Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Twórczość własna

Go down 
+17
Celsus
lars_ulrich46
gloomy
Ryba666
Trzeszcz
Tiger
ashley1512
nefaria
Kuba
Artur
Issues
Lejsu
Olaf
MasterofGuitaR
Igor
Lilith Rose
Piotrek
21 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyCzw Lut 28, 2008 3:43 pm

A więc macie jakąś swoją twórczość na kompie, nie ważne czy o gitarowe czy wokalne, a jeśli tak to możecie w tym temacie pokazać swoje możliwości innym użytkownikom Wink Ja ze swojej strony mogę zaprezentować swój wokal do mojej ulubionej piosenki Metalliki "Wherever I may roam" Oczywiście śpiewam w duecie z James'em ale troche go przyciszyłem....albo to On mi nie dał rady lol! Nie ważne, w każdym razie możecie sobie mnie posłuchać Wink
http://s006.wyslijto.pl/index.php?file_id=16147910334117875092&act=&down=&gk=ubezpieczenia
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyCzw Lut 28, 2008 3:58 pm

hahaha, juz sciagam ^^ to bedzie wesolo Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyCzw Lut 28, 2008 4:02 pm

kocham Cie za to wykonanie ^^Razz stary, wymiotles:P
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyCzw Lut 28, 2008 4:31 pm

Też myślałem o takim topicu Very Happy Postaram się (a to zależy od tego jak bardzo będę leniwy Wink ) albo nagrać film albo nagrać na kompie jak brzdąkam Number of the Beast albo Riff do Enter Sandman ... bo tylko to na razie umiem, ale się uczę Razz

PS: Brawo Piotrek Smile
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyCzw Lut 28, 2008 5:41 pm

Hehe, no Ty Agatko już to moje wykonanie wcześniej słyszałaś ale jeszcze raz dziękuje za decenienie mojego warsztatu wokalnego Wink No i kolega LoCker też docenił te moje "popisy wokalne" więc również się ciesze z tego powodu oraz dziękuje za te brawa hehe Wink Czekam na dalsze opinie oraz...Wasze popisy wokalno instrumentalne Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyCzw Lut 28, 2008 7:35 pm

sasasasa Very Happy jak bede wolniejsza po probnych maturach to tez cos wrzuce:) aaa, Locker, czekam z niecierpliwoscia na twoja gre :*:*
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyCzw Lut 28, 2008 9:15 pm

Moze nagram jak gram Master of Puppets. Very Happy
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyCzw Lut 28, 2008 9:23 pm

Zapodawaj! Czekamy Smile
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyCzw Lut 28, 2008 9:24 pm

No i widzę że mamy kolejnego wirtuoza gitary.....a więc czekamy na Wasze popisy gitarowe metalliczni bracia hehe Wink Wielki Brat Artur też Was na pewno z chęcią posłucha i oceni Very Happy Wink
Powrót do góry Go down
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyCzw Lut 28, 2008 9:29 pm

W sumie to sam nie wiem na gitarze gram dopiero pol roku i poki co na zadne lekcje gitary nie chodzilem caly czas sam sie ucze wiec troszke to kalecze.Ale coz do odwaznych swiat nalezy zobacze.


Ostatnio zmieniony przez MasterofGuitaR dnia Pią Lut 29, 2008 3:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyCzw Lut 28, 2008 9:35 pm

Popieram! Sam też nie chodzę na lekcje gitary, sam się uczę chwytów, tabów itp. Poza tym nie chciałoby mi sie targać 30 watowego wzmacniacza przez pół Warszawy Razz
Powrót do góry Go down
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyCzw Lut 28, 2008 9:43 pm

Ja akurat mam do dobre ze mieszkam w Przemyslu a Przemysl jest nieduzy wiec ewentualnie moge wzmacniacz potargac Very Happy
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyPią Lut 29, 2008 5:34 am

Ja Piotrka juz słyszałem też w akcji Smile NICE Smile Smile A co do swojej to wrzucę z czasem song mojego bandu bo coveru nie mamy nagranego,ale to potem Razz
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyPią Lut 29, 2008 10:09 am

Hehe, nawet ja sam sobie jeszcze raz wczoraj sobie włączyłem to swoje wykonanie "Wherever I May Roam" lol! No ale czekamy na popisy innych Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyPią Lut 29, 2008 8:00 pm

no niesamowicie, same talenty tu:P pasterofguitar, Locker, czekam na popisy:*:* ja tez moze cos dodam, hehe Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyPią Lut 29, 2008 9:52 pm

Ja jak coś wybrzdąkam bądź zaśpiewam to się tu jeszcze zaprezentuje Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyPią Lut 29, 2008 9:53 pm

no czekam tez na twoje cuda :*
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyPią Lut 29, 2008 11:05 pm

A może Ty nam coś zaprezentujesz Agatko Hammett ? Razz W końcu nieprzeciętnie grasz na gitarce Wink
Powrót do góry Go down
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptySob Mar 01, 2008 12:09 pm

Ja tam gram na mich gitarkach i na razie nie mam zamiaru sie prezentować
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptySob Mar 01, 2008 4:34 pm

tak, gram nieprzeciętnie...nieprzeciętnie beznadziejnie Razz
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyWto Mar 04, 2008 5:20 pm

Co do Piotrka to dałeś czadu stary! Very Happy
A co do osób-samouków Very Happy To sam chciałbym zacząć nauke gry tylko nie wiem jak sie za to zabrać Sad Może dali byście mi jakieś wskazówki od czego zacząć itp.? Bede bardzo wdzięczny Smile Acha i mam narazie tylko Klasyka Smile
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyWto Mar 04, 2008 5:49 pm

Issues napisał:
Co do Piotrka to dałeś czadu stary
Hehe, dzięki, ciesze się że Ci sie podobało Very Happy Hell YEAH! Wink A co do gry na gitarce to wiesz, może nie jestem najlepszym nauczycielem, mam tylko akustyka ale prosto jest zagrać początki piosenek Metalliki takich jak "Nothing Else Matters' "Fade to black" "One" "Wherever I may Roam" "Some kind of monster" - to ja umiem hehehe lol!
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyWto Mar 04, 2008 6:14 pm

Issues, na priv poslij swoje gg to moge dać pare porad co do gitary, ucze sie z nauczycielem gry, i moim zdaniem to co mówi Piotrek by zacząć od piosenek Mety to duży błąd Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyWto Mar 04, 2008 6:18 pm

Issues - ja to robiłem tak:
1.Nauczyłem się czytać tabulatory
2.Milimetr po milimetrze poznałem dźwięki jakie wydaje gitara elektryczna (od takiej zaczynałem)
3.Obejżałem paredziesiąt(set?) filmików instruktażowych na YouTube
4.Uczyłem się chwytów i akordów
5.Ćwiczyłem 3-4 godziny gdziennie za pomocą tabulatur
6.Zadzwoniłem do mojego dobrego znajomka Kirka Hammeta i z nim szlifowałem moje umiejętności Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyWto Mar 04, 2008 6:22 pm

haha Very Happy no przede wszystkim bicia i akordy do grania ogniskowego Smile ale ćwiczyć sprawność paluchów przez gamy też się przyda Smile no pozczególne dźwięki Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyWto Mar 04, 2008 6:26 pm

Przestrzegam tylko Cię Issues, że mogą Cię bardzo boleć palce przez pierwszy miesiąc Wink Mi na przykład po 4 godzinach gry na początku palce krwawiły Razz Ale potem się przyzwyczają Smile Ale z tego co wiem, to struny na gitarze elektycznej trzeba mocniej przyciskać niż na akustycznej Smile

Powodzenia! I keep on rockin' baby! Twisted Evil HELL YEAH Razz
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyWto Mar 04, 2008 6:59 pm

Lilith89 napisał:
moim zdaniem to co mówi Piotrek by zacząć od piosenek Mety to duży błąd
No być może, ale fajnie jest się nauczyć grać nawet te początki piosenek swojego ulubionego zespołu nawet podczas swojego początku przygody z gitarą Very Happy No ale jak się nauczysz akordów to już będzie super Wink
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyWto Mar 04, 2008 7:43 pm

Ekhmm! Nie wszystkie piosenki Metallici są trudne. Pierwszą rzeczą jakiej się nauczyłem to właśnie początkowy riff One Razz Nie cały.. tak do 30 sekund. Metallica ma trudne linie melodyczne podobnie jak Iron Maiden. Na początku riff Sandmana ew. Master. Ale np. piosenki z Kill'em All'a są dla mnie na razie niewykonywalne... albo St. Anger Rolling Eyes Jako początek polecam Smoke on the Water Deep Purple ewentualnie Californiacation Red Hotów. Wink

[Edit]

I oczywiście popieram Piotrka. Nauczenie się riffu ulubionej piosenki ulubionej kapeli to coś jak z relkamy Master Card = Priceless Wink
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyWto Mar 04, 2008 8:27 pm

Hehe Very Happy dzięki za wszystkie rady, nie wiedziałem ze ktokolwiek zechce mi pomoc, a tu proszę Smile
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyWto Mar 04, 2008 9:16 pm

LoCker napisał:
I oczywiście popieram Piotrka
Hehe, ciesze się że ktoś mnie popiera Wink No więc czekamy aż nasz nowy metalliczny kumpel zacznie wymiatać na gitarce Very Happy
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptyWto Mar 04, 2008 11:47 pm

Mądrzy ludzie gadają, równie mądrzy ich popierają Wink
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptySro Mar 05, 2008 3:42 am

No LoCker ale masz wypas podpis. Dopiąłeś swego hehe. Podoba mi się.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptySro Mar 05, 2008 5:59 am

a dzikei komu? mnie mnie mnie xD
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptySro Mar 05, 2008 10:08 am

LoCker napisał:
Mądrzy ludzie gadają, równie mądrzy ich popierają Wink
Hehe, no dokładnie, zgadzam się z Twoją wypowiedzią w całej Jej rozciągłości Wink A co do tematu to ja może jeszcze coś pewnego dnia zaśpiewam (może nie koniecznie Metalliki), a może i zagram, jak będe miał nastrojoną gitarkę Wink
Powrót do góry Go down
Lejsu

Lejsu


Liczba postów : 136
Age : 33
Location : Kamienna Góra
Registration date : 10/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptySro Mar 05, 2008 5:16 pm

Też chciałbym coś w najbliższym czasie nagrać. I pokazać się jak prezentuje się moja gra na gitarze mojej Very Happy
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptySro Mar 05, 2008 5:57 pm

Artur napisał:
No LoCker ale masz wypas podpis. Dopiąłeś swego hehe. Podoba mi się.

Dzięki Very Happy Ale gdyby nie Lilith to nic by z tego nie wyszło Smile
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptySro Mar 05, 2008 6:32 pm

ejj, ludzie ale co do tej gitarki to nie maci eracji...tzn oczywiscie,wypas jest umiec kawalek swojego ulubionego zespolu...ja też tak myslalam!! i to duzy blad...uczac sie normalnie widze ile masakrycznych bledow robilam i weszly one w nawyk, teraz o wiele trudniej mi sie ich pozbyc, zle ulozenie palcow, nadgarstka, nie mowiac o wciskaniu dwudźwieków czy wogóle o poprawnej pracy palców. Nie wierze ze samemu odrazu bedzie sie gra cpoprawnymi palcami i tak jak sie powinno...
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptySro Mar 05, 2008 10:00 pm

Myślę że po obu stronach jest racja tak "po połowie" Wink Ale skoro koleżanka Lilith tak się mądruje to niech nam coś ze swojej twórczości zaprezentuje (jaki rym Very Happy) Razz W końcu to temat "Twórczość własna" a więc czekamy....
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptySro Mar 05, 2008 10:12 pm

hah, gdyby moj mikrofon nie żęził jak dziadek po 90siatce to bym ci skopała tyłek moja muząąą! a jak ^^ i nie madruje tylko ma racje, o czym pan Issues juz się przekonał Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna EmptySro Mar 05, 2008 10:34 pm

Lilith89 napisał:
hah, gdyby moj mikrofon nie żęził jak dziadek po 90siatce to bym ci skopała tyłek moja muząąą
No to w takim razie czekam aż mi skopiesz tyłek swoim wokalem bądź wymiataniem na gitarce Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Twórczość własna Empty
PisanieTemat: Re: Twórczość własna   Twórczość własna Empty

Powrót do góry Go down
 
Twórczość własna
Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane-
Skocz do: