Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wasz Początek

Go down 
+41
szumi207
Mental
kkozak23
bartek2155
Michał
Phanto\M/
Thorn Within
RaV
sumpter
lars_ulrich46
Natalia
James'Girl
Ryba
josie
rad's
Doris
qba90
Mniszek
ruda77
splitter
drwal44
Andrzej91
Djura
ashley1512
GrayFox
Trzeszcz
Maciek
madzia21081991
nefaria
Kuba
kamila
taternik
MasterofGuitaR
Lejsu
Igor
Artur
Zappożerca
Olaf
Lilith Rose
Piotrek
Asiek
45 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyCzw Lip 24, 2008 3:30 pm

Jejku to tak jakby Iron Maiden podrzuciło paru matkojebców w swoim repertuarze albo jakby Dannie Filth zaczął backupować Jamesa bocznym wokalem na koncertach Laughing Nieważne...
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyCzw Lip 24, 2008 3:32 pm

Zrozumiałem ironię Laughing
Powrót do góry Go down
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyNie Lip 27, 2008 10:22 pm

Szanowny Olafie jestem byłem na wczasach teraz szykuje się na koncert Iron Maiden
pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyPon Lip 28, 2008 5:46 am

To z Igorem będziecie szaleć,bo skubaniec też jedzie Razz Miłej zabawy!!
Powrót do góry Go down
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyWto Lip 29, 2008 11:05 pm

Dziękuje. Jedziemy w pietnastu autokarem więc jak mniemam już po drodze będzie się działo.
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 37
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptySob Sie 02, 2008 9:05 am

damn it ja tez chce...
z woodstocku nici , z Ironow nici, nic tylko siedzieć w nudnej pracy:/
Ale przynajmniej kasa będzie na jesienne wydatki^^
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: :D   Wasz Początek - Page 4 EmptyPon Sie 18, 2008 1:25 pm

Jako nowy na forum coś też tu napisze Very Happy

Ja jestem fanem metalliki gdzieś z 3 lata... ale metallice mam cały czas przy uchu od urodzenia bo braszka starszy od kiedy tylko pamiętam ich słuchał. I to właśnie od niego przejąłem ten dar Very Happy . A fanem to stałem się w momencie kiedy zacząłem grać na gitarze (dokładnie 3 lata temu) i jak to kazdy wkręcał sobie "nothing else matters" na początku jak uczył się grac tak i ja Very Happy i potem to już poszło na ostro Very Happy Pamiętam jeszcze jak sie ukazała S&M i braszka słuchał a ja sie zachwycałem "no leaf clover" ale wtedy jeszcze nie lubiłem ostrego grania (miałem 10 lat) a to jest dość łagodny utworek... (szczegolnie ten główny motyw grany przez jamesa) ale jak się rozkręciłem w kierunku rocka i metalu to już naleciałości z dzieciństwa wzięły góre... Very Happy i sie zaczęło słuchanie w kółko czterech albumów Mastera, Ride the Lightning, and Justice for All i MetallicA... Loady i ReLoady tak srednio mi wtedy wchodziły bo jak sie na ostre granie przestawiłem to tylko ostre miało być... ale potem... polubiłem i to Very Happy St. Anger... tez sie słucha cały czas... (zanim polubiłem na maxa metallice to St. Anger było tym co słuchałem jak sie na metal przestawiłem... a tych starych poprostu nie znalem...)

No i tak trwa przygoda z metallicą Very Happy i z muzyką Very Happy

PEACE
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyPon Sie 18, 2008 7:07 pm

Haha fantastycznie Metalliczny kolego! Very Happy Witaj na forum i baw się dobrze ;]
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyWto Sie 19, 2008 2:13 am

Jak widzę nasz nowy kolega Trzeszcz ruszył ostro z buta, z czego ogromnie się cieszę. Nasza pasja łączy wiele ludzi. Ja już nie mogę się doczekać styczniowego koncertu Mety na który się udam napewno. Trzeszcz napisz proszę w swoim profilu skąd pochodzisz.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
GrayFox

GrayFox


Liczba postów : 28
Age : 31
Location : Poznań
Registration date : 16/08/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyWto Sie 19, 2008 4:47 pm

Też jestem nowy i też wrące swoje trzy grosze Wink

U mnie zaczęło się dość skromnie. Pewnego dnia kumpel przesłał mi kawałek "To Live Is To Die" bardzo mi się spodobało. Później nowsze kawałki takie jak "St. Anger", "Frantic", "Sweet Amber". I tak stałem się fanem Mety. Przedtem to słuchałem takie kawałki Mety jak "Fuel" czy "I Disappear" (w necie), ale nie wgłębiałem sie za bardzo w tematykę.
Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptySro Sie 20, 2008 9:29 am

mnie zaraził mój starszy brat.
Kiedys słuchał ale tylko 2 piosenek bo bardziej kręci go Linkin Park. No i słuchał "Nothing Else matters" i "The Unforgiven" i mi sie zaczely te dwie piosenki podobac ale po jakims czasie zapomniałam o nich.
Kilka miesięcy później poszłam z bratem do sklepu muzycznego kupić mu bluzkę z Linkina na urodziny i akurat leciało " Nothing Else Matters" i tak zaczęła sie moja przygoda z Metallica i trwa do dzisiaj
Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyNie Paź 05, 2008 7:50 pm

Jako że jestem tu nowa witam wszystkich fanów Metallici.
Mam styczność z tym zespołem od około 10 lat, ponieważ mój tata jest wielkim fanem tego zespołu i dbał o moją edukację muzyczną. Świadomie słucham od roku gdyż wtedy rozpoczynałam swoją przygodę z muzyką metalową i uznałam, że najlepiej będzie rozpocząć właśnie od Czterech Jeźdźców więc buchnęłam tacie płyty no i tak się w sumie na serio zaczło Smile
Powrót do góry Go down
Andrzej91

Andrzej91


Liczba postów : 46
Age : 33
Location : Łódź
Registration date : 04/10/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyPon Paź 06, 2008 4:30 pm

Ja osobiście zaczołem od albumu St. Anger, ten album mnie zmiarzdzył, miał w sobie taką złość, że ja cie...
Później zaczołem słuchać Black Album i to już mnie wkręciło maksymalnie. Następnie usłyszłame kawałek "Bleeding Me" i mnie oszołomił. I tak to się zaczeło. no i nie wspone, że ubustwiałem wałek "Nothing Else Matters" cheers
Powrót do góry Go down
drwal44

drwal44


Liczba postów : 5
Location : Liverpool
Registration date : 05/10/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyPon Paź 06, 2008 9:51 pm

Witam wszystkich.Zanim zaczalem sluchac Metallica tak na dobre to intensywnie sluchalem Korn.oczywiscie znalem pare znanych kawalkow Mety ale nie wglebialem sie w albumy.Zarazilem sie kiedy moj stary kumpel nagral mi na dvd koncert Metallici Cunning Stunts.od tego sie zaczelo.ale przyznam sie ze dopiero niedawno zaczalem kompletowac orginalne albumy na cd.Jest to dla mnie jakos wazniejsze miec orginalna plytke niz tam jakies mp3 w kompie. Ogolnie Metallica wymiata ! Szczegolnie Death Magnetic.Pozdrawiam ..
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyWto Paź 07, 2008 12:42 am

Ciekawy jestem panie Drwalu kto Ci nagrał Cunning Stunts hihihihi.
Co do oryginalnych albumów to posiadam każdy jeden bez wyjątków. Nie ma jak oryginalnie tłoczona płyta z nadrukami wirująca w pyte odtwarzaczu, ciężki wzmacniacz i kolumny podłogowe. Jazda na maxa.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyWto Paź 07, 2008 10:10 am

No no, widzę że każdy miał inny początek w poznawaniu Metalliki, ale wszystkie te czynniki połączyło Nas w tej Metallicznej Jedności i to najważniejsze Very Happy Jak to ktoś kiedyś powiedział "Metallice można kochać albo nienawidzić" a ja dopowiem jeszcze "Jeśli ktoś nienawidzi to już nie mój problem" Very Happy Wink
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptySro Paź 08, 2008 2:04 am

Piotrze pięknie to podsumowałeś. Nic dodać nic ująć. Przy okazji witam serdecznie Andrzeja w naszym znakomitym gronie.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptySro Paź 08, 2008 9:37 am

Artur napisał:
Piotrze pięknie to podsumowałeś. Nic dodać nic ująć. Przy okazji witam serdecznie Andrzeja w naszym znakomitym gronie.
Hehe, no baa Very Happy No ale taka prawda Hell YEAH! I Ja witam kolejnego Metallicznego Brata na forum Very Happy
Powrót do góry Go down
splitter




Liczba postów : 9
Age : 52
Location : PL
Registration date : 04/10/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptySro Paź 08, 2008 8:46 pm

Ale fajny temat Wasz Początek - Page 4 Icon_smile


Nigdy nie zastanawiałem
się jak to było na początku, a i trudno mi ustalić kiedy to było.
Zmusiliście mnie do chwilki zadumy...

To musiało być
jakoś tak...“Mój pierwszy raz” z muzą Matallica, miał
miejsce gdzieś w okolicy wydania “Ride The Lighting”. Pamiętam
że byłem zauroczony wysłuchanym u kolegi Seek&Destroy oraz
Pulling Teeth z pierwszego albumu, a jakiś czas później
później powaliło mnie For Whom the Bell Tolls, Creeping
Death, no i oczywiście The Call of Ktulu. Oczywiście były to
czasy, kiedy jedynym sposobem na pozyskanie ciężkiej muzyki było
nagrywanie na magnetofon szpulowy ZK 140, muzy puszczanej w radio ( o
kasetowym “Kasprzaku” o którym pisał Taternik, mogłem co
najwyżej pomarzyć ). W poniedziałki w “dwójce” leciała
“Muzyka Młodych “ prowadzona przez redaktorów Marka
Gaszyńskiego i Romka Rogowieckiego. Niestety leciała w godzinach
gdy trwały lekcje ( na szczęście była powtórka w niedzielę
o 7.00 rano ), a w piątki redaktor Wojtek Mann miał swoją audycję
“Metalowe tortury” w PR III. Boże, jak się czekało na każdą
następną audycję!!! Można było także “wymienić się”
nagraniami z kolegami. Uwierzcie, że w tamtych czasach kiedy
słuchałem kapel Deep Purple, Uriach Heep, Led Zeppelin, gdy kiedyś
nagle usłyszałem Seek&Destroy to byłem w prawdziwym szoku! No
i zaczeło się Wasz Początek - Page 4 Icon_smile Potem przyszedł 1986 rok, kiedy pojawiła się
trzecia płyta Master of Puppets. Byłem ugotowany. Płyta będąca dla mnie absolutem,
jednością muzyczną, skończonym monolitem artystycznym. Nie
potrafię słuchać tej płyty inaczej niż od pierwszego do
ostatniego dzwięku. To był pamiętny rok dla muzyki metalowej, gdyż
swoją trzecią płytę wydał też Slayer ( Reig in Blood), oraz
ukazała się druga płyta niemieckiej grupy Kreator ( Pleasure to
kill). No a potem to już poleciało. I mimo, że słuchałem i słucham różnej muzyki,
zawsze gdy pojawia się info o nowej płycie Metallica, to czekam na
nią z niecierpliwością. Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez splitter dnia Sro Paź 08, 2008 8:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
splitter




Liczba postów : 9
Age : 52
Location : PL
Registration date : 04/10/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptySro Paź 08, 2008 8:50 pm

Sorry, ale coś z czcionką popieprzyłem Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
ruda77

ruda77


Liczba postów : 16
Age : 46
Location : Gliwice
Registration date : 11/10/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyPon Paź 13, 2008 9:41 am

Rok 92/93, pierwsza klasa Liceum - wtedy na każdej imprezie jaka sie odbywała leciał jakiś kawałek z Czarnego Albumu, przeważnie UN, NEM i od tego właśnie się zaczęło ... i trwa ... i trwać będzie !!!

Najczystszą esencją życia jest ufać sobie i być sobą - reszta sie nie liczy ... !!! Nothing Else Matters ! staram się o tym pamiętać i tym kierować od właśnie jakiś 15 lat.
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyWto Paź 14, 2008 3:20 am

Eeeeeeeeee Ruda jak widzę to Ty jesteś stary wyjadacz. Mamy podobny staż - gratuluję.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 37
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyWto Paź 14, 2008 2:14 pm

kurczę widzę, że uformowali nam się Meta-rodzice:D najstarsi wyjadacze Razz
Powrót do góry Go down
ruda77

ruda77


Liczba postów : 16
Age : 46
Location : Gliwice
Registration date : 11/10/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyWto Paź 14, 2008 5:02 pm

Dzięki za gratulacje ... Nooo niestety czas szybko płynie ... a rodzicem to już fakt - jestem Smile
Choć cały czas czuje sie jakbym miała 25 lat Smile nie wiem czemu akurat tyle ... a na koncertach Metalliki to już szaleństwo pełne mnie ogarnia i wtedy wiek nie ma znaczenia ... MASTER MASTER !!!
Powrót do góry Go down
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyWto Paź 14, 2008 7:13 pm

Kurde jak ja sobie pomyśle, że chłopaki mają już swoje lata i niedługo już pewnie pograją , coś dziwnego sie ze mną dzieje. Tak jakbym miał stracić kogoś bliskiego. Crying or Very sad
Miejmy nadzieję, że Jamyz kiedyś wyjdzie z Jurkiem Owsiakiem i razem zawołają : " Będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej!!!!" Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyWto Paź 14, 2008 11:18 pm

No Neferio muszę sprostować że z naszego męskiego grona to Taternik byłby tu "ojcem" hehehe. A co do sposrzeżenia Kuby to mnie też ogarnia smutek na myśl że Meta może zakończyć dzialalność. To do mnie nie dociera że mogą przestać grać.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptySro Paź 15, 2008 11:35 am

Artur napisał:
To do mnie nie dociera że mogą przestać grać.
A do mnie mimo wszystko to dociera, mimo tego że chciałbym żeby grali "do końca świata i o jeden dzień dłużej" to nie chciałbym żeby mój zespół "rozmieniał się na drobne"....No ale jeśli będą wydawać takie płyty jak "Death Magnetic to niech grają i ze sto lat jeszcze Very Happy
Powrót do góry Go down
ruda77

ruda77


Liczba postów : 16
Age : 46
Location : Gliwice
Registration date : 11/10/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptySro Paź 15, 2008 4:22 pm

Nieee no jeszcze troche chlopaki pograją - choć 45 lat stuknęło ... też dopuszczam już powoli do siebie myśl, że ich koncertowanie nie będzie trwalo wiecznie, i dlatego jestem szalenie wdzięczna losowi, że moglam uczestniczyć już 3 razy na żywo w dziele o nazwie "METALLICA" - kocham ich, a przede wszystkim James'a !!! Kocham za teksty, za magnetyzujący mnie od stóp do głów głos, za wspaniałą atmosferę jaką tworzą na koncertach, za odwage i stawienie czoła własnym słabościom, nałogom, za wrażliwość, za zgranie, za nie owijanie w bawełne, za riffy, za Ride the Lightning, i tak bez końca ... Jednym z większych moich marzeń jest zabrać syna na koncert - Stasio ma dopiero 4 lata ... może się uda, żyję w tym przekonaniu !!!

pozdrawiam wszystkich

i mam nadzieję, że zagrają też w Polsce w przyszłym roku - uważam, że mamy szanse ...
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptySro Paź 15, 2008 9:01 pm

Jeszcze nigdy nie byłam na koncercie Mety Sad Zazdroszczę wszystkim,którzy mieli taka okazję i mam nadzieję,że następnym razem się uda. A jak zakończą działalność to będę pisała do nich 666 listów dziennie i porwę im dzieci, żeby wrócili xD
Powrót do góry Go down
Mniszek




Liczba postów : 11
Registration date : 30/11/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyPon Gru 01, 2008 12:10 am

Kuba napisał:
Miejmy nadzieję, że Jamyz kiedyś wyjdzie z Jurkiem Owsiakiem i razem zawołają : " Będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej!!!!" Rolling Eyes

Kuba... a żeby tak jeszcze na Wood w Kostrzynie : )

A wracając do tematu. Moje początki? Ja słucham tego on najmłodszych lat. Ciężko mi powiedzieć od którego roku życia ich znam. Ale to było jeszcze za dzieciaka jak nawet nie rozumiałem tego, że są jakieś zespoły i nagrywają jakieś płyty i że ten akurat się nazywa tak a nie inaczej. A wszystko to za sprawą mojego starszego brata, który mielił Metallice kiedy ja jeszcze byłem kajtek. Właściwie to pamiętam tylko dwóch wykonawców z tych czasów: Michaela Jacksona (jakoś tak popularny był i wszędzie go był pełno - miał swoje 5 minut) i Metallice - ktora leciala u brata na pełny regulator non stop. On hmm... "wyrósł" a mi to zostało do tej pory. I tak każda płytka to właściwie inny etap w moim życiu. Ten zespół jest dla mnie taki... naturalny. Nie wyobrażam sobie kim bym mógł teraz być gdyby nie ich działalność i jej wpływ na mnie.

A co do zakończenia działalności zespołu, już raz myślałem, że to koniec, po odejściu basisty. Nie sądziłem, że sie podniosą i jeszcze nie raz zaskoczą. W tamtym czasie pocieszała mnie myśl, że zostawili po sobie duuuużo nagrań, które można odkrywać ciągle na nowo. Na moje i pewnie Wasze szczęscie myliłem się : ) Grają dalej. I TO JAK !!!


Pozdrawiam,
Mniszek
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyPon Gru 01, 2008 10:49 am

Jak widzę, każdy ma inną historię poznania Metalliki ale tutaj kolega ma historię z rodzeństwem a więc podobną do mnie bo Ja Metallice "odziedziczyłem" po starszej siostrze Very Happy Metallica płynie w Naszych żyłach Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptySro Gru 03, 2008 1:59 pm

Mniszek napisał:
A wszystko to za sprawą mojego starszego brata...

dokładnie jak ja Very Happy:D


Ostatnio zmieniony przez Trzeszcz dnia Czw Gru 04, 2008 3:07 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyCzw Gru 04, 2008 2:16 pm

[quote="Trzeszcz"]
Mniszek napisał:
Kuba napisał:
A wszystko to za sprawą mojego starszego brata...
Mniszek

dokładnie jak ja Very Happy:D

i ja SmileSmile
Powrót do góry Go down
qba90

qba90


Liczba postów : 19
Age : 33
Registration date : 24/11/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: noo...   Wasz Początek - Page 4 EmptyCzw Gru 04, 2008 6:06 pm

skoro napisalem juz jeden post to nie chcialbym na tym poprzestac, a wiec moj pierwszy kontakt z metallica byl dosc nietypowy wiekszosc ludzi pisze tu o perelkach typu nothing else..., czy unforgiven; ja po raz pierwszy zasmakowalem mety w wieku ok 7 lat i co ciekawe wychowalem sie na loadzie i reloadzie puszczanych z kiepskich kaset u mojego wuja, ktory zarazil mnie tym (chociaz specjalnie nie musial zarazac), dlatego z nostalgia wspominam utwory z tych plyt a wpadam w biala goraczke kiedy slysze na ich temat negatywne opinie 12 i 13 latkow (koneserow metallicy) nie zebym cos do nich mial ale... tak wiec dopiero pozniej zaglebialem sie w temat a odkrywanie coraz to nowych piosenek bardzo mnie bawilo zaczynalem pojmowac tekst przestalem sluchac zespolu metallica "uszami", a to ze latwo sie wkrecic w temat to kazdy wie... dlatego z niecierpliwoscia oczekuje na ich kazdy kolejny numer a mam juz 18 (troche smiesznie to zabrzmialo Razz staruszek) ale to juz powazny wiek a jeszcze sie nie znudzilem i znudzic sie nie zamierzam...
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyPią Gru 05, 2008 11:12 am

W moim poznawaniu Metalliki też dużą rolę odegrały "Loady" ale również album coverowy "Garage INC" a dopiero później zacząłem przesłuchiwanie tych starszych płyt Metalliki przez duże "M" i muszę powiedzieć że dopiero po wersjach koncertowych tych starszych piosenek przekonałem się do nich w sumie Wink A potem to już nastała we mnie era Thrashu Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptyPią Gru 05, 2008 7:18 pm

Ja też nie zaczęłam poznawania mety od klasyków typu Nothin else Matters czy Master of Puppets, pierwzym kawałkiem jaki usłyszałam było bodajże Mama Said, do dzisiaj uwielbiam tę piosenkę.
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptySob Gru 06, 2008 10:20 am

Ja kiedyś umiałem grać Mama Said na swoim "klasyku"...Ale to było kiedyś Razz Tak czy siak, świetna piosenka, nawet mój tata ją bardzo lubi, ale to tak jak James fan country a ta piosenka jest właśnie w takim stylu Wink
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptySob Gru 06, 2008 6:55 pm

Mój tata uwielbia Metallikę, i to właściwie od niego przejęłam słuchanie bawiąc się jego płytami w bardzo młodym wieku xD
Mama Said od zawsze bardzo mi się podoba,niektórzy zarzucają mi że przecież zalatuje country więc shit itd,ale ja mam to gdzieś, w takim razie lubię country xD
Powrót do góry Go down
qba90

qba90


Liczba postów : 19
Age : 33
Registration date : 24/11/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: hee?   Wasz Początek - Page 4 EmptySob Gru 06, 2008 7:56 pm

no moze i country ale jakos mi to okreslenie nie pasuje, chcialbym jej posluchac w pierwotnym zamysle na elektryka
Powrót do góry Go down
Mniszek




Liczba postów : 11
Registration date : 30/11/2008

Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 EmptySob Gru 06, 2008 10:07 pm

właściwie to jest sens obrzucać się mięsem na temat utworów czy płyt, że po tej to się metallica skończyła a tamta to kicz itd itp ???

Jak dla mnie takie podejście nie świadczy o dużej wiedzy o zespole czy gatunku muzyki tylko o braku tolerancji na upodobania muzyczne innych osób. Każdy odbiera tą muzykę na swój sposób i należy to szanować.

Djura, też nie mam zamiaru czegoś nie słuchać co mi się podoba tyko dlatego, że ogół uznaje to za coś niegodnego uwagi bo coś tam (tu zazwyczaj podawany jest pusty argument, który sprawia, że nawet nie chce mi się podejmować z nimi ten temat)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasz Początek - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wasz Początek   Wasz Początek - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wasz Początek
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: