Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Forum MetallicaArt
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Death Magnetic - wrażenia

Go down 
+20
Natalia
Djura
James'Girl
rad's
Maciek
Introverder
ruda77
Andrzej91
Kuba
Lejsu
Issues
madzia21081991
Death
Olaf
Artur
Trzeszcz
GrayFox
ashley1512
Piotrek
Igor
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Death Magnetic - wrażenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic - wrażenia   Death Magnetic - wrażenia - Page 3 EmptyPią Mar 12, 2010 7:45 pm

Ostatnio odświeżyłem Death Magnetic bo dawno nie słuchałem. Wrażenia mam takie:
Całość trzyma się kupy, płyta jest spójna, ale za długa. Usunąłbym Unforgiven III i instrumental, na pewno wyszłoby to na dobre. Gitary... jak to gitary Kirk miażdży solówkami, riffy są na dobrym poziomie. Bas ładnie dodaje mocy Very Happy Perkusja mnie mile zaskoczyła, po tym co Lars odpieprzył na St. Anger to nawet brzmienie garów z Loadów jest lepsze. Wreszcie słychać podwójną stopę Smile talerze też nie rażą, jedyne co mnie irytuje to brak mocy w stopie. Wokal rówież niczego sobie, James się postarał, użył głosu jak należy i nie robił takich odpałów jak w "The Memory Remains". Płyta jest na plus ale tak jak mówiłem, pod koniec robi się nudna.
No to takie moje wrażenia Very Happy
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Death Magnetic - wrażenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic - wrażenia   Death Magnetic - wrażenia - Page 3 EmptyPią Mar 12, 2010 8:31 pm

wedlug mnie w calosci DM jest zajebiste,choc co do instrumentala moglby byc troche krotszy,Unforgiven z wszystkich "przebaczen" najgorzej wypadlo..ale brzmienie jest bardzo mocne,wokal Jamesa miazdzacy.Najbardziej w tej plycie podoba mi sie ta agresja granaprzez chlopakow,uwazam ze na st,anger meta chciala za bardzo byc wsciekla i to odbilo sie na brzeminiu tej plyty,tutaj inna sprawa-chlopaki chcieli przemowic do fanow i pokazac,ze sa jednak mocni i dzieki temu plyta wyszla agresywnie,cholernie ciezko,brutalnie, no i co najwazniejsze są solowki i piekne riffy ;;]

Moja ulubione to All nightmare long i Judas Kiss!!

Hell YEAH Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Death Magnetic - wrażenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic - wrażenia   Death Magnetic - wrażenia - Page 3 EmptySob Mar 13, 2010 8:40 am

Takiej agresji jak na DM nie było od czasu And Justice Razz Ale płyta naprawdę jest dla mnie przydługa. Sam kawałek Judas Kiss, który jest zajebisty, przy 6 minucie się nudzi. Utwór nie ma być długi tylko ciekawy. Niech się skończy za szybko zostawiając w słuchaczu niedosmak płyty żeby do niej wracał. A tak, przesłuchasz płytę, niby się spodoba ale nie wrócisz do niej.
Powrót do góry Go down
Phanto\M/

Phanto\M/


Liczba postów : 217
Age : 29
Location : Warszawa
Registration date : 17/05/2009

Death Magnetic - wrażenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic - wrażenia   Death Magnetic - wrażenia - Page 3 EmptySob Mar 13, 2010 11:50 am

czyli jaki wniosek>?plyta dobra jednak nie taka jak to powiedzial James przy Black Albumie na 101%?Wedlug mnie plyta na takie solidne 90%
Powrót do góry Go down
Michał

Michał


Liczba postów : 541
Age : 27
Location : Jelenia Góra (okolice)
Registration date : 24/02/2009

Death Magnetic - wrażenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic - wrażenia   Death Magnetic - wrażenia - Page 3 EmptySob Mar 13, 2010 1:31 pm

Phantom Lord napisał:
czyli jaki wniosek>?plyta dobra jednak nie taka jak to powiedzial James przy Black Albumie na 101%?Wedlug mnie plyta na takie solidne 90%
Też tak uważam Smile Powrót do thrash metalu, może nie tak potężny ale porządny Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Death Magnetic - wrażenia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Death Magnetic - wrażenia   Death Magnetic - wrażenia - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Death Magnetic - wrażenia
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Death Magnetic -Guitar Hero Version-
» Death In Coffin

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Muzyka :: Metallica-
Skocz do: