Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SPRZEDAM 3 bilety na!!! METALLICE!!! 28 MAJA CHORZOW

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
sruba




Liczba postów : 1
Registration date : 13/05/2008

SPRZEDAM 3 bilety na!!! METALLICE!!! 28 MAJA CHORZOW Empty
PisanieTemat: SPRZEDAM 3 bilety na!!! METALLICE!!! 28 MAJA CHORZOW   SPRZEDAM 3 bilety na!!! METALLICE!!! 28 MAJA CHORZOW EmptyWto Maj 13, 2008 6:21 pm

Mam na sprzedaz 3 bilety na Metallice (na płytę) na stadionie Chorzowskim 28 maja 2008, w przystepnej cenie, sposob dostarczenia do ustalenia chociaz najszybszy jest za pobraniem pocztowym bo jak sie dowiadywałam na poczcie taka przesyłaka dociera np. do Szczecina w ciągu doby; ja mieszkam w Krakowie wiec jezeli potencjalny kupiec byłby z Krakowa rowniez, to nie powinno byc zadnych problemow. Po blizsze informacje oraz wszystkich zainteresowanych prosze dzwonic po nr kom. 663 787 465
e-mail: wiolka666@interia.eu[/b]
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

SPRZEDAM 3 bilety na!!! METALLICE!!! 28 MAJA CHORZOW Empty
PisanieTemat: Re: SPRZEDAM 3 bilety na!!! METALLICE!!! 28 MAJA CHORZOW   SPRZEDAM 3 bilety na!!! METALLICE!!! 28 MAJA CHORZOW EmptyPią Maj 16, 2008 8:40 pm

ja chętna, ja chętna! będe dzwonić ha Very Happy dla koleżanki Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
 
SPRZEDAM 3 bilety na!!! METALLICE!!! 28 MAJA CHORZOW
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sprzedam odtwarzacz MP3 Creativa
» Sprzedam bilety na koncert Metallici do Lipska i Koloni
» bilety

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Kupię - Sprzedam-
Skocz do: