jestem bezkrytyczna wobec twórczości M. to jednak nie przepadam za utworami w których James krzyczy , ale tak bardzo krzyczy, wręcz sie drze, nie slychać wtedy jego prawdziwgo głosu - nie potrafie sie skupić przy słuchaniu - prosze nie ganić mnie, ale mówie np. o st. anger - choć ogólnie to lubie tez te płyte, lubie Some Kind of Monster, Invisible Kid ... aż puszcze se płytke ze studia ;-)

pozdr.

a RTL jest moją ulubioną !!

take a look to the sky just before you die ...

A mnie zachwyca, gdy James krzyczy! Choć rzeczywiście nie słychać wówczas jego pięknego głosu, niemniej krzyczy fantastycznie! Jego krzyk jest zawsze tylko tam gdzie potrzeba, jest to niezwykle emocjonalne. Czy wyobrażacie sobie Lovermana, bez krzyku:

"Loverman!
Loverman!
Loverman!
I'll be your loverman!
'Till the end of time..."

lub Mastera bez

"Master, Master,..."?

Zresztą James śpiewa zawsze bardzo emocjonalnie, a krzyczy zawsze tylko tam gdzie jest to niezbędne właśnie dla okazania tych emocji.
Potrafi swoim głosem (śpiewem) przekazać wszystkie emocje jakie zawarł w swoich lirykach. Za to go uwielbiam (i nie tylko za to Embarassed ). Po jego sposobie śpiewu można się domyślić jaki jest tekst utworu - oczywiście od strony emocjonalnej, czyli smutny, refleksyjny, gniewny, pełen bólu, rozpaczy, obawy...
Gdy śpiewa:
"...This thorn in my side
This thorn in my side is from the tree
This thorn in my side is from the tree I've planted

U! It tears me and I bleed
And I bleed...",
to dosłownie widzę ten cierń rozrywający jego serce, tę krwawiącą ranę i czuję jego ból.

Niektórzy wokaliści śpiewają bez emocji lub nadmiernie emocjonalnie, każdy utwór śpiewają tak samo monotonnym głosem lub cały czas krzyczą. Po głosie, sposobie śpiewania nie pozna się czy utwór jest wesoły czy smutny.

James natomiast swym głosem pokazuje cała paletę i różne odcienie swoich emocji -odpowiednio zmienia odcienie swego głosu. Potrafi wrzeszczeć i śpiewać cicho, z chrypką lub czysto, gniewnie i lirycznie. To wspaniałe i niesamowite! Cool
Dla mnie jest on najlepszym wokalistą mimo, że nie ma może zbyt szerokiej skali głosu (jak np. Bruce Dickinson) i potrafi czasem sfałszować. Dla mnie to nie ma znaczenia! Te niedociągnięcia nadrabianie są niesłychanie piękną barwą głosu i właśnie tym emocjonalnym śpiewem.

STA jest bardzo dynamiczna jeśli chodzi o wokal. Jest dużo krzyków, ale i wyciszeń, wręcz szeptów. Jest gniewną płytą, obnażającą ich całą frustrację, obawy i lęki. Człowiek, który się boi lub jest rozgniewany nie mówi spokojnie, pięknym głosem. On podnosi głos! Krzyczy! Jest zachrypnięty! Głos ma brudną barwę.
James na tej płycie nie mógł śpiewać, czystym, pięknym i spokojnym głosem, nie nie oddawałoby to jej treści i brzmiałoby fałszywie. Obdarłoby tę płytę z autentyczności. On tam musiał wrzeszczeć i chrypieć.

RTL też należy do jednej z moich ulubionych płyt. Wolę ją nawet od Mastera (którego oczywiście też kocham I love you )

Mam nadzieję, że was nie zanudziłam. Wink

Pozdrawiam Aga!
Cieszę się, że cię spotkałam na tym forum. Very Happy
Powrót do góry Go down
umbro666

umbro666


Liczba postów : 32
Age : 32
Location : Kielce
Registration date : 08/02/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySob Mar 07, 2009 10:43 am

Dla mnie nie ma utworów których nie lubię, są po prostu takie które omijam słuchając danej płyty np. Trapped Under Ice z Ride the Lighting lub są płyty na których słucham tylko kilku utworów jak np. Loady, dzięki takiemu podejściu nie mam piosenek ani albumów których nie lubię. Bo jeśli znajdę choć jeden utwór godny słuchania go to taka płyta jest o niebo lepsza od płyt np. Feel
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySob Mar 07, 2009 12:38 pm

umbro666 napisał:
Bo jeśli znajdę choć jeden utwór godny słuchania go to taka płyta jest o niebo lepsza od płyt np. Feel


Zgadzam się całkowicie.
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? EmptySob Mar 07, 2009 1:44 pm

Gdyby James i spółka zaprzeproszeniem napierdzieli w studiu i wydaliby to na płycie byłoby to o niebo lepsze niż Feel xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Których utworów nie lubicie? Empty
PisanieTemat: Re: Których utworów nie lubicie?   Których utworów nie lubicie? Empty

Powrót do góry Go down
 
Których utworów nie lubicie?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: