Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Witam, Cześć i Czołem!!

Go down 
+21
Seb@
Lilith Rose
umbro666
Natalia
josie
Sulak fan
James'Girl
rad's
nefaria
Djura
splitter
taternik
Piotrek
Trzeszcz
gliner
Olaf
Kuba
Artur
Issues
Igor
ashley1512
25 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptySro Sie 20, 2008 11:36 am

Hej.
Jestem tutaj nowa więc chciałabym się przedstawić i przywitac itd. lol!
tak więc: Jestem Kinga i mam 13 lat. Musze podziekowac mojemu starszemu bratu, bo bez niego nie byłoby mnie tutaj z wami.
To on mi puścił Nothing Else Matters jakieś 2 lata temu a fanka Mety jestem od 1,5 roku.
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptySro Sie 20, 2008 5:37 pm

Przybij piątkę, baw się dobrze, ROCK ON \m/, pogój, headbanguj, growluj, rzygaj, upij się do nieprzytomności i jeszcze raz dobrze sie baw!

Witaj w Metal Familii mam nadzieję, że Don Artur niedługo Cię przywita z należnymi honorami Smile
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptySro Sie 20, 2008 9:52 pm

Witaj na pokładzie cheers
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptySro Sie 20, 2008 10:03 pm

...rzekł człowiek który objawił nam się tu miech temu Wink
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptySro Sie 20, 2008 10:07 pm

Hmmm... Powiedzmy ze bylem zajęty :p
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptySro Sie 20, 2008 10:09 pm

Okej Smile Ja się nie skarżę Smile
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyCzw Sie 21, 2008 1:16 am

Siema Kinga. Witam serdecznie na naszym wspólnym forum. Przywitali Cię już Igor i Issues, wyluzowani kumple którzy są z nami już pół roku. Wal śmiało co myślisz o kawałkach Metalliki i czuj się jak u siebie. Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Kuba

Kuba


Liczba postów : 283
Age : 30
Location : Kłodzko
Registration date : 25/03/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyCzw Sie 21, 2008 12:33 pm

I Witam Cie równiez ja, w opini wielu humorystyczna strona tego forum... Laughing chociaz sensownego od czasu do czasu powiem Wink
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyCzw Sie 21, 2008 4:18 pm

dzięki za tak miłe przyjecie ^^
Igor z Twojej propozycji o rzyganiu chyba nie skorzystam ;] ale obiecuje ze będę sie dobrze bawiła
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyCzw Sie 21, 2008 5:41 pm

No i piona! Polej! A nie Ty jeszcze nie pijesz...no chyba, że pijesz Smile
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyCzw Sie 21, 2008 5:43 pm

Hehe, jak nie pijesz to my Cie nauczymy Twisted Evil

lol!
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyCzw Sie 21, 2008 5:48 pm

No to chyba sama sobie nie poradzę...
wio do Krakowa
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyCzw Sie 21, 2008 7:06 pm

Ja również witam Kingę i siebie bo dawno mnie tu nie było Cool Ahoj załogo! Nowa płyta za 3 tygodnie <3
Powrót do góry Go down
gliner




Liczba postów : 4
Registration date : 21/08/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyCzw Sie 21, 2008 8:47 pm

siemanderrrro wszystkim w sumie obczajam ta stronke od kilku tygodni ale tak naprawde dopiero teraz mialem okazje przysiac Smile

jestem gliner i witam wszystkich fanow najbardziej odjechanego zespolu wszystkich pokolen i czasow

BIG pozdro 4 ALL FANS
Powrót do góry Go down
Trzeszcz

Trzeszcz


Liczba postów : 93
Age : 34
Location : Inowrocław (kuj-pom)
Registration date : 16/08/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyCzw Sie 21, 2008 9:01 pm

po swojemu:

...and PEACE for All xD
Powrót do góry Go down
ashley1512

ashley1512


Liczba postów : 55
Location : Kraków
Registration date : 20/08/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyPią Sie 22, 2008 7:49 pm

no i wymiatasz ^^
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyNie Sie 24, 2008 5:14 pm

No i ja się przyłączam do powitania nowej metallicznej siostry Very Happy
Powrót do góry Go down
taternik

taternik


Liczba postów : 59
Age : 50
Location : Krzyż Wielkopolski
Registration date : 15/05/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyPon Sie 25, 2008 9:19 pm

Ja również witam nowych członków naszej grupy.
Powrót do góry Go down
splitter




Liczba postów : 9
Age : 52
Location : PL
Registration date : 04/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyWto Paź 07, 2008 7:06 pm

Witam Wszystkich! Podłączyłem się pod istniejący już temat aby nie zaśmiecać forum. Jestem tu nowy, ale podoba mi się to miejsce i często tu zaglądam. Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego odbioru Smile
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptySro Paź 08, 2008 2:00 am

Witam Splitter serdecznie i czuj się jak u siebie. Ciekawy jestem Twoich opini.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptySro Paź 08, 2008 5:27 pm

Witam wszystkich fanów największego zespołu na świecie. Jestem Dorota, mam 15 lat, a Metalliki słucham od roku chociaż miałam z nią styczność od kołyski za sprawą taty,któremu w końcu udało się zarazić mnie pasją za co chcę mu z tego miejsca serdecznie podziękować. Wink
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptySro Paź 08, 2008 5:29 pm

Salve maggot że tak powiem Wink
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptySro Paź 08, 2008 7:51 pm

no witamy witamy Twisted Evil
jak miło, że nasza mała rodzina zaczyna się powiększać Laughing myślę, że można by zorganizować jakąś libację... tzn. integracje oczywiście. ze swojej strony zapraszam do Torunia gdzie obecnie przebywam Smile
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptySob Paź 11, 2008 9:35 am

Również witam wszystkich nowych w naszej braci Twisted Evil Liczymy na miłą i owocną współpracę Laughing A póki co Hell Yeah for all \m/
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptySob Paź 11, 2008 5:24 pm

Nasze Metalliczna rodzinka się powiększa i oto chodzi Very Happy Ja również zachęcam do udzielania się na forum Hell YEAH! Very Happy
Powrót do góry Go down
rad's

rad's


Liczba postów : 22
Registration date : 18/12/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyCzw Gru 18, 2008 5:32 pm

I am Rad's

Moja przygoda z forum się dopiero zaczęła co nie oznacza, że Metallica jest dla mnie nowością jeśli chodzi o datę poznania. Nowością może być każda część nowopoznana i związana z Metallicą.

no to \m/ ludzie
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyPią Gru 19, 2008 6:32 am

Dobry Smile Czego słuchasz prócz Metallicy? ;]
Powrót do góry Go down
rad's

rad's


Liczba postów : 22
Registration date : 18/12/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptySob Gru 20, 2008 3:54 pm

zaczynając od dobrego rocka po ciężkie oblicza metalu Wink krótko mówiąc
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptySob Gru 20, 2008 4:21 pm

Szczegóły pewnie wyjdą w praniu Razz
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyCzw Sty 15, 2009 9:31 pm

Witam wszystkich serdecznie! Very Happy
Jestem James'Girl, to mój pierwszy post na tym forum. Bardzo podoba mi się ta strona.
Coś o mnie?
Jestem od wielu lat ogromną fanką Metalliki. Kocham ich cała twórczość od Kill'em All po Death Magnetic. Nie mam swojej ulubionej płyty Metalliki. Jak można domyśleć się po moim nick'u moim idolem jest James. Cool
Może na początek starczy, bo pewnie nie raz zanudzę was swoimi długimi wypowiedziami. Wink
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyPią Sty 16, 2009 3:52 am

Witam serdecznie nową koleżankę a zarazem wielką fankę naszego wielkiego Zespołu. Cieszę się niezmiernie że do nas wpadłaś i mam ogromną nadzieję że zagościsz na forum jak najdłużej. Oczywiście Twoje posty nie będą dla mnie wielką nowością bo "znam" Cię już bardzo długo, tylko z innych źródeł. Już nie mogę się doczekać dyskusji.

Witam Cię serdecznie w imieniu wszystkich.

Jeszcze tylko dodam że uwielbiam Lublin. Byłem tam wielokrotnie.

Pozdrawiam wszystkich na forum.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyPią Sty 16, 2009 7:03 am

Cała przyjemność po mojej stronie. Very Happy
Przeglądałam forum i zauważyłam, że dużo tu wielkich fanów Metalliki, więc ja również mam nadzieję, że będę tu częstym gościem.

Miło mi, że znasz i lubisz Lublin. Ja również lubię swoje miasto. Very Happy

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyPią Sty 16, 2009 9:16 am

I Ja również witam nową koleżankę na Naszym Metallicznym forum albo po prostu : Witaj Metalliczna siostra Hell YEAH!! Very Happy Wszyscy tutaj jesteśmy jedną wielką (rozrastającą się) metalliczną rodzinką w końcu Wink Mamy nadzieje że będziesz często udzielała się na forum, że uraczysz Nas swoimi opowieściami o Naszej Metallice Very Happy
P.S. Arturo, dawno nie czytałem Twoich wiadomości, aż się normalnie stęskniłem Met Brachu hehe Very Happy Mam nadzieje że u Ciebie wszystko OK ? Wink
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyPią Sty 16, 2009 6:14 pm

Dzięki Piotrek (bracie metalliczny) za miłe przyjęcie do metallicznej rodzinki. Very Happy
Fajnie pogadać z ludźmi, z którymi ma się wspólną pasję, a Metallica jest moją olbrzymią pasją. Mam nadzieję, że nie zanudzę was, bo jak złapię wenę do pisania o Metallice, to potrafię napisać kilometry tekstu. Wink Laughing
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyPią Sty 16, 2009 9:27 pm

Nie krępuj się Smile
W końcu od tego jest to forum.
Wydaje mi się,że kojarzę Cię z forum na overkill.pl czy mam rację?
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyPią Sty 16, 2009 9:30 pm

Witam Djura!
Dobrze mnie kojarzysz. Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyPią Sty 16, 2009 9:56 pm

James'Girl napisał:
Dzięki Piotrek (bracie metalliczny) za miłe przyjęcie do metallicznej rodzinki. Very Happy
Proszę bardzo, cała przyjemność po mojej stronie Wink Very Happy I prosimy o to nawijanie o Metallice Very Happy Moja koleżanka kiedyś tak mi powtarzała "Niech nikt nie zaczyna z Piotrkiem tematu Metalliki bo to już będzie koniec, zagada na śmierć" hehe - tak mi się przypomniało apropo's Twoich słów Wink
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyPią Sty 16, 2009 10:04 pm

Piotrek napisał:
Moja koleżanka kiedyś tak mi powtarzała "Niech nikt nie zaczyna z Piotrkiem tematu Metalliki bo to już będzie koniec, zagada na śmierć"

Moi znajomi mówią dokładnie to samo. lol!
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyPią Sty 16, 2009 10:18 pm

Większość moich znajomych nawet nie wie co to Metallica. Tylko z tatą albo forumowiczami mogę o tym pogadać,choć niektórych próbowałam uświadamiać xD
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! EmptyPią Sty 16, 2009 10:50 pm

Większośc moich znajomych wie co to jest Metallica przede wszystkim ode mnie. Laughing
Kilku osobom "zaszczepiłam" Metallikę, ale niestety większość uważa, że muzyka Metalliki jest dla nich zbyt mocna.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Witam, Cześć i Czołem!! Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! Empty

Powrót do góry Go down
 
Witam, Cześć i Czołem!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Najlepszy koncert Metallicy
» Witam
» witam

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: