Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Witam, Cześć i Czołem!!

Go down 
+21
Seb@
Lilith Rose
umbro666
Natalia
josie
Sulak fan
James'Girl
rad's
nefaria
Djura
splitter
taternik
Piotrek
Trzeszcz
gliner
Olaf
Kuba
Artur
Issues
Igor
ashley1512
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySro Lut 04, 2009 8:31 pm

Moich też,ale na szczęście są też tacy,którzy lubią cięższe brzmienia. A zanm też parę dziewczyn, które uważają że jeżeli wokalista nie jest superprzystojny to cały zespół jest do dupy....
Powrót do góry Go down
Natalia




Liczba postów : 24
Registration date : 26/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySro Lut 04, 2009 8:34 pm

Skąd ja to znam...

Jednak mimo wszystko uwielbiam takich brzydali xD
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySro Lut 04, 2009 8:44 pm

A ja uważam,że pomimo lekkich niedostatków urody mają pewien urok...
Zresztą zespół nie musi być piękny aby był dobry Smile
Powrót do góry Go down
Natalia




Liczba postów : 24
Registration date : 26/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySro Lut 04, 2009 8:55 pm

Przy ich graniu wygląd nie rzuca się w oczy, wręcz wydają się hm... bardziej atrakcyjni, no może troszkę przesadziłam Very Happy
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySro Lut 04, 2009 9:16 pm

Jakby nie patrzeć mają po 45-46 lat i sporo za sobą.Wielu facetów na takim etapie to już tylko piwko,brzuszek i łysinka Smile
A chłopcy wyglądają nieźle,czas i m nawet posłużył bo jak się patrzy na ich zdjęcia z początku to śmiech bierze
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySro Lut 04, 2009 9:20 pm

Ja tam nigdy nie myślałem o wokalistach w kategoriach przystojny/obleśny xd ... nie wiem czemu. Ale mi to nigdy na myśl nie przyszło ;]
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySro Lut 04, 2009 9:40 pm

Hmmm,zastanówmy się.... Może dlatego że jesteś facetem i przypuszczam że raczej nie interesuje Cię uroda innych facetów?
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySro Lut 04, 2009 10:21 pm

Tak tak to może być powód Razz
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 2:06 pm

Oooo! Widzę, że temat zahaczył o urodę panów z Metalliki. Cool

Cóż! Oczywiście dla panów na forum może być on obcy i nudny, ale dla pań już o wiele bardziej interesujący. Laughing

Oczywiście nigdy nie uważałam, że uroda muzyków może przesądzić o tym, czy muzyka mi się podoba czy też nie, bo to absurd.Evil or Very Mad
Jeśli by tak do tego podchodzić, to nigdy nie słuchałabym Black Sabbath, czy Led Zeppelin, bo ani Ozzy, ani Plant nigdy nie byli moimi faworytami, co do urody męskiej - a bardzo lubię muzykę tych zespołów.

Jednak jeśli chodzi o chłopaków z Metalliki, to przyznam, że panowie są moim zdaniem całkiem, całkiem przystojni. Smile
Oczywiście nigdy nie można ich było nazwać (może poza Kirkiem swego czasu) ślicznymi chłopcami, ale nie o to chodzi. Moim zdaniem mężczyzna nie musi być piękny, musi być przystojny i męski. A w Metallice szczególnie James (nie bez kozery mam taki nick jaki mam Embarassed ) jest niezwykle męski.

Ale swoją drogą to wszystko rzacz gustu.

Niektóre dziewczyny nie potrafią zrozumieć, co się nam podoba w wydziaranych, długowłosych (nie tylko długowłosych) chłopakach z grających metal. Shocked

A ja nie potrafię zrozumieć, co się może podobać w chłopakach ubranych w spodnie z krokiem w kolanach śpiewających hh czy Dj-ów techno w odcisłych odblaskowych koszulkach, a tym bardziej gładziutkich, zniewieściałych gogusiach z boysbandów. Shocked affraid

Jednak z gustami jak z ...siedzeniem - każdy ma własne! Laughing
Powrót do góry Go down
Natalia




Liczba postów : 24
Registration date : 26/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 2:43 pm

Masz racje, rzecz gustu.
Jedym podoba sie to, a innym tamto...

Dla mnie osobiście większą przyjemnoscią jest sluchanie i oglanie ludzi, którzy robią coś z pasją, niż tylko dla kasy.

Większość dzisiajszych gwiazdek, które zarazbiają mnóstwo kasy i zbobywają wielką popularność, poza urodą nie ma nic do zaoferowania.
Zdaje sobie sprawe, że wiele zależy od urody, bo wygląd przyciąga uwage. Dlatego chłopcy wolą sobie popatrzeć na jakąś panienkę, która wystarczy, że ładnie kręci bioderkami i udaje, że śpiewa, a dziewczyny lecą na chłopczków z toną podkładu na buźce.

I wielka szkoda, tym bardziej, że wielu zdolnym ludziom nie udaje się odnieść sukcesu.
Ale nie wiele możemy z tym zrobić, tacy są ludzie.
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 2:59 pm

Natalia napisał:
Masz racje, rzecz gustu.
Jedym podoba sie to, a innym tamto...

Dla mnie osobiście większą przyjemnoscią jest sluchanie i oglanie ludzi, którzy robią coś z pasją, niż tylko dla kasy.

Większość dzisiajszych gwiazdek, które zarazbiają mnóstwo kasy i zbobywają wielką popularność, poza urodą nie ma nic do zaoferowania.
Zdaje sobie sprawe, że wiele zależy od urody, bo wygląd przyciąga uwage. Dlatego chłopcy wolą sobie popatrzeć na jakąś panienkę, która wystarczy, że ładnie kręci bioderkami i udaje, że śpiewa, a dziewczyny lecą na chłopczków z toną podkładu na buźce.

I wielka szkoda, tym bardziej, że wielu zdolnym ludziom nie udaje się odnieść sukcesu.
Ale nie wiele możemy z tym zrobić, tacy są ludzie.

Święta racja!

Niestety rzeczywiście dziś media promują chłam muzyczny w ładnym "opakowaniu" dziewczęcym lub chłopięcym. Evil or Very Mad

Miejmy nadzieję, że to jednak się zmieni. Smile
Powrót do góry Go down
Natalia




Liczba postów : 24
Registration date : 26/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 4:59 pm

No tak, warto mieć nadzieje Smile
Może w końcu ludzie przejrzą na oczy i docenią to, co dobre Very Happy
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 5:13 pm

Panowie z Metalliki może nie mają boysbandowej urody,ale pewnego uroku odmówić im nie można Smile Swego czasu byli wręcz przepaskudni, zwłaszcza James,który teraz wygląda całkiem,całkiem Smile Jeżeli już mówić o podobaniu się to pod względem prezencji chyba najbardziej podoba mi się Kirk pewnie ze względu na moje zamiłowanie do facetów z ciemnymi loczkami xD Czytałam niedawno na jednym z portali artykulik przy fotoreportażu z ogłoszenie nominacji Mety do Hall of Fame, ale zamiast pisać o muzyce,osiągnięciach itd. tytuł tekstu głosił: "Metallica - czas nieźle ich posunął" Myślałam,że na miejscu szlag mnie trafi, ciekawe jak według tego "dziennikarza" mają wyglądać ludzie,którzy od ponad ćwierć wieku występuja na scenie a oprócz tego ostro chlali przez kilka lat.

Kiedy zaczynałam słuchać ich muzyki,nie zwracałam uwagi na wygląd bo po prostu nie wiedziałam jak wyglądają.

Ps. Co sazicie o postaciach Metalliki z Guitar Hero?
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 5:48 pm

Lars i Rob najlepiej wyszli garfikom z Activision Laughing Jaymz wygląda jak niezły goryl po nieudanej operacji plasycznej a Kirk... jak nie Kirk XD
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 5:52 pm

Kirk taki jakiś pokraczny z mopem na głowie xD A James ma ręce grubsze od ud, i w ogóle jego części wyglądają jak przypasowywane z innych postaci. A to co z twarzą zrobili pozostawię bez komentarza,bo nie potrafię wymyślić odpowiedniego epitetu xD
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 5:56 pm

Djura napisał:
Ps. Co sazicie o postaciach Metalliki z Guitar Hero?
Tutaj jest odpowiedni temat do tego typu metallicznych rozmów Wink
https://metallicaart.forumpolish.com/guitar-hero-f4/guitar-hero-metallica-t101.htm
Powrót do góry Go down
James'Girl

James'Girl


Liczba postów : 69
Location : Lublin
Registration date : 15/01/2009

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 6:17 pm

No tak Laughing zgadzam się, że na początku lat 80 tych James nie był zbyt urodziwym chłopakiem, choć nie można mu zaprzeczyć, że uśmiech miał już wtedy rozbrajający.

Kirk nie był wówczas taki "paskudny" był całkiem miłym chłopaczkiem o prawie dziewczęcej urodzie. Wink

Gdzieś tak od 88-89 roku James stał się baaardzo przystojnym facetem - mogę powiedzieć, że trafił w mój ideał urody męskiej, w którym trwa do dziś, mimo upływu lat, kilku zmarszczek i siwej brody - po prostu nadal ma w sobie to COŚ, co przyciąga. Embarassed

A trzeba przyznać, że chłopaki i tak nieżle wyglądają jak na tyle lat "intensywnego" życia w trasach. Twisted Evil
Inni panowie w ich wieku cierpią na chorobę lusterkową, a ich najlepszym spotrem jest opróżnianie nastęnych puszek piwa i zmienianie kanałów TV. Laughing

Na durne artykuły nie trzeba zwracać uwagi. Wink


A postacie w GH są według mnie beznadziajne. Zrobili z nich mutantów, którymi można straszyć dzieci. Laughing Laughing
James - cienkie uda, nieproporcjonalnie do nich grube bicepsy, długie ręce (jak u małpy) prawie do kostek, dłonie jak łopaty, twarz mutanata-ludożercy o małych oczkach schowanych w przerośniętych kościach policzkowych i olbrzymich łukach brwiowych jak u człowieka pierwotnego. affraid
Kirk - cienkie nóżki, cienkie rączki, mop na głowie i wielki semicki nochal.
Lars - może najmniej go "zepsuli, ale ma taki troszkę nieprzyjemny wampirzy wyraz twarzy.
Rob - połamane, źle zrośnięte ręce, okropnie pogrubione kolana jakby pod spodenki włożył ochraniacze do gry w Futbool amerykański, może jego twarz najmniej na tym ucierpiała.


Sorry Moderatorze twój tekst się pokazał gdy pisałam swój!
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 6:48 pm

James'Girl napisał:
Sorry Moderatorze twój tekst się pokazał gdy pisałam swój!
Wybaczam Wink Ale droga została wskazana więc zapraszam do konkretnego tematu oczywiście Hell YEAH! Very Happy Thrash'em all Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyCzw Lut 05, 2009 6:49 pm

Dopiero niedawno dotarłam do zdjęć z czasów początków działalności i nie mogłam uwierzyć że te dzieciaczki to Metallica. James wyglądał kapitalnie w czasach '92 do '00, ale rozbrajający uśmiech i spojrzenie ma nadal xD
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyPon Lut 09, 2009 10:30 am

dawno mnie nie było więc chyba zacznę od kącika powitańRazz no to witam ponownie i mam nadzieję że już na stałe;)
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyPon Lut 09, 2009 8:09 pm

My też Cię witamy ponownie i mamy nadzieje że już Nas nie opuścisz a przynajmniej nie na jakiś długi czas Wink Hell YEAH!
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyPon Lut 09, 2009 9:39 pm

ja duchem was nigdy nie opuściłam tak po prawdzie:P
Powrót do góry Go down
umbro666

umbro666


Liczba postów : 32
Age : 32
Location : Kielce
Registration date : 08/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySob Lut 14, 2009 10:33 pm

Witam Very Happy

Jestem nowy i chce przywitać wszystkich fanów Metallici. Jestem Kuba mam 17 lat. Metallice znam właściwie od zawsze - mój starszy brat jej słuchał i mimo ze nie był wielkim fanem to nauczył mnie słuchać ,,dobrej" muzyki. Głębiej w temat Metallici i metalu zagłębiłem się dzięki kumplowi (i chyba zawsze będę mu za to wdzięczny) który na jednej ze szkolnych dyskotek puścił mi Mastera. później moje losy potoczyły się jak lawina najpierw wysłuchałem całej płyty, potem dyskografi a teraz jestem ich wielkim fanem.
Powrót do góry Go down
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyNie Lut 15, 2009 8:17 am

Hell yeah... ups przepraszam Piotrek.... FUCK yeah bracie!! Twisted Evil Witaj! Mam nadzieję, że dobrze będziesz się z nami czuł. Jeszcze nigdy od nikogo żadnych reklamacji nie słyszeliśmy Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyNie Lut 15, 2009 10:13 am

Igor napisał:
Hell yeah... ups przepraszam Piotrek.... FUCK yeah bracie!!
Hehe, spoko, James też tak mówi i nie mam do Niego oto pretensji więc tym bardziej do Ciebie też nie metalliczny bracie Cool A "Fuck YEAH" mówi Matt Heafy z Trivium Very Happy Ale tak w ogóle to witamy w Naszych metallicznych szeregach kolejnego brata i zachęcamy do częstego udzielania się na forum Wink
Powrót do góry Go down
nefaria

nefaria


Liczba postów : 197
Age : 38
Location : City of gold Eldorado
Registration date : 06/06/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyNie Lut 15, 2009 10:25 am

Witamy witamy w naszej Metalicznej braci Razz Mam nadzieję że szybko się tu z nami zfraternizujesz a raczej zmetallicujesz, jeśli można tak powiedzieć Twisted Evil
Powrót do góry Go down
umbro666

umbro666


Liczba postów : 32
Age : 32
Location : Kielce
Registration date : 08/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyNie Lut 15, 2009 11:45 am

Dzięki za tak miłe przyjęcie, z pewnością nie będę narzekał bo z tego co widzę atmosfera jest niepowtarzalna Very Happy
Powrót do góry Go down
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyNie Lut 15, 2009 2:16 pm

umbro666 napisał:
Dzięki za tak miłe przyjęcie, z pewnością nie będę narzekał bo z tego co widzę atmosfera jest niepowtarzalna Very Happy
Dokładnie, dobrze powiedziane Hell YEAH! Witamy na pokładzie jeszcze raz, mamy pełno tematów na forum więc możesz się udzielać we wszystkich a my czekamy na Twoje opinie Very Happy
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySob Mar 07, 2009 3:33 pm

witam:) więc robię o to come back, bo widzę, że kogoś tu brakowało:) starzy forumowicze mnie znają, do nowych mówię - cześć Smile jestem Agata, mam nadzieję, że teraz moje przebywanie na forum ulegnie zmianie i się poznamy:)
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Artur
Admin
Artur


Liczba postów : 169
Age : 46
Location : USA
Registration date : 09/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySob Mar 07, 2009 3:50 pm

No nasza Lilith powróciła. Już byłem pewny że nas zostawiłaś. Cieszę się niezmiernie że się myliłem.
Brakowało Cię niezmiernie. Jeszcze raz taka przerwa a się obraże hehehehehe.
Pozdrowionka
Powrót do góry Go down
http://www.metallica.org.pl
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySob Mar 07, 2009 3:57 pm

nie będziesz musiał się obrazić, obiecuję Smile
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySob Mar 07, 2009 4:27 pm

Ja też mam nadzieje że Nasza Metalliczna Agatka wróciła na dobre na Nasze Metalliczne Forum Hell YEAH! Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySob Mar 07, 2009 7:34 pm

łoho, nie udawaj że się tak cieszysz ^^
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Igor

Igor


Liczba postów : 1062
Age : 32
Location : Warszawa
Registration date : 11/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySob Mar 07, 2009 7:44 pm

Hell yeah!! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySob Mar 07, 2009 7:58 pm

noo, atak mastera ;]
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Issues

Issues


Liczba postów : 170
Age : 32
Location : Chodzież
Registration date : 29/02/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySob Mar 07, 2009 10:37 pm

No nareszcie! Witaj z powrotem Agatko cheers
Powrót do góry Go down
http://www.metallica-zone.yoyo.pl
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptySob Mar 07, 2009 11:48 pm

no brakowało mi was ;]
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Piotrek
Moderator Forum
Piotrek


Liczba postów : 1060
Age : 37
Location : Sochaczew
Registration date : 10/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2009 8:59 am

Lilith Rose napisał:
łoho, nie udawaj że się tak cieszysz ^^
Ja nigdy nie udaje Razz A tak w ogóle to Wszystkiego Najlepszego Metallicznego z okazji Dnia kobiet dla Wszystkich Naszych forumowych Pań Wink
Powrót do góry Go down
Lilith Rose
Moderator Forum
Lilith Rose


Liczba postów : 1525
Age : 35
Location : Łódź
Registration date : 12/12/2007

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2009 9:42 am

Baardzo dziękuję :*:*
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Lilith_Rose
Djura

Djura


Liczba postów : 181
Age : 30
Location : Oświęcim
Registration date : 05/10/2008

Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 EmptyNie Mar 08, 2009 6:22 pm

Ja również Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Cześć i Czołem!!   Witam, Cześć i Czołem!! - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Witam, Cześć i Czołem!!
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Najlepszy koncert Metallicy
» Witam
» witam

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: