Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane

Go down 
+17
Celsus
madzia21081991
umbro666
Phanto\M/
Thorn Within
Issues
Seb@
Michał
lars_ulrich46
Artur
nefaria
Kuba
Lejsu
MasterofGuitaR
Lilith Rose
Igor
Olaf
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyPon Mar 29, 2010 8:54 pm

Phantom Lord napisał:
co do ekipy-ze szkoly?Fajnie masz,u mnie trudno o takich w szkole ;P mam nadzieje ze znajde kogos w sredniej ^^
Ekipa jest ze szkoły.
Większośc mojej szkoły (jakieś 90%) to metal rock i punk Very Happy Mało kto słucha gówna Razz
A jak nie masz takich w szkole to wywieś ogłoszenie "chętnie ponakurwiam z kimś z okolicy" i sprawa z głowy Very Happy
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyPon Mar 29, 2010 9:09 pm

hahah ale masz zakurwiscie za przeproszeniem !! Tyle normalnego ludu!!Zazdroszcze,naprawde,pewnie macie radiowezel? Oczywiscie ze wywiesze,pokieruje sie sytuacja z 1981 r kiedy to James dal ogloszenie do Recycler Razz
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyWto Mar 30, 2010 1:57 pm

Phantom Lord napisał:
hahah ale masz zakurwiscie za przeproszeniem !! Tyle normalnego ludu!!Zazdroszcze,naprawde,pewnie macie radiowezel? Oczywiscie ze wywiesze,pokieruje sie sytuacja z 1981 r kiedy to James dal ogloszenie do Recycler Razz
Radiowęzłów nie mamy, głównie jest tak że integrują się ze sobą ludzie w jednym wieku czyli 14-14 15-15 16-16 Razz
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyWto Mar 30, 2010 1:58 pm

ale zawsze można zrobić forumowy wirtualny zespół Twisted Evil
Powrót do góry Go down
madzia21081991

madzia21081991


Liczba postów : 148
Age : 32
Location : okolice Rzeszowa
Registration date : 17/04/2008

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySro Kwi 14, 2010 5:07 pm

HELP!
Mam gitare akustyczna i nie wiem dlaczego jak gram to mi struny brzęczą!Sad pomoze wymiana?? Bo niedawno mialam problem z mostkiem (przez niego struny brzmialy nie tak jak trzeba ) wiec zostal podniesiony. Teraz BRZęCZą struny ;/
Wie ktos co mam zrobic?
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySro Kwi 14, 2010 5:14 pm

HMMM:!D

Wydaje mi sie ze powinnas zapytac kogos kto sie zna na gitarze,o co dokladniej chodzi. Moim zdaniem jest to na 70% kwestia ulozenia strun w tych jakby to powieedziec "dolkach" i one sa dopychane takimi kolkami(nie wiem jak u ciebie) Razz Muszisz dokladnie je ulozyc,mi jak kiedys brzeczaly ,zapytalem sie gdzies na jakims forum i mi powiedzieli,to poruszalem i efekt dobry jest ;] Czasem troche struna E mi brzeczy ale to rzadkosc ;d Jak nie wypali to tak jak mowilem zapytaj sie jakiegos specjalisty czy kogos kto sie zna na giatarach..jak nie-to poszukaj sobie w google ,tam jest duzo takich tematow
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySro Kwi 14, 2010 5:44 pm

Mi brzęczała E, więc w dołku podłożyłem pod strunę papierek i jest git Very Happy
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySro Kwi 14, 2010 7:09 pm

ja ta się na tym nie znam ale może się tutaj spytaj http://gitara.pl/forum/ parę razy się to forum przydało
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySro Kwi 14, 2010 8:45 pm

Na tym forum znalazłem poradnik jak growlowac Very Happy
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyCzw Kwi 15, 2010 7:47 pm

no to nieźle Very Happy
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyPią Kwi 16, 2010 6:04 pm

ej mam pytanie zna ktoś jakieś proste samouczki na gitarę najlepiej w formie video z góry wielkie dzięki

ps może wie ktoś jak uzyskać brzmienie metallicy na multi efekcie v-amp wiem że nie da się uzyskać takiego samego brzmienia ale chociaż podobne
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyPią Kwi 16, 2010 7:10 pm

Majster, zagraj se The Call Of Ktulu, ale palcami a nie kostką, wyrób sobie palce u obu rąk. Łatwiej później idzie kostkowanie. A jak chcesz już z kostką bawic się to For Whom The Bell Tolls, Master of puppets, creeping death. Szukaj ogólnie tabulatur Mety i graj. A video są dla tych którzy nie umieją tabulatur czytac, określenie zachowam dla siebie rabbit
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySob Kwi 17, 2010 10:33 am

Moim pierwszym utworem na Akustyk wlasnie bylo Call of ktulu..;D oczywiscie palcami,teraz jak juz to sobie gram od roku to juzperfectwo 200 km /h Very Happy Michal ma racje! Na palce ten utwor w sam raz i latwy do odczytania..Tak przy okazji,ja teraz na akustyku to gram takie utwory jak : Mop,Enter Sandman,Sanitarium,CallofKtulu,To live is to Die,Nothing else matters,turn the page,Fade to black,One,Bas na My friend of misery.No i jeszcze Stairway to Heaven Zeppelinow i Raining blood sie ucze Slayera ;^^
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySob Kwi 17, 2010 10:42 am

Te kawałki które wymieniłeś też są dobre na początek. W zasadzie na nich nauczyłem się grac na gitarze Very Happy
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySob Kwi 17, 2010 11:03 am

ale ty masz klasyka nie?Very Happy ruskiego ;P
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySob Kwi 17, 2010 6:57 pm

z 1984 roku i jestem z niej dumny Razz
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySob Kwi 17, 2010 10:37 pm

lal ,daj screena to dam swoją ;D
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyNie Kwi 18, 2010 1:23 pm

no zaraz muszę się zabrać za Call of ktulu ale od wczoraj prubuje grać sandmana
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyNie Kwi 18, 2010 4:33 pm

calofa nauczylem sie w 10 min potem juz na pamiec sam napierdalalem do perfekcji xd Wlasnie musze dolozyc jeszcze do swojego repertuaru:Ajfa,Unforgiven,Whisky
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyNie Kwi 18, 2010 5:00 pm

http://c.wrzuta.pl/wi13429/1b51547c0020b4dd4bcb39b4/0/dsc00002
http://c.wrzuta.pl/wi8479/6fb6fb5e0028389f4bcb39b7/0/dsc00003
Słaba jakośc ale komórka to komórka Razz
A co do Call Of Ktulu to był to drugi kawałek którego się uczyłem, zajął mi jakieś 30 minut.
A na moim rusku gram Mastera i inne partie z elektryka Razz Grzac to że innne brzmienie ma liczy się zabawa Very Happy
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyNie Kwi 18, 2010 5:12 pm

spoko ;d

To moja :


Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Big_2309
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyPią Cze 11, 2010 9:08 pm

phantom http://www.allegro.pl/item1072970312_ibanez_rg_470_vintage.html ibaneza masz a tak propo ibanezów to myślałem że te legendy o gryfach to bajki dopuki nie ograłem jednego z nich aż nie chciałem go puszczać
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySob Cze 12, 2010 1:32 pm

no niezla niezla i to w moim miescie Very Happy
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySob Cze 12, 2010 3:01 pm

no to ograj
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySro Cze 16, 2010 5:40 pm

Ej phantom a co do kupna gitary to obczaj to http://www.allegro.pl/item1081718178_epiphone_futura_custom_prophecy.html . Co prawda to nie gibol ale powinien się sprawdzić.
Powrót do góry Go down
Celsus

Celsus


Liczba postów : 7
Age : 27
Registration date : 06/07/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyWto Lip 06, 2010 8:27 pm

Ja zbieram na LTD EX50 Black
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyWto Lip 27, 2010 7:35 pm

Ktoś kto zbezcześcił kształt explorera i wymyślił takie "coś" jak ta cała futura powinien się smażyć w piekle...
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Celsus

Celsus


Liczba postów : 7
Age : 27
Registration date : 06/07/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyNie Sie 01, 2010 5:06 pm

Issues napisał:
Ktoś kto zbezcześcił kształt explorera i wymyślił takie "coś" jak ta cała futura powinien się smażyć w piekle...
Czy to miało mieć związek z Ltd Ex 50?
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyNie Sie 22, 2010 10:08 pm

Ja tam teraz będę miał ostatni rok pierwszego stopnia szokły muzycznej w klasie fortepianu a co do sprzętu mam stara Legnicę
Powrót do góry Go down
kondi885




Liczba postów : 13
Age : 27
Registration date : 05/09/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyPon Wrz 06, 2010 1:26 pm

Witam gram niedługo więc niema co dużo wwalać kasy w sprzęta Very Happy

Moja gitarka

https://2img.net/r/ihimizer/img835/7735/34102826.jpg
http://newdeal.home.pl/el/18.jpg

A oto piecyk 35 Very Happy

http://newdeal.home.pl/gx30/5.jpg
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySro Wrz 08, 2010 9:24 am

Celsus napisał:

Czy to miało mieć związek z Ltd Ex 50?

Nie, ten ltd jest spoko, chodziło mi o model który podał Paweł \m/
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySro Paź 13, 2010 7:23 pm

mam jużdo kolekcji klasyka. Z tego co jest na pudle napisane to nazywa się Concerter Very Happy
Powrót do góry Go down
Celsus

Celsus


Liczba postów : 7
Age : 27
Registration date : 06/07/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Epi 58 goth   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyPią Paź 15, 2010 7:23 pm

Wczoraj sobie nabyłem drogą kupna Epiphone'a 1958 Goth Explorer. Gitarka super, na przesterze miodzio na czystym też nie najgorzej wygodnie leży w łapie... Jednym słowem: cudo.
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySob Paź 16, 2010 9:45 am

za ile ,gdzie? Jaki masz piecyk i ile kosztowal?Very Happy
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySob Paź 16, 2010 11:11 am

No z tego co słyszałem to niezła gitarka tylko szkoda że w żadnym sklepie w mojej okolicy jej niema bo z chęcią bym pograł sobie na tej gitarce ale w tygodniu może pójdę do muzycznego i zobaczę może już jest a jak nadal nie będzie to przynajmniej na gibolu v pogram Twisted Evil

ps Jeśli chodzi o future to jest to oryginalny kształt explorera ,który został zmieniony przed wypuszczeniem go na rynek.Źrudło http://pl.wikipedia.org/wiki/Gibson_Explorer + foto http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.rumbleseatmusic.com/images/full%2520size%25201033w/GibsonFuturaReplica.jpg&imgrefurl=http://www.rumbleseatmusic.com/guitar%2520pic%2520pages/GibsonFuturaReplicaKorina.html&usg=__gFeMfPo_NHbesRoQ8fze1OdgUVU=&h=407&w=1033&sz=553&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=9U8dZdOhZJZeHM:&tbnh=79&tbnw=201&prev=/images%3Fq%3Dgibson%2BFutura%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1440%26bih%3D749%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=546&vpy=113&dur=4&hovh=141&hovw=358&tx=155&ty=88&ei=C4q5TJTWGY-BswaukYzYDQ&oei=4Ym5TJ-ZAYvEswbs4q2wDQ&esq=4&page=1&ndsp=34&ved=1t:429,r:4,s:0
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.guitarcrazy.com.au/images/Inventory/Guitars/Gibson/Other_Electric/Futura_new.jpg&imgrefurl=http://www.mylespaul.com/forums/gibson-les-pauls/20511-korina-tribute-lp-brave.html&usg=__13xa9JMAj19o4KLPqf8uExbisiA=&h=425&w=192&sz=24&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=pcY13o4vGLwHiM:&tbnh=153&tbnw=68&prev=/images%3Fq%3Dgibson%2BFutura%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1440%26bih%3D749%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=461&ei=C4q5TJTWGY-BswaukYzYDQ&oei=4Ym5TJ-ZAYvEswbs4q2wDQ&esq=4&page=1&ndsp=34&ved=1t:429,r:1,s:0&tx=41&ty=101
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyNie Paź 24, 2010 8:48 am

Niedawno kupiłem bass, Yamaha RBX 374. Osprzęt do tego to wzmacniacz Eltron 100 (120 watt), kolumy ZG 60/2 (120 watt), mam zamiar kupić od znajomego kostkę Line6 Uber Metal.
Powrót do góry Go down
Damian 2525

Damian 2525


Liczba postów : 160
Age : 28
Location : taka miejscowość koło Grudziądza
Registration date : 09/08/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyNie Paź 24, 2010 9:41 am

mam szansę kupić Sky Way'a (chyba TB 605) za 100zł. Ma podobno małe uszkodzenia z przystawkami, ale można polutować. Nie wiem czy się opłaca. Co wy na to?
Powrót do góry Go down
Celsus

Celsus


Liczba postów : 7
Age : 27
Registration date : 06/07/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptyNie Paź 24, 2010 8:32 pm

Phanto\M/ napisał:
za ile ,gdzie? Jaki masz piecyk i ile kosztowal?Very Happy
Za 1599 PLN-ów w rock'n'rollu przy przystanku Metro Politechnika. A piecyk to Jakiś tani "Vision" za 169,-
Powrót do góry Go down
Maciek

Maciek


Liczba postów : 59
Age : 31
Location : Proślice
Registration date : 17/06/2008

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySro Lut 09, 2011 9:28 pm

mój sprzęt to:

ESP explorer taki sam jak Jamesa
IBANEZ s 470

jeszcze jedna basowa

http://profile.ultimate-guitar.com/Willie+Chains/pictures/gear/198637/
Powrót do góry Go down
Thorn Within

Thorn Within


Liczba postów : 297
Age : 29
Location : koszalin
Registration date : 20/01/2010

Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 EmptySro Lut 09, 2011 9:39 pm

Maciek napisał:
ESP explorer taki sam jak Jamesa

Mógł byś sprecyzować jaki model i dać jakieś foty?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane   Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Instrumenty Mety

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Wasze instrumenty, sprzęt i wszystko co z tym związane-
Skocz do: