Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 A może Slayer???

Go down 
+7
Michał
Kuba
nefaria
Igor
Olaf
Piotrek
Lilith Rose
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

A może Slayer??? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A może Slayer???   A może Slayer??? - Page 3 EmptySob Maj 30, 2009 6:15 pm

łoo, wmiotło mnie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

A może Slayer??? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A może Slayer???   A może Slayer??? - Page 3 EmptyCzw Lip 16, 2009 9:38 am

Ja muszę powiedzieć w ostatnim czasie zaopatrzyłem się w dyskografie Slayer'a i muszę powiedzieć że myślałem że Slayer nie zrobi na mnie aż tak dużego pozytywnego wrażenia, ale jest to Thrash na najwyższym poziomie z czym na pewno wszyscy się zgodzą Wink W tym roku Slayer wyda swoją już najprawdopodobniej ostatnią płytę ale słuchając już singla promującego "nju album" można łatwo wywnioskować że będzie zajebiście, co prawda tak samo jak na wielu pytach Slayer'a ale to jest w końcu Thrash Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

A może Slayer??? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A może Slayer???   A może Slayer??? - Page 3 EmptySob Lip 18, 2009 10:36 pm

Araya samą sprawę nowego albumu skomentował następująco:

"Gdy to usłyszycie pomyślicie sobie... <<ouu... Slayer....>>" było to oczywiście ugrzecznione ponieważ reakcja będzie następująca:

"SSSSSSLAAAAJAAAAAAAAARRRRRGGGHHHH!!!"
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

A może Slayer??? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A może Slayer???   A może Slayer??? - Page 3 EmptyNie Lip 19, 2009 9:45 am

Hehe, no zdecydowanie bardziej prawdopodobna jest ta druga wersja Wink Kiedy Araya powiedział takie słowa "Posłuchajcie Naszej nowej piosenki Psychopaty Red i porównajcie ją nawet z najlepszymi piosenkami z Death Magnetic Metalliki a zobaczycie kto gra Thrash a kto próbował wrócić do Thrashu..." Ale tak czy siak Slayer jest extra ale i tak Metallica Rulezz oczywiście Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

A może Slayer??? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A może Slayer???   A może Slayer??? - Page 3 EmptyWto Lip 21, 2009 12:08 pm

Nienawidzę ich Evil or Very Mad Za wszystko...
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

A może Slayer??? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A może Slayer???   A może Slayer??? - Page 3 EmptySro Lip 22, 2009 11:06 am

Issues napisał:
Nienawidzę ich Evil or Very Mad Za wszystko...
No każdy ma swój gust ale czemu nienawidzisz Slayer'a, możesz powiedzieć? Wink
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

A może Slayer??? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A może Slayer???   A może Slayer??? - Page 3 EmptySro Lip 22, 2009 11:28 am

Mogę, ale nie powiem Very Happy Nie no, nienawidzę ich za całokształt... nie tylko to ze Imo nie tworzą nic ciekawego, a każdy utwór jest praktycznie taki sam jak poprzedni, nie trawie wokalu Arayi, zawsze chcą pokazać jacy to oni nie są Thru i ze to oni tworzą prawdziwa muzykę, za rywalizacje z metallica, za wypowiedzi typu, że to Slayer gra prawdziwy Thrash a Metallica robi coś na sile i w końcu za fanów mówiących ciągle "Slayer rządzi! Metallica dla ministrantów!". Jak coś sobie przypomnę to napisze xD Możecie na mnie bluzgać, pluć itp. i tak ich nie polubię Razz Nie myślcie, że pisze takie rzeczy, choć nie znam ich twórczości, moja siostra ich słucha i jestem skazany na to, że usłyszę czasem jak grają Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
josie




Liczba postów : 121
Age : 32
Registration date : 27/01/2009

A może Slayer??? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A może Slayer???   A może Slayer??? - Page 3 EmptySro Lip 22, 2009 11:07 pm

ja bardzo lubię Slayera, chociaż znam niewiele utworów (moje lenistwo wciąż nie pozwala mi się zapoznać z ich całą dyskografią ;D, ale na pewno to zrobię, bo to zespół wart uwagi). szczególną sympatią darzę "Seasons in the abyss" oraz oczywiście "Here comes the pain" (mój pierwszy zapoznany ich utwór, miałam wtedy czternaście lat)
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 36
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

A może Slayer??? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A może Slayer???   A może Slayer??? - Page 3 EmptyCzw Lip 23, 2009 9:20 am

Ja też jeszcze niedawno nie myślałem o tym że mogę słuchać Slayer'a a tu proszę, teraz słucham, podoba mi się Thrash wykonywany przez nich i tyle Wink Co prawda "treści satanistyczne" które pojawiają się na kilku albumach od początku istnienia kapeli nie są zbyt ciekawe jako hmm "przesłanie" ale cóż, ktoś kiedyś powiedział że metal byłby niczym gdyby się nie odwoływać do piekła, szatana itp...Ale ciesze sie że Nasza Metallica tego nie praktykowała Very Happy
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

A może Slayer??? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A może Slayer???   A może Slayer??? - Page 3 EmptyCzw Lip 23, 2009 10:47 pm

A ja uważam, że obydwa zespoły są wykur*iste Smile Szanuję Slayera za to, że gdy Hetfield ścinał włosy, Hammett malował oczy, Mustaine zatrudniał fotografów mody, by zmienić jego wizerunek a Anthrax nagrywał z raperami, Araya i paczka nieśli ducha Thrashu przez lata 90. Nawet gdy kultowy Kreator sięgał dna komercyjnego za sprawą albumów takich jak Endorama oni napie*rdalali równo i bezkompromisowo na koncertach i w studiu. I nie mam tu nic przeciwko zmianie wizerunku, chodzi o to, że po prostu zostali jedyny na placu boju Very Happy A dalej kopali tyłki...

Nie żałuję, że Slayer nie nagrał żadnej ballady, nie wykorzystywał gitar akustycznych czy smyczków w swoich kompozycjach bo przez lata zbudowali swoją reputację brutalnego metalowego rzeźnika nie biorącego jeńców Smile A na koniec mam jedno do powiedzenia:

SLAJA!!
Powrót do góry Go down
daub
Moderator Forum
daub


Liczba postów : 197
Age : 45
Location : Katowice
Registration date : 12/06/2008

A może Slayer??? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A może Slayer???   A może Slayer??? - Page 3 EmptyWto Maj 07, 2013 8:54 am

Slayer - Live @ (venue unknown), Nürnberg, Germany, 14-06-1985

Source: Soundboard

Setlist
01. Hell Awaits
02. Aggressive Perfector
03. Captor of Sin
04. Praise of Death
05. Haunting Chapel
06. Final Command
07. Crypts of Eternity
08. Necrophiliac
09. Black Magic & Die by the Sword
10. Hardening Arteries
11. Fight till Death
12. The Antichrist
13. Dawn They Sleep & Show no Mercy

http://uploaded.net/file/hd9wxhly

mp3@192

A może Slayer??? - Page 3 Slayer+-+Live+@+Dynamo+Open+Air+Festival,+Netherlands,+05-06-2004

Slayer - Live @ Dynamo Open Air Festival, Netherlands, 05-06-2004



Source: Soundboard

Setlist
1. Disciple
2. God Send Death
3. War Ensemble
4. At Dawn They Sleep
5. Necrophiliac
6. Spill the Blood
7. Payback
8. Mandatory Suicide
9. Fight Till Death
10. Dead Skin Mask
11. Hell Awaits
12. South of Heaven
13. Angel of Death
14. Postmortem
15. Raining Blood

http://uploaded.net/file/7m8smho1

mp3@320
ONLY FOR SHARE, NOT FOR SALE !
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 27
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

A może Slayer??? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A może Slayer???   A może Slayer??? - Page 3 EmptyNie Cze 09, 2013 11:59 am

Slayera muza jest na tyle ostra, że za ich ballady uważam Seasons In The Abyss, Beauty Through Order i Playing With Dolls:D ale jest to kawał dobrego grania
Powrót do góry Go down
Sponsored content





A może Slayer??? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: A może Slayer???   A może Slayer??? - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
A może Slayer???
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Inne zespoły-
Skocz do: