Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane

Go down 
+17
Celsus
madzia21081991
umbro666
Phanto\M/
Thorn Within
Issues
Seb@
Michał
lars_ulrich46
Artur
nefaria
Kuba
Lejsu
MasterofGuitaR
Lilith Rose
Igor
Olaf
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPią Lut 20, 2009 2:15 pm

Ja posiadam gitarke elektryczną firmy Fender Stratocaster i klasyczną a także klawisze firmy Korg.
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPią Lut 20, 2009 3:54 pm

oo stary piąteczunia, też mam Fendera Strata ;] Jaki model konkretnie?
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Kwi 20, 2009 4:24 pm

Ja teraz zaczynem coś walić po garach. Gram dopiero od 4 dni ale mama mówi że już łapię rytm. Mam narazie werwbel, dwa talerze, i kocioł (wszystkie pożyczone od znajomego Smile ) Kocił jest fajny bo można go w ciągu 10 sekund przerobić na stopkę Very Happy. Werbel ma naciągi remo, kocioł Dowhan, a talerze nie wiem bo się napisy pozdrapywały. Sprzęt jest niekompletny bo leżał przez jakiem 4 lata na strychu i się zniszczył Sad
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Kwi 20, 2009 8:55 pm

Ja chciałbym mieć tego Gibsona Explorera którego ma James. Chyba najbardziej tego brązowego. Mi się podoba. Zajebiaszczy. Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
lars_ulrich46

lars_ulrich46


Liczba postów : 135
Age : 30
Registration date : 19/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyCzw Maj 21, 2009 2:46 pm

Ja wczoraj kupiłem sobie wymarzoną perkusję firmy YAMAHA(czarna). Mój zestaw przedstawia się następująco:

- bębny: werbel, 2 tomy, kocioł firmy YAMAHA
- talerze: crash, ride, hi-hat firmy STAGG
- 1 centrala firmy YAMAHA
- 1 stopa
- pałeczki HICKORY

Oprócz perkusji mam jeszcze gitarę elektryczną firmy DEAN(wyglądem przypomina GIBSONA) i gitarę basową firmy DEAN(chociaż wyglądem przypomina IBANEZA). Brakuję jeszcze dobrych piecyków i mogę zacząć grać.

No to by było na tyle.

Pozdrawiam. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Seb@

Seb@


Liczba postów : 20
Age : 28
Location : Bydgoszcz
Registration date : 20/07/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptySro Lip 22, 2009 7:42 am

ja teraz kupuję jakiegoś akustyka Razz uznałem że zacznę od niego, bo twarde struny itp. to mnie lepiej przygotuję jak za X lat kupię sobie elektryka Twisted Evil
tylko cały czas nie mogę się zdecydować co wybrać, jak myślicie co będzie dobre i czy kupię dobrego akustyka do 700 zł??
Powrót do góry Go down
MasterofGuitaR

MasterofGuitaR


Liczba postów : 99
Age : 30
Location : Przemyśl
Registration date : 28/02/2008

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptySob Lip 25, 2009 10:24 pm

Zapytaj ludzia na forum MagazynGitarzysta powinni Ci doradzic tam.
A jezeli chodzi o to czy akustyk czy elektryk to w sumie sam nie wiem ja zaczynalem od elektryka Very Happy

PS: Moje graty. Smile

http://brejniak.wrzuta.pl/obraz/8LW59vM1BI3/sprzet2
http://brejniak.wrzuta.pl/obraz/63AkgooRoN1/sprzet3
http://brejniak.wrzuta.pl/obraz/0hscxU8jXNB/sprzet4
Powrót do góry Go down
Seb@

Seb@


Liczba postów : 20
Age : 28
Location : Bydgoszcz
Registration date : 20/07/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyNie Lip 26, 2009 9:40 am

MasterofGuitaR napisał:
Zapytaj ludzia na forum MagazynGitarzysta powinni Ci doradzic tam.
A jezeli chodzi o to czy akustyk czy elektryk to w sumie sam nie wiem ja zaczynalem od elektryka Very Happy

PS: Moje graty. Smile

http://brejniak.wrzuta.pl/obraz/8LW59vM1BI3/sprzet2
http://brejniak.wrzuta.pl/obraz/63AkgooRoN1/sprzet3
http://brejniak.wrzuta.pl/obraz/0hscxU8jXNB/sprzet4

dzieki tak zrobie Wink
fajne te twoje wiosło Very Happy
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Sty 18, 2010 3:54 pm

Od pół roku gram na klasyku nieznanego pochodzenia, zbieram się na elektryka jeszcze 300 zł mi brakuje Very Happy
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Sty 18, 2010 4:57 pm

Mój sprzet to:
-Squier Stratocaster o imieniu "Mary Jane" z wstawionym pod mostem Merlinem Hellfire.
-Boss Metal Zone MT-2 <3
-Jakis piec 15W Razz
-Klasyk po moim ojcu, nawet nie wiem jakiej firmy

Nie ma czym się chwalić, ale daje rade Razz Może kiedyś wstawię zdjęcia Wink
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Sty 18, 2010 5:13 pm

Zauważyłem w mojej gitarzae rosyjskie napisy i wiem że jest wyprodukowana w 1984 lol!
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyNie Sty 24, 2010 1:26 pm

ja chce zacząć grę na guitarze elektrycznej (na akustycznej ani na klasycznej nie grałem) i szukam jakiejś nie używanej.pomożecie coś znaleść bo cały zestawma kosztować 500-700zł
ps.MasterofGuitaR fajna gitara i widze w tle znajome głośniki do kompa u mnie na biurku i pod też takie stoją Cool
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyNie Sty 24, 2010 5:00 pm

Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyNie Sty 24, 2010 5:31 pm

Lepiej nie kupować zestawów, zwłaszcza w tej cenie Wink
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyNie Sty 24, 2010 6:48 pm

A coś takiego nada się do metallicy http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gitary/gitary-elektryczne/washburn-x10-b lub coś innego z serii x
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyNie Sty 24, 2010 10:17 pm

paweł \m/ napisał:
A coś takiego nada się do metallicy http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gitary/gitary-elektryczne/washburn-x10-b lub coś innego z serii x
Dozbieraj se do 1000zł będziesz miał większy wybór Wink Ja się dobrze na tym nie znam ale mogę Ci polecić gitarę Yamaha Pacifica Razz kumpel ma i jest z niej zadowolony

Ja nabywam napierw elektryka: http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gitary/gitary-leworeczne/cort-x2lh-bk
a potem bass na początek myślę o Washburn T 14 na lewą rękę bo mańkut jestem Razz A co do tego bassu to jeszcze się z kimś skonsultuję .
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Sty 25, 2010 11:45 am

Paweł, ja w tej cenie celowałbym w to: Dean Vendetta Wink
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Sty 25, 2010 3:04 pm

dzięki za pomoc. gitare kupuje pod koniec marca a więc fundusze mogą ulec zmienie ale jak mi starczy to kupie Vendette

ps możecie doradzić jakiś tańszy wzmacniacz gdzieś około 200zł
pss lepiej wziąść vendettę z wajchą czy bez?


Ostatnio zmieniony przez paweł m/ dnia Sro Sty 27, 2010 11:06 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Sty 25, 2010 9:05 pm

Wydaje mi sie ze lepiej ze stałym mostem, bo w tańszych gitarach z ruchomym mostem przeważnie gitara sie rozstraja przy zabawie wajchą Wink Wiem to po sobie. A co do pieca, to ciężko wyłapać coś ciekawego za 200 zł, ale moze coś takiego: Kustom Arrow 16 , co prawda musiałbyś trochę dołożyć ale niektórzy sobie chwalą go Smile
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyWto Sty 26, 2010 7:05 pm

Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyWto Sty 26, 2010 7:32 pm

Kolorem i ceną Razz
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyWto Sty 26, 2010 8:50 pm

tylko?
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptySro Sty 27, 2010 11:50 am

w przyszlosci chcialbym sobie kupic gitare Jackson RR1,zobaczcie jak ten gostek gra na niej https://www.youtube.com/watch?v=kaB0eogY6R0&feature=channel
Tylko ze ostatnio jak patrzylem na Allegro tą gitarkę to kosztowala nie uzywana nowa sprowadzana z Usa 8000+ ;d ale takie wiosło miec..zadnej nudy w domu
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptySro Sty 27, 2010 2:44 pm

paweł \m/ napisał:
tylko?
Porównaj sam przeciez w opisie jest wszystko Wink Ta droższa może jest lepszej jakość, chociaż lepiej nie sugerować się ceną Razz
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyCzw Sty 28, 2010 4:12 pm

wielkie dzięki za pomoc pod koniec marca napisze czy mi się udało nabyć drogą kupna vendettę i kustoma a na początku kwietnia (jeśli uda mi się kupić) jak się sprawują i jeszcze raz wielkie dzięki


Ostatnio zmieniony przez paweł m/ dnia Pią Lut 12, 2010 8:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyCzw Sty 28, 2010 5:28 pm

Spoko, ale na twoim miejsu dozbierał bym więcej kasy. I dobrze jest kupić używaną bo w cenie 800 zł możesz wtedy kupić dobrą gitarę która normalnie chodzi po ponad 1000 Razz A jeśli była długo uzywana to znaczy że co zepsuć się miało to by się zepsuło czyli masz jakby gwarancję.
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptySob Sty 30, 2010 10:26 pm

jednak ja wole nie używaną
ps a co sądzicie o tym piecu http://www.bigbeat.pl/advanced_search_result.php?keywords=VOX+PATHFINDER+10+&x=9&y=4
Powrót do góry Go down
umbro666

umbro666


Liczba postów : 32
Age : 32
Location : Kielce
Registration date : 08/02/2008

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyNie Sty 31, 2010 11:07 am

Ja wolał bym poczekać trochę i kupić droższego elektryka lub kupić już teraz na prawdę świetnego akustyka. Za te pieniądze nie kupisz dobrego nowego elektryka.
Ja nie miałem takiego problemu moja pierwsza gitarą był klasyk odziedziczony po starszej siostrze potem dostałem od brata elektryka: strasznie styraną podróbę Gibsona Les Paula która mimo wieku brzmi niemal jak oryginalny. A teraz ostatnio dostałem na urodzinki do kolekcji Akustyka. Mam jeszcze jakiś stary piecyk fendera który przeżył niemal tyle co elektryk.
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptySro Lut 24, 2010 12:55 pm

wpadło troche kasy a poza tym postanowiłem się na początek podpiąć pod pc zamiast pod pieca i najprawdopodobniej kupie vendette 1.0
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyNie Mar 28, 2010 4:32 pm

HELL YEAH Twisted Evil Wreszcie posiadam gitarę elektryczną a dokładniej PRS santana 1 i właśnie z nią wryciłem do domu.Kiedy mi się będzie chciało to wrzucę zdjęcia.

p.s. zapomniałem w spomnieci że jest to gitara używana ale wszyscy którzy znaję ten model wiedzą o tym.
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyNie Mar 28, 2010 5:50 pm

no no ;D pochwal sie pochwal,chetnie zobacze.Powiedz ogolnie jak tam sie sprawuje,jakiego wzmacniacza uzywasz>?
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Mar 29, 2010 2:37 pm

no sprawuje się całkiem nie źle tylko że to moje pierwsza gitara więc więcej nic nie mogę za bardzo powiedzieć ale jak zaprzyjażniony muzyk grał (od którego kupiłem) to brzmiała dobrze no ale wiem że dobra bo ten znajomy to grał na niej koncerty na zmianę z gibsonem sg a pieca nie mam na razie podpinam pod procesor efektów i jakoś idzie
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Mar 29, 2010 3:19 pm

hehe powodzenia ,tez niedlugo bede posiadaczem jakiegos wiosla:D
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Mar 29, 2010 3:42 pm

no to git
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Mar 29, 2010 5:26 pm

Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Mar 29, 2010 6:08 pm

Ja jakieś kilka miesięcy temu stwierzdziłem że pieprzę gitarę i kupuję bas Very Happy Tylko że mały wybór mam na lewą rękę.
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Mar 29, 2010 6:22 pm

hehe,no bas tez fajny.Kurde chcialbym kiedys grac w jakims klubie i ogolnie byc w jakims garazowym zespole ktora gra covery Mety jeju!!!Very Happy
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Mar 29, 2010 7:12 pm

Mam 2 kumpli gitarzystów i jednego perkusiste, czyli biorę bas i pokombinujemy Very Happy Już gram partie basowe na zwykłej bo nie mogę wytrzymać Very Happy Oriona, Mastera i Seek And Destroy już rozkminiłem Smile
Gitarę znalazłem taką:
http://www.arttechnology.pl/Instrumenty_Muzyczne/GITARY/GITARY_BASOWE/LEWORĘCZNE_Gitary_Basowe/Washburn_T_14_B_Left_Hand_Gitara_Basowa-t28903.html --> coś się pierdoli z bbcode skopiujcie ręcznie
Jedna z nielicznych leworęcznych. Kupię chyba na allegro używaną, taniej i lepiej
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Mar 29, 2010 8:20 pm

no allegro przydatne Razz ja sobie postanowilem ze najpierw chyba bede sie uczyl partii bluesowych na gitarze typu fender strato..a potem kupie cos mocniejszego np jacksona RR1 lub Explorera a'la James ;D ale to za pare latek ,zobacze jeszcze ,wiem ze niedlugo bede mial jakiegos elektryka-MUSZE SIE ZDECYDOWAC! co do ekipy-ze szkoly?Fajnie masz,u mnie trudno o takich w szkole ;P mam nadzieje ze znajde kogos w sredniej ^^

GOGO basisci i elektrogitarcysci!!Very Happy
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 EmptyPon Mar 29, 2010 8:22 pm

kurde w 10 min sie nauczylem intro do Stairway to heaven-piekna piosenka,szczegolnie grana moim akustykiem ;D az dziwi mnie ze wczesniej sie za nia nie wzialem:P
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Instrumenty Mety

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane-
Skocz do: