Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Witam, Cześć i Czołem!!

Go down 
+21
Seb@
Lilith Rose
umbro666
Natalia
josie
Sulak fan
James'Girl
rad's
nefaria
Djura
splitter
taternik
Piotrek
Trzeszcz
gliner
Olaf
Kuba
Artur
Issues
Igor
ashley1512
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyPią Sty 16, 2009 10:59 pm

No proszę jakie miłe przywitanie. Na całe szczęście mamy grupę z którą możemy sobie pogawędzić o swojej ukochanej muzyce. Kurde ja jeszcze dziesięć dni i będę na koncercie. Oczywiście napisałbym swoją recenzję ale nie mam tego talentu co Lilith. Dzięki Piotrze, u mnie wszystko git. Tylko z czasem troszkę cienko.

Widzisz James'Girl, mówiłem Ci że tu sami fanatycy hehehehe.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyPią Sty 16, 2009 11:43 pm

No tak! Mówiłeś. Smile
To fajnie, że tu tylu fanatyków, nie będę czuła się wyalienowana. Very Happy
A przywitanie rzeczywiście bardzo miłe i jest mi bardzo miło, że że tak miło zostałam przywitana. Very Happy

Och! Nie dziwię Ci się, że liczysz dni!
Jakbym chciała pójść na koncert Metalliki! Od marca minęło tyle czasu! Już się za nimi stęskniłam. Sad Wink
A co do twojej recenzji z koncertu, to mam nadzieję, że jednak choć trochę napiszesz nam jak tam było.
My nie będziemy mogli być swoim ciałem na tym koncercie, ale myślę, że (nie tylko ja) będziemy tam duchem.
A jeśli spróbujesz opisać koncert, to choć przez chwilę będziemy się mogli poczuć tak jakbyśmy na nim byli.
Smile
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySob Sty 17, 2009 10:21 am

No i widzę że dyskusja dalej się rozwija, oto chodzi Hell YEAH! Very Happy
No Ja myślę Arturo że jednak napiszesz Nam kilka słów po koncercie, może to nie będzie taka relacja jak Agatki ale na pewno dasz radę Wink
Powrót do góry Go down
Sulak fan

Sulak fan


Liczba postów : 11
Age : 27
Location : Grudziądz
Registration date : 20/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: New   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyPią Sty 23, 2009 5:42 pm

Siemka. Też jestem "świeży". O Metallice dowiedziałem się od kumpla. Najbardziej lubię All within my hands i The Unforgiven I. Forum jest zarąbiste Very Happy . To chyba najlepsze forum i najlepsi fani w całym necie! Ta stronka rządzi king .
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyPią Sty 23, 2009 7:01 pm

Dziękujemy za pochwały i witamy Cię na forum Smile
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyPią Sty 23, 2009 8:44 pm

No no, Nasza Metalliczna rodzinka się powiększa jak widzę Very Happy Witamy kolejnego metallicznego brata na Naszym forum i zachęcamy do czynnego udzielania się Hell YEAH!! Wink Twisted Evil
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySob Sty 24, 2009 9:09 pm

Witamy serdecznie!
Smile Smile Smile
Powrót do góry Go down
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySob Sty 24, 2009 9:32 pm

Witamy w naszych Metallicznych progach Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Sulak fan

Sulak fan


Liczba postów : 11
Age : 27
Location : Grudziądz
Registration date : 20/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Podziękowania   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyNie Sty 25, 2009 11:48 am

Dzięki za tak gorące powitanie. Thank you very much.
Im dłużej jestem na tej stronie ( nie tylko na forum) tym bardziej mi się ona podoba.
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyNie Sty 25, 2009 7:41 pm

I prawidłowo. Tak trzymać Smile
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySro Sty 28, 2009 10:39 pm

witam się ponownie ze wszystkimi - josie,fanka Metalliki od kilku dobrych lat i zapalona woodstockowiczka ;>
muszę się przyznać, że trafiłam na to forum poprzez wpisanie w google "ballady Metalliki" Very Happy
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 3:40 am

Witam kolejnych, zapalonych fanów Mety. Widzę że do grona fanów dołączają coraz młodsi przedstawiciele. Cieszę się niezmiernie że nasze grono się rozrasta. Życzę miłej wymiany zdań i poglądów.

Co do koncertu na którym byłem 26 stycznia powiem że do dzisiaj nie mogę "zejść" na ziemię.

Na pierwszy ogień weszli The Sword - młode siuśki na których nikt nie zwrócił uwagi.

Później Machine Head, no to już inna gadka i inna historia. Kolesie pięknie młócą i scena do nich wyraźnie pasuje. Bardzo mi się podobało i dodam że umiejętności perkusisty wywaliły mnie w kosmos.

Potem pół godziny czekania w napięciu, ciemność i Metallica wbiegła na scene. Jazda na maxa, ponad 2h jazdy na maxa. Zaskoczyli mnie z jaką mocą rozwalali scene, chociaż nie powinienem być zaskoczony. Nareszcie patrzyłem na nich i słuchałem z odległości nie większej niż 20 metrów.

Oczywiście nie opiszę wszystkiego jak Lilith bo nie mam takiego talentu.

Dodam że ludziska się zjechały chyba ze wszystkich stanów. Na autostradzie ciągle ktoś się pytał czy jadę na koncert i czy może jechać za mną bo nie wie gdzie jest Allstate Arena. Atmosfera wydarzenia była niesamowita.

Domyślałem się że ludzie kochają Metallikę ale nie sądziłem ze aż tak.

Powiem Wam że zagrali moją wymarzoną setlistę, zabrakło tylko mojego ukochanego Fade To Black. A jak zaczął się "One" myślałem że mi serce wyskoczy, myślałem że padne tam i nie wstanę.

Koleje moje marzenie się spełniło. Na koniec z parkingu wyjeżdżałem ponad godzine ale nigdzie się nie spieszyłem.
Po powrocie nie mogłem mówić bo straciłem głos od darcia gumiora.
Napiszę Wam więcej jak ochłonę.

Pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:13 am

Z tego co piszesz to kurde, koncert był "zajedwakurwabisty" ale to w sumie jak każdy koncert Metalliki Hell YEAH!! Twisted Evil No ale skoro zaczęli koncert od "One" to już jest lekkie zdziwko Shocked No ale Metallica lubi zaskakiwać Nas w końcu Wink Mam nadzieje Met Bracie że udało Ci się jakieś zdjęcia, względnie filmy zrobić/nagrać Very Happy
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:45 am

Piotrek - Artur napisał, że jak zaczęło się One a nie że koncert zaczął się od One Laughing Meta teraz zaczyna od That Was Just Your Life z tego co wiem i z tego co widzę na Live Metallica.com ;]
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 3:02 pm

Artur! Zazdroszczę ci jak cholera tego koncertu!!!!!!!!!
A zarazem cieszę się, że jesteś zadowolony. Smile
Wiadomo, że nie mogło być inaczej! Cool Przecież to Meta, a jej koncerty zawsze kopią tyłek!

Ja też uwielbiam Fade To Black i byłam trochę zawiedziona, gdy nie zagrali go w Chorzowie. Niemniej jednak koncert był taki cudowny, że szybko wybaczyłam Wink chłopakom brak FTB. Very Happy

Zrobiłeś jakieś zdjęcia?
Czekamy na dokładniejszą relację i fotki! Smile
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 4:20 pm

Igor napisał:
Piotrek - Artur napisał, że jak zaczęło się One a nie że koncert zaczął się od One Laughing
O kurde ale lol! No cóż, tak to jest jak się nie miało okularów na sobie podczas czytania wiadomości Artura i się źle przeczytało to co zostało napisane Razz
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 5:51 pm

Zazdroszczę,zazdroszczę,zazdroszczę i nikt nie wytłumaczy mi,że nie wolno bo zazdrość jest zła. Niesamowicie chciałabym pojechać na jakikolwiek koncert Metalliki,ale ogranicza mnie niestety plan ich trasy koncertowej bo nigdzie poza Polskę nie mam szans jechać. Pozostaje mi czekać aż zawitają do nas Sad
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:54 pm

baaaaaaaaardzo zazdroszczę koncertu, bardzo bardzo bardzo
marzy mi się też wybrać na taki... i się wybiorę! Wink
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 4:45 am

Zobaczcie Łobuzy jak się zaczynał koncert.

https://www.youtube.com/watch?v=Kp-oJANpVWg&feature=related

Na Youtube jest już dużo filmików z tego koncertu. Wpiszcie tylko datę 26.01.2009.

Zobaczcie jeszcze opuszczające się światła na Creeping Death.

https://www.youtube.com/watch?v=cnAgXsaHdiM&NR=1

...i mój "One"

https://www.youtube.com/watch?v=n_cN8VdJ8Mw&feature=related
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 8:34 am

Sad Chyba bym dostał palpitacji serca na TWJYL i to by było moje życie... Sad Ale umarłbym z TAAAKIM bananem na twarzy Very Happy

Niesamowity koncert, Artur jesteś wielkim szczęściarzem Smile Tu jest link do filmiku z Metallica.com >> http://www.metallica.com/videoplayer/mediaplayer.asp?Media_Type=FLV&url=rtmp://cp57092.edgefcs.net/ondemand/flvstreams/metallica_com/2009/tour/01jan26_Chicago.flv&title=Jan+26%2C+2009+-+Chicago&desc=Meet+and+Greet%2C+Huddle%2C+and+Cyanide
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 11:36 am

Dzięki Artur za linki!

Och!!!!
Jeszcze bardziej ci zadroszczę!!

Jak ja bym chciała tam być! Jednak co Metallica, to Metallica. Oni są wspaniali! Najlepsi! Brak słów! Cool

One - cudowne! Zawsze mnie ten utwór wzruszał.
A te ruchome trumienki też dają niezłe efekty. Smile
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 3:45 pm

Przyłączam się do powyższych opinii, niesamowity koncert, filmiki oraz relacja Artura dają Nam jeszcze bardziej zajedwakurwabiste Metalliczne Show Hell YEAH!! Twisted Evil Co prawda te "cienkie światła" mi sie nie podobają bo kojarzą mi sie z jakąś klubową techno imprezą ale...wszystko pięknie współgrało i oto chodzi Very Happy A wykonanie "One" wraz z tymi wszystkimi efektami dało jeszcze bardziej zajebistą piosenkę i oto chodzi Cool Thrash'em all Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 5:08 pm

Przyjacielu te cienkie światła to były zarąbiste lasery. Musiałbyś je zobaczyć na żywca. Na filmie od Igora je ładnie widać.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 5:41 pm

Artur napisał:
Przyjacielu te cienkie światła to były zarąbiste lasery. Musiałbyś je zobaczyć na żywca.
Hehe, dokładnie, tego słowa mi brakowało: LASERY Cool No ale domyślam sie że musiało to super wyglądać NA ŻYWO Wink
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 8:52 pm

Na tym filmiku z Metallica.com na początku Life świetnie słychać WYMIATAJĄCY bas a potem troche lepiej trzeszczącą gitarę Hetfielda. Obczajcie ;D No i kozacko wykonane Cyanide, które po 1650006154 przesłuchaniach Death Magnetic jest moim zdaniem najsłabszym punktem tego albumu. Nie wiem czemu. Po prostu mi nie leży jakoś Razz
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyPią Sty 30, 2009 10:37 pm

Wg mnie również "Cyanide" jest najsłabszą piosenką na Death Magnetic...dlatego Metallica zagrało go jako pierwszą piosenkę z nowej płyty poprzedzając wydanie albumu Wink
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySob Sty 31, 2009 7:50 am

No jeżeli "Cyanide" jest "słabą" piosenką to ja chce więcej takich "słabych numerów''.
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySob Sty 31, 2009 10:44 am

Widzę,że nie tylko ja mam odmienne zdanie na temat Cyanide, od początku coś mi w niej nie pasuje Razz
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySob Sty 31, 2009 12:00 pm

Kozacki refren z mniej kozackimi i dziwnie wykonanymi zwrotkami. Razz
Powrót do góry Go down
josie




Liczba postów : 121
Age : 33
Registration date : 27/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySob Sty 31, 2009 3:56 pm

Olaf napisał:
No jeżeli "Cyanide" jest "słabą" piosenką to ja chce więcej takich "słabych numerów''.
+1

dla mnie Cyanide jest genialne, takie troszkę inne, ale zarazem "metallikowe" i w ogóle git Wink
Powrót do góry Go down
Olaf

Olaf


Liczba postów : 745
Age : 36
Location : Żnin
Registration date : 28/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySob Sty 31, 2009 6:28 pm

Mi klimatem podchodzi pod fuzje czasów RTL i czarnego albumu Smile Bo i jest podwójna szybka perkusja,a zarazem riffy z czarnego krążka. Czyli wszystko co powinno być.
Powrót do góry Go down
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyPon Lut 02, 2009 6:37 pm

Kochani jak już się rozgadaliśmy o Cyanide to zapraszam wszystkich do przejscia do innego miejsca na tym forum. Very Happy Ale przyznaję że to moja wina ponieważ zacząłem opowiadać o mojej wyprawie na koncert. Neutral
Pozdrowionka dla wszystkich.
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptyWto Lut 03, 2009 10:15 am

Artur napisał:
Kochani jak już się rozgadaliśmy o Cyanide to zapraszam wszystkich do przejscia do innego miejsca na tym forum
Właśnie o tym miałem już dawno temu napisać ale się "towarzycho rozgadało że hoho" Wink No ale to też moja wina bo jak na moderatora powinienem na to baczniejszą uwagę zwracać
Embarassed A więc wszystkich chcących rozmowy o piosence "Cyanide" zapraszam ponownie tutaj https://metallicaart.forumpolish.com/metallica-f1/cyanide-d-t140.htm
Powrót do góry Go down
Natalia




Liczba postów : 24
Registration date : 26/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySro Lut 04, 2009 5:17 pm

Witam wszytskich Smile

Jestem nowa, dlatego chcę się przedstwic i z Wami przywitać. Więc tak...Nazywam się Natalia, mam 16 lat. Ogólnie słucham rocka, ale Matallica szczególnie przypadła mi do gustu. Mam nadzieje, że będzie mi tu z Wami dobrze Very Happy
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySro Lut 04, 2009 5:43 pm

Fuck yeah! Metallirodzina doczekała się kolejnej córki Smile Witaj!
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySro Lut 04, 2009 6:25 pm

Ja jestem bardzo spostrzegawczy i zaobserwowałem narastającą ilość "Metallicznych Pań-sióstr" na Naszym metallicznym forum, no no, tak trzymać Hell YEAH!/Fuck YEAH! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySro Lut 04, 2009 6:40 pm

Piotrek napisał:
Ja jestem bardzo spostrzegawczy i zaobserwowałem narastającą ilość "Metallicznych Pań-sióstr" na Naszym metallicznym forum, no no, tak trzymać Hell YEAH!/Fuck YEAH! Twisted Evil

Piotrek
Dziewczyny po prostu kochają Metallikę!!! Very Happy

Za wszystko! Twisted Evil

Natalia
Witamy serdecznie!! Smile
Powrót do góry Go down
Natalia




Liczba postów : 24
Registration date : 26/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySro Lut 04, 2009 8:02 pm

Tak, tak, dziewczyny kochają Metallice Very Happy
I nie rozumniem osób, które uważają, że to zespół nie dla dziewczyn. Niestety często się z takimi opiniami spotykam.
Ale po co sobie zawracać głowe takimi ludźmi.

A i dzięki za powitanie Smile
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySro Lut 04, 2009 8:18 pm

To ja też dołączam spóźnione powitanie Smile
Nigdy nie miałam problemu z tym czy zespół jest dla facetów czy kobiet,muzyka jest ponad podziałami xD
Powrót do góry Go down
Natalia




Liczba postów : 24
Registration date : 26/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 EmptySro Lut 04, 2009 8:29 pm

Dzięki Smile

Też jestem takiego zdania, ale wiesz jacy są ludzie...
A poza tym większość moich "znajomych" słucha hip-hopu, techno i trudno im zrozumieć, jak takiej dziewczynce moga podobać tacy panowie...
Ale mnie to jakoś nie rusza i nie zmienie swoich upodobań Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Witam, Cześć i Czołem!!
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Najlepszy koncert Metallicy
» Witam
» witam

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: